Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. La Zic

    FK Partizan 2023/24

    Odbrana je najgora u istoriji Partizana. Godinama se ne dovodi kvalitet u odbrani da bi kurva lako uzimala titule. Bol u qrcu plus nekvalitet i to je to. Zgadili su mi se
  2. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Protiv Valensije da grmi kao nikad,puna arena. Turci i španci neka puše kurac
  3. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo ga i Real daruje . Cirkus se nastavlja
  4. La Zic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prva krstena pobeda na strani jos od Valensije (19.12.) Zek hvala do neba ziv bio sto godina :respect Zeljka volim kao oca ali ciganijakos ide njemu na dusu jer je Zek i iz aviona bio 5x korisniji od ostalih centara. Da je igrao Zek verujem da se ne bi zavrsilo kako se zavrsilo.
  5. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad je krenulo po narudžbini vrednje Radje od strane juga krenula je tenzija koja ništa dobro nije mogla doneti. Ispustili smo 13 razlike i nismo za prolaz kad to nismo sposobni da sačuvamo. Sudije neka pocrkaju jer su pustili rukomet. Milutinov dočekan po mom ukusu. Mislim da je glupo što Zek...
  6. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sad dosao iz arene. Sve sve i utakmica i borba i poraz,ali ono navijanje 15 min nakon utakmice pamticu dok sam ziv. Glas sam izgubio ,nije mi zao,volim Partizan jos vise. :navijac
  7. La Zic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    On realno i jeste jedan od tri četiri najbolja igrača u ovom timu samo da preuzme malo više odgovornosti i biće top
  8. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dokaz kosarkaske neinteligencije ovog tima je zakucavanje Kabokla na kraju dok lopta skakuce po obrucu po isteku vremena.Tuga Opet sam bio tamo opet sam se drao,opet me je glava zabolela zbog njihovih gluposti i tako... Najtuznije mi je bilo kad sam na izlazu iz hale video zenu koja place i...
  9. La Zic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U četvrtak najveći mogući aplauz i poklič Željku . Podrška na max
  10. La Zic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mislim da je budalastina pricati o bilo kakvom odlasku Zeljka,on podrsku mora da ima sve i da smo zadnji. Zeljko je uz nas navijace jedino blago Partizana. A igracima neka je na cast sto i njemu i nama priredjuju ovo iako imaju sve uslove da budu uspesni
  11. La Zic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja imam sezonsku i pružao sam im podršku kad god su debilno gubili. Više podršku od mene nemaju jer pisaju po imenu I grbu Partizana a to im podržati neću. Žao mi je Željko jer ga ne poštuju kao što ne poštuju ni nas koji izlazimo sa posla ,rizikujemo,trošimo novac.Sramota
  12. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kakav cirkus od ekipe... tuga
  13. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Brat za brata a ne brat na brata,tako da neću dalje u raspravu s tobom. Pozz
  14. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nisam to rekao. Verujem da to Željko ne bi uradio za tri života, e sad dal je klub ucenjen da bi bilo novca za plate to već ne znam.Ne znam na kojim nivoima se vrti ovo oko mts. I jasno sam naglasio ,nadam se da grešim
  15. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ledey ne igra zbog povrede iz Kaunasa (utakmica igrana pre mesec dana, odigrao 6-7 utakmica u međuvremenu) hmmm Sponzor u vakuumu liči da čeka nešto, možda epilog utakmice. Kladionice stavljaju blokade na ovaj meč...hmmm Daj bože da se varam,ali liči da ovo ne smemo da pobedimo,daj bože da se...
  16. La Zic

    KK Partizan - uprava i marketing

    Počelo je. Platiću sezonsku za 400 ako treba i 100 000 makar za hleb nemao ,samo da Žoc nastavi da ih jebe u mozak. Neka se teraju u tri kurca i oni i njihov mts
  17. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Druže da zatvorimo priču. Raspadali smo se celu utakmicu, očajno odigrali, sudije nas krale bez prestanka i opet smo bili na šut od pobede. Eto takav ti je odnos između Virtusa i nas. Da smo odigrali iole neki meč i da nas nisu krale sudije bilo bi 15 razlike za nas. Tako da boli me uvo za...
  18. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To što su drugi ništa ne znači u ovom momentu, izjednačenost lige po tabeli je tolika da će vrlo brzo dole ,sada kreće drugi krug i najjači će pun gas pa ćeš videti o čemu pričam kad kažem da je Virtus krš tim. Živi bili pa videli.E onda ćeš videti koliki je ovo kiks bio
  19. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Drmanje kaveza i te budalastine. Nema potrebe za tim. Svima nam je tesko palo ovo sinoc i normalno da reagujemo kako reagujemo,ali kao sto ti imas svoje misljenje ,tako ja imam svoje. Po mom misljenju Virtusova pozicija je mnogo bolja nego sto je njihov kvalitet i verujem da ce se to uskoro...
  20. La Zic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nema razloga da vredjas.Imam pravo na misljenje i moje je da je Virtus krs od ekipe sto ce se uskoro i pokazati. Kurcina su oni sto vredjaju po forumu
Top