Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Centurion

    Uprava i marketing

    Tačno. To je zato što nas nema, kad je prazan stadion, ko će da digne glas? Pogledajmo košarku - da li neko sme da ignoriše klub koji ima 15ooo navijača na ABA ligi, da ne pričamo poseti u Evroligi? Da li neko može da kontroliše tu masu? Ne može. Prosto, previše nas je neposlušnih, a sa tim...
  2. Centurion

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ako je Željko rekao da ne padne ništa na parket u četvrtak - onda tako biti mora. Jer njemu dugujemo za sve uspehe iz ove sezone, za titulu ABA koju ćemo uzeti u četvrtak i za pokoravanje Evrope koje ćemo uraditi sa njim. Divim se Željku više nego ikad, jer ostati hladne glave na sve viđeno...
  3. Centurion

    FK Partizan 2022/23.

    Ko je barem jednom u životu prošao kaldrmom u Humskoj ulici, ko se seća barem jednog rezultata ispisanog sijalicama starog "Lampaša", ko je barem jednom čuo glas Ljube Perića preko razglasa i njegovo čuveno "dobrodošli na Stadion Partizana", taj prema Partizanu ravnodušan nije, nema šanse...
  4. Centurion

    Dule Vujošević

    Srećan Rođendan Nenadjebivom, čoveku zbog koga je KK Partizan bio i ostao bastion celog JSD Partizan, čoveku zbog koga su hiljade i hiljade klinaca zavolele Crno-Belu boju, čoveku koji je za sva vremena ugasio kk crvena petokraka zbog čega se današnja Krcunova kopilad podržavajući Ćokijev klub...
  5. Centurion

    FK Partizan 2022/23.

    Sećam se kada je Igor Duljaj debitovao kao fudbaler u zvaničnim utakmicama, ako se ne varam bilo je u to u prvom meču finala Kupa 1998. godine, protiv tada moćnog Obilića. Nosio je broj 26 na dresu, stamen i čvrst od prvih seniorskih sekundi. Beše vrlo mučna ta sezona 1997/98, nešto poput ove...
  6. Centurion

    FK Partizan 2022/23.

    Dobro znamo gde smo i šta smo - ni dolazak Gvardiole, Anćelotija ili Nagelsmana apsolutno ne znači ništa. O samom Petriću nemam loše mišljenje - naprotiv. Mislim da je ovo prihvatio iz najbolje namere, da se eventualno spasi što se spasiti može, pre svega što se tiče mečeva u avgustu. S...
  7. Centurion

    FK Partizan 2022/23.

    Slažem se. Načina da se nešto uradi je "milion". Nismo pokušali ni onaj osnovni - online peticiju za promenu rukovodstva kluba. Kako da očekujemo da se oglasi neko od bivših igrača/trenera, kad i oni verovatno misle da su svi digli ruke od Partizana. Ne verujem da bi nezapaženo prošla peticija...
  8. Centurion

    Uprava i marketing

    Ima. Ima i mnogo više. Ali su ljudi izgubili poverenje u gotovo svakog, jer smo prevareni mnogo puta i jer se gotovo svako prodao režimu. Ljudi očekuju da se pojavi neko poznato ime (bivši igrač/trener) pa da se oko njega/njih okupimo mi - "obični" navijači, i to je prilično ispravno...
  9. Centurion

    Uprava i marketing

    U istoriji Partizana je i ranije bilo kriznih sezona/ kriznih perioda, ali ovakvo mračno vreme, u kom su svi klubovi JSD Partizan u vrlo teškoj situaciji sa tendencijom da ona bude samo još gora, dok se komšiluk potpuno otvoreno i bahato protežira, e ovako nije bilo nikad. Nikad nismo imali...
  10. Centurion

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Sezona 96/97, prva sezona u našem fudbalu gde igrači nose jedan broj celo prvenstvo, druga sezona u kojoj se pobeda vrednuje 3 boda, a nerešen rezultat 1 bod. Naša 2 golmana su izabrali brojeve 22 - Damjanac, odnosno 25 - Kralj, verovatno po prvi put u istoriji Partizana, golman Partizana nije...
  11. Centurion

    FK Partizan 2018/19

    Prvi utisak - naša igra ispod svakog zadovoljavajućeg nivoa, sem Stojketa, naravno, kom čestitam što je danas osvojio barem bod, doprinos ostatka tima osvajanju boda je mizeran. Drugi utisak - sudije olako sviraju kazneni udarac protiv Partizana, nemam problem sa tim da se to isto dešava na...
  12. Centurion

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Danas je 2 decenije od prvog rušenja Njukasla. Prošlo je eto tačno 20 godina, i dalje mi se čini kao da je juče bilo. Verujem da se slično osećaju i mnogi drugi koji su tada bili uz naš Partizan. Ta sezona, 98/99, je dočekana u ne baš previše optimističnoj atmosferi. Razlog je prethodna, crna...
  13. Centurion

    FK Partizan 2018/19

    Nadljudska samokontrola, nadljudska. Ja posle derbija nisam ostavio komentar, jer mislim da bi me, iako je ovo naš Grobarski forum, banovali na par meseci, kako je našim igračima, Bati, poštenim ljudima u klubu koji moraju da trpe nesoj iz uprave plus sve ove kalašture na i oko terena, sav ovaj...
  14. Centurion

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    U vremenu ovom, sivom i mučnom, kada je mnogo toga vezanog za FK Partizan u lošem stanju, srozano, gotovo obesmišljeno, kada nam nažalost malo toga uliva nadu, jedna od retkih stvari koja nama Grobarima daje snagu, budi inat, održava prkos, je sećanje na Dragana... Sećanje na njegovu...
  15. Centurion

    Renoviranje stadiona

    Bilo kakvo ozbiljnije doterivanje našeg stadiona, dakle ne renoviranje a kamoli izgradnja novog, u ovom trenutku meni deluje kao teška utopija. Zašto? Zato što živimo u zemlji koja je pod ciganskim režimom, u zemlji u kojoj se narod zaglupljuje otvaranjem semafora, kontejnera, u kojoj sa 2 litre...
  16. Centurion

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Igra koju je naš tim večeras prikazao je bila kao komentarisanje goveda Strajnića - gomila gluposti bez smisla. Jebe mi se za poraz, jebe mi se za Evropu, podržavao sam vas i uvek ću vas podržavati, ali da se odigra ovako bledo, da bre ne možete da dodate saigraču na 20 metara od sebe, e to...
  17. Centurion

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Veliki ispit za Batu i naš tim. Scenario kao u odličnom trileru, sa nama nikad ne manjka neizvesnosti, preokreta, zapleta, nadajmo se da će ishod ovog duela sa Bešiktašem imati srećan kraj po nas. Za mene izostanak Jankovića nije prevelik hendikep, on mi ne deluje sposoban da u žestokoj...
  18. Centurion

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Da, ne izgledamo sjajno, mnogo toga škripi, ali izgleda da se jako brzo zaboravilo na šta smo tek ličili pod bivšim trenerom. Sreća naša pa nam dođe Bata, inače bi sada Danci štampali karte za Bešiktaš, a mi bi kukali zbog ispadanja iz Evrope. Mnogo puta smo mi ispali a igrali smo dobro...
  19. Centurion

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Očekivao sam dobre vesti iz Danske, nadao sam se pobedi, veliko hvala Bati i našem timu za ovaj važan trijumf. Pobeda koja može biti najava dobrih stvari i lepših dana, ne očekujem odmah lepršavu igru i ubedljive pobede, biće sigurno i oscilacija, ali ono što je sigurno je da je kormilo u...
  20. Centurion

    Dule Vujošević

    Srećno Generale, da nam što pre budeš onaj pravi, stari dobri Dule. Dobro znaš koliko je ludih glava uz tebe uvek, a posebno sad, dobro znaš da nas ima gomila, gomila nesalomiva, koja se po uzoru na tebe nikad neće pokoriti naprednoj aždaji, već ćemo je srušiti i zgaziti za sva vremena kad -...
Top