Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Milos

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/lesor-obrazlozio-izjavu-o-dzungli-u-areni-ja-sam-majmun-slukas-delfin/477764 Лесор животиња, јебе сваки дан по 5 пута .
  2. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Написао сам да имамо заједничке пријатеље и да га познајем. И да био је добар дечко и поштен у животу никада зајебао није. Ни једном нисам написао да неће навлачити, красти или судити поштено. Тако да Ђомлице знам да си се трудио да испаднеш вицкаст , свака част. Судио је очајно , навлачио...
  3. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Опет кажем познајем дечка 20 година, преко заједничких пријатеља дружили смо се у младости доста. Све то на страну можда сам субјективан, али имам 2 правила у животу, прво је шта кажу Енглези или УСА увек ради супротно или буди на супротној страни и у већини случајева нећеш погрешити. Друга...
  4. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Павле Илић, знам га отприлике 20 година кретали смо се у сличном друштву, имамо заједничке пријатеље. Што се тиче као особе знам да је дечко на месту, изузетно добар момак. Увек је у овим нижим лигама имао ауторитет односно није се плашио да ће га сељаци бацати у бунар, за псовање , псовао и он...
  5. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Хвала Богу нисам био у прилици да гледам ово вечерас. Друга ствар нема сумње да су звиждуци апсолутно били заслужени, јер долазе од људи који не пропуштају ни "мање" утакмице Партизана и то у 19ч понедељком. То су за мене највернији и ако су од њих произвели такву реакцију онда нема даље...
  6. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Баш бих волео да уђемо растерећено, да опустимо руку, али наравно са доста трчања и јаким темпом , онда би ово добили убеђен сам. Некако ми је доста разигравања полуиграча , ако треба нека Џејмс да 25, Лојд и Окобо по 12, али остале морамо да зауставимо. Не смемо да уђемо тако да у првој...
  7. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Наравно да нико није то очекивао , тамо је алфа и омега , и наравно да ће имати такве бројке. Али и ове партије на нивоу неког омладинца који тек прелази у сениорску кошарку , исто сам убеђен да ни Обрадовић није очекивао и 3-7 минута по мечу. Он је у баш доста јаком Зениту увек имао добре...
  8. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Браћо још не могу све утиске да сумирам. Прва утакмица ове године на којој сам био, грло сам оставио тамо и сву енергију. Прво ме паркинг убио, гужва, кашњење. Какав почетак , баш нисмо знали где бијемо. Још на онај очај, слошило се једном детету, па сам пропустио део и вратио се на -24. И...
  9. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Гледао сам синоћ Макаби, мислио сам да су лошији искрено. Сасвим фино избалансирана екипа , и лично мишљење са најбољим паром плејмејкера Брауна и Балдвина, Небо одличан на центру, а нама какве смо среће, увек искочи неки Блат или Дибартоломеу да нас затрпа тројкама. Углавном морамо да...
  10. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    https://basketball1.sportshub.stream/ Мени овај ради сваки пут одлично, на почетку искачу досадне рекламе док не пустиш тон и слику после целог екрана. После не сецне никада слика чиста. Гледам преко телефона, а није да ми је неки врхунски нет. Заборавих најважније, напред Партизан, смрт...
  11. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Добили смо Огија дефинитивно, све је бољи и бољи , и много ми је драго што тај лимитирани еврокуп играч показује да није заборавио да игра , да му је фалило само мало да преломи, имаће успона и падова али и своје место у ротацији. Смит исто , тек ће бити добар , сигуран сам у то, само да нађе...
  12. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Одлично појачање, ако се уклопи, може да буде два пута бољи од тренутних очекивања навијача. Добар шутер, одличан одбрамбени играч, надам се да ће и он преузимати одговорност када буде требало, у најбољим играчким годинама. Што пре да се уклопи , требаће нам наредних месеци.
  13. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Помрли сви цигани распали заједно са коментатором арене, улажи још 100 милиона , али пре тога да ми се напушите курца , јеби говна и кад нас јебу са свих страна .
  14. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    2/2 , јесам прижељкивао наравно, али нисам очекивао. Да ли са годинама постајем јебени песимиста, немам појма. Гледао сам, на тренутке сам добио жељу да искључим стрим и прошетам пар кругова по дворишту. Баш сам постао пичка , много ми је тешко да гледам сам у кући, у кафани или кладионици бих...
  15. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Али брате искрено мени је ово више смешно, ко озбиљно њега схвата, он је у рангу са оним ликом што је анализирао суђења беше на РТС-у , служи за увесељавање широких народних маса. Само нека лупа он своје, ми радимо своје. Иначе онаква подршка Јарамазу, свака част свакоме у хали, опет ми враћа...
  16. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Много битна победа , 7 играча је дало све од себе, и баш би пали психички да су изгубили. Сутра се морају појавити Понитка, Аврамовић, донекле Анђушић, Смајли мора боље. Огромна је потрошња, сада морају ускочити и допринети. Кабокло ако избегне проблем са фауловима, сутра на паркету око 33...
  17. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ја сам убеђен да ћемо се на крају минимум угурати међу 10 и играти то доигравање, а после нам све зависи од форме и уиграности наравно. Свакако има времена да кликне ова екипа, што не гарантује успех , али гарантује бољу одбрану, страну помоћи и скок.
  18. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    У брате дошао у госте и погледах ово сузе ми се скотрљаше, нико не сме да пита шта ми је , вероватно им је непријатно. Много волим када видим овако нешто. Памтиће цео живот. Мало нам фали да будемо убице, стварно можемо да будемо бољи него прошле сезоне кад се захуктамо после Нове Године ...
  19. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Прелеп дан , прелеп. Односно јутро. Размишљам да ли сам постао песимиста са годинама ( а имам их 34 :D), али веровао нисам да можемо у овом тренутку да их добијемо два пута у року од 4 дана. Још сам био на слави некој и код резултата 4:11 , само сам жени показао руком идемо , никада не гледам...
  20. Milos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Наравно да би била пљувачина када је овде владало расположење тотално лудило, да се Небо доводио као резерва Хал из Монака као 3. центар, Калатес циглар и тако даље. Јој кад би неко знао да направи фору са оним кером типа гробари у августу ( Калатес 5 плеј да буде) вс гробари у октобру, дајте...
Top