Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2014/15

    Jaci su na svim pozicijama, nema tu price. Ali mi je najvise zasmetalo nasa bezmudost, znaci da nam vilijams daje poene u naletima i lomi sam utakmicu a da ga niko ne cepi momacki po ruci, ili odigra jace na njemu, e pa to nerazumem...
  2. Uprava i marketing

    Cisto da dodam, ovakva Srbija je sramota za svakog Srbina. Ovo je cisto pisanje po nama i demonstracija moci, kao da kazu moze nam se, puce nam, radimo sta hocemo a vi mozete samo da cutite i kukate. Tako je i u fudbalu, i u kosarci ,tako je i u celoj jebenoj drzavi Doveli su govno koje mrzi...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Iako se naravno ne slazem sa svime sto radi, jedini kome sto posto verujem kada je KK Partizan u pitanju je Dule ( moze tu da upadne i Tosa ) Danilovicu ne verujem nista... Da li sam u pravu ili nisam pokazace vreme ili neka insajderska informacija
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Dirljivo pismo za koje moras biti Grobar da bi ga razumeo i shvatio Zasluzeno je poneo mesto prvog stranca na mestu kapitena naseg kluba
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    Under, ti si car, sta bi ja bez tebe. Hvala ti puno:ziveli
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Pricali smo negde pocetkom ove sezone o Novici, i otprilike smo se svi slozili da bi najbolje bilo da dodje u Partizan jednu sezonu.. Pogledajte Tepica, kakav je decko dosao, bez trunke samopouzdanja, i koliko je podigao svoju formu E sada, ko je kriv, da li on, da li zalizani, to vise nije...
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Nismo do sada ali moram da prenesem jedan post sa ciganskog foruma, cisto da se malo sladimo tudjom mukom. Kaze lik Ne ulazeci u to sto je faul po meni bio cist, kao da vidim lika, od silnih frustracija, izivljavanja naseg Duleta nad njima, nemoci, nema sta drugo vise da uradi nego tuce sebe...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Samo da dodam, kakva liga takav i prelazni pehar... Posle one prve utakmice i onog otvorenog lopovluka i zasluzili su da im se ovi maloumnici ispisaju u facu... A taman i pokazu svima sta znaci biti ciga lopovcina Nama titula i onaj koji ostaje u trajnom vlasnistvu a njima K****
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    MOMCI SVAKA CAST, OVO STE ZASLUZILI SVOJOM BORBOM TRUDOM I ZALAGANJEM, a niza rasa i ne moze drugacije do pehara nego da ga ukrade, to im je stil:buhaha Sreca dule na sav glas vikao lopov lopov vec u prvoj utakmici pa nisu mogli toliko ocigledno da lapaju. Da smo igrali sve utakmice 5:3 oni bi...
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Da su Leo, Brat, i Kinsi tu mi bi ih razbili i da nam sam veliki vodja sudi na terenu.. Prvi put mi se cini da kod nas ni nema euforije vec da svi znamo kakva nas smrdljiva jazbina ocekuje, koja ce biti krcata gmizavcima i nizim oblicima zivota, treba tu uci i ostati ziv. Ne sumnjam u...
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Sudjenje je glupo i komentarisati, ali sami smo sa ovim igranjem pristali na to... Da bi smo ih dobili u narednoj utakmici mi morami biti bar 30 poena bolji od njih, i onda cemo ih pobediti sa poen prednosti:roll: Svaka cast momcima, vidi se da oni ovu pobedu zele vise od mutanata i da im je...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Svaka ti cast na prognozi, priznajem da nisam bio u pravu. Ne menjam svoje misljenje da se ovo nije trebalo igrati ali posle svega nisam ocekivao da cemo ih razbiti... Momci imaju muda do poda, zbog toga mi jos teze pada kada njih kradu, varaju, ponizavaju.
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakvu podrsku molim te, nama je zabranjeno prisustvo publike na dve utakmice. Bojim se da cemo mi biti zgazeni a samim nasim igranjem u ovom sugavom cirkusu dali smo im legitimitet. Najgora moguca odluka, ali posle onog vracanja posle izlaska i igranja 3 na 5 nisam nista bolje ni ocekivao.. I...
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako i sada izadjemo da igramo onda smo mi ludji od onih kretenskih majmuna iz predgradja.. Prvo se nismo trebali ni vracati sinoc kada smo izasli, ali ako sada izadjemo i treba da nas jebu i to ne sa 5 na 3 nego 5 na 1, onda nismo nista bolje ni zasluzili. Ako zaigramo u ovom cirkusu koji su...
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako cemo ovako igrati onda nismo nista bolje ni zasluzili, toliko od mene, vise me ovo sranje ne zanima :pop
  16. KK Partizan - sezona 2013/14

    Od svega ovoga i meni najvise bode oci to da moze jedno cigansko gocno navijacko da udara naseg igraca u utakmici gde smo mi domacini a usput da mu niko ne salomi kicmu.... Ali gde mi zivimo i u kakvim uslovima mi opstajemo pitanje je da li me nesto moze zacuditi. Znaci ne bi me vise ni...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    I ja lepo molim sve koji ce da napadaju Duleta i da staju na stranu Danilovicu da ponovo i ponovo procitaju ovaj post Miss MVP, pa da im on razjasni neke stvari. Hvala Miss MVP i na ovom i na svakoj konferenciji i snimku koji nam dajete, jer da nije toga tesko da bi smo videli i culi i delic...
  18. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Brate moj grobarski, da okrenem ja ovako. Za mene je najvazniji kosarkaski klub, i najvise me boli kada govna rade protiv njega.. Zato sam apsolutno za Duleta... Ali je to nas problem, oko svega se delimo, a stoji da ja nemogu da ubedim tebe niti ti mene. A obojica volimo Partizan, i opet, to je...
  19. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Apsolutno delim tvoje misljenje, ali je problem sto ce malo grobara to tako gledati. Ni ovde na forumu se oko toga nikada necemo uspeti dogovoriti ko je u pravu, a kamoli u sirokim Grobarskim masama u kojima se Dule pljuje na svakom koraku. Znaci njegova satanizacija u sredstvima javnih...
  20. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ta prica da "" Ako propadnemo zbog jedne sezone i postanemo amaterski klub onda i treba da puknemo "", ne drzi vodu nikako... Necemo da puknemo zbog jedne sezone, vec zbog jednog smrada koji je uzurpirao svu vlast u ovoj banana drzavi ,a usput mrzi sve sto predstavlja nas voljeni klub, koji...
Top