Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Pera93bgd

    FK Partizan 2021/22.

    Malopre udjoh na sajt UEFA, gledam koeficijente za naredne kvalifikacije i vidim da cemo igrati od 3. kola kvalifikacija za LE umesto ruskih klubova koji su suspendovani.. Da li sam ja samo ispao Kostunica i nisam procitao ovo nigde ili je to neka novost? :D
  2. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Medju 16 najboljih htedoh reci, u pravu si :D
  3. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Inace prvo mesto je bitno i jer preskaces prvu knockout rundu i ides pravo u 1/16 finala.
  4. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Ova Flora nema jednog stranca u ekipi. Drugo mesto obaveza cak i bez pojacanja.
  5. Pera93bgd

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo momci! :clap:clap:clap Desni bek, stoper i krilo pod hitno! Nece moci uvek da se prolazi na srce, muda i srecu..
  6. Pera93bgd

    FK Partizan 2019/20

    Dodao bi tu i Milenkovica, Ljajica i Nastasica, to je u poslednjih 10 godina najbolje sto je nasa skola izbacila. Nadamo se iz ove generacije da ce im se pridruiti Stevanovic i Pavlovic. Od mladjih Vlahovic, eventualno Sveta Markovic i Saponjic. Nije to ni tako mala brojka za jedan klub iz...
  7. Pera93bgd

    Liga Evrope 2019/2020

    Ne treba previse kuditi igrace za veceras. Prvi tim Uniteda u gostima, kakav god United bio, je 3 klase iznad nas. AZ za 3 nedelje je biti ili ne biti za nas. Tu cemo videti od cega smo.
  8. Pera93bgd

    Liga Evrope 2019/2020

    Jebeni englezi ponovo prvo pitanje na konferenciji o rasizmu. Samo zbog toga im treba jebati mamu veceras. Ajmo Partizan!!
  9. Pera93bgd

    FK Partizan 2019/20

    U toku je glasanje za "Golden Boy" u izboru italijanskog tuttosport-a, medju 40 najboljih je i nas Strahinja Pavlovic. https://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2019/09/12-61010282/golden_boy_ecco_la_nuova_lista_dei_40_-_vota
  10. Pera93bgd

    Uprava i marketing

    Mozda je malo offtopic ali ja i dalje ne mogu da verujem kako je SNS upravi lagano proslo ovo povecavanje nasledjenih dugova. Samo kod nas moze da nakon revizije po dolasku u klub objavis dug od 10-12 miliona i onda 3 godine kasnije tvrdis kako si zapravo zatekao dug od 22 miliona. I na kraju...
  11. Pera93bgd

    FK Partizan 2018/19

    Hvala! Uspeo sam u medjuvremenu da nadjem na yt, izgleda odlicno, samo da ga ne ugase u medjuvremenu:
  12. Pera93bgd

    FK Partizan 2018/19

    Ima li neko neki kvalitetan strim da podeli?
  13. Pera93bgd

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Ne znam otkud toliko potcenjivanje Gent-a? Evo na prvi pogled na transfermarkt-u tim im vredi svega 2-3 miliona manje od Besiktasa i to samo zato sto je Domagoju Vidi (koji ih vrlo verovatno napusta) skocila nenormalno cena posle svetskog. Nadam se nekoj pozitivnoj reakciji igraca posle smene...
  14. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Porodismo se! KUP JE NAS!
  15. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Kad se setim prica da cemo bez Evertona igrati mnogo tecnije zato sto je on, jelte, takticki neobrazovan i nema pas igru. . . A realnost je da od njegovog odlaska mi nijednu ozbiljnu utakmicu nismo odigrali i da smo busni na sve strane.
  16. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Naravno ni sekund igre posle gola, za svaki slucaj. Celo drugo poluvreme sa sve 10 minuta nadoknade nije se igralo efektivno ni 15 min, sto naravno ne sme biti alibi za nasu katastrofalnu igru.
  17. Pera93bgd

    KK Partizan 2017/18

    Vujosevic je izjavio, mozda bas u razgovoru za ovaj forum, kako misli da je Marinkovic mozda cak i veci talenat od Bogdana. Doduse bilo je za ocekivati da ne napreduje istom brzinom kao pod Duletom ali da ce bas ovoliko stagnirati ne verujem da je iko mogao da predvidi pre ~3 godine.
  18. Pera93bgd

    Liga Evropa 2017/18

    Igrace Ostojic u Ceskoj, potvrdili su Iliev i Pantic posle utakmice.
  19. Pera93bgd

    FK Partizan 2017/18

    Mislim da je Miletic sa kosom suspendovan za prvu utakmicu protiv Plzena, zato nam je potrebniji levi bek.
  20. Pera93bgd

    Partizan i mediji

    Jeste cigan, bio je i na obe utakmice cerga - Arsenal. Mora da je neka opklada u pitanju ili slicno.
Top