Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. tobacco

    Rukometni klub Partizan

    Bravo momci. Utakmica za anale (i precanske orale). Pored prigradske kurvetine, priblizno mi je ogavna samo precanska gadura. Usput, kako smo se mi pretvorili u drzavu gde Bajo Nindza nije meme sto je uvek bio, nego ga neironicno pustaju na razglas u pauzama utakmice?
  2. tobacco

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa jeste, obican covek koji samo voli Partizan treba da ode medju hijene koji mogu da ubiju nekaznjeno. Jaka ti logika, do bola.
  3. tobacco

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    vidim na nalozima KK partizan, primila se kosa konacno
  4. tobacco

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Na stranu sta prica ili ne, zelim mu svu srecu u zivotu i karijeri. Momak jednostavno nije bio za Partizan, nema on to nesto. Ne mislim igracki, nego karakterno.
  5. tobacco

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zoran Savic i pogotovo Ostoja nisu dorasli ovakvom Partizanu. Teraj dalje.
  6. tobacco

    Uprava i marketing

    Meni je jedna stvar neverovatna, da nasi navijaci ne mogu da shvate jednu stvar. Ne idemo mi Kukocu i Radji na noge (usput prvi je govnurda od coveka, dok je drugi mnogo dobra osoba), vec oni nama. Ne dobija ovacije Jasmin Repesa u Beogradu, nego Zeljko u Zadru. Ne ljubi Zeljko ruku siptarima...
  7. tobacco

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nema mnogo filozofije, losa, verovatno iznudjena selekcija ekipe. Hvala miroticu. Nekompatibilni igraci, previse resenja koja nisu prirodna (Panter plejmeker itd_), protok lopte gotovo ne postoji, skoro svi domaci igraci koje imamo nisu kalibar vrhunske kosarke (mozda Smailagic). Kaminski i...
  8. tobacco

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo momci! Koliko mrzim ovu Baskoniju, ni po kakvim fizickim zakonima ovaj tim ne moze da postoji. Nazovi ekipa koja kad ih prosere gaze Lejkerse, kad su u default modu Crnokosa nabija kos razliku protiv njih. A eto, 20 godina smrde i zagadjuju ovu igru, kao cigani. Nikad u vrhu, nikad na dnu...
  9. tobacco

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Samo licenca nas spasava. Ne moze se protiv sudija. Tedeskom preko 40% prihoda zavisi od Srbije, Bokan bez udbe ne bi postojao. Nemamo saveznike u abi i to je tako. Nemojte ocekivati nista dobro od sudjenja dok je ovakva politicka situacija. Ostoja ne moze nista da uradi, zato sto je ustrojen i...
  10. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    napredni ludak ne radi nista sto prethodno nije preracunato... Dula su nam oterali, jer iako je jedna od nasih najvecih legendi, ipak i kod nas ima ljudi koji se loze na tu udbasku verziju Srbije, nacionalizam i ta sranja... znao je on da necemo biti slozni oko podrske. Sa Zeljkom je druga...
  11. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ko je cigan u moderaciji sto mi brise poruke?
  12. tobacco

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U trenutku kad Partizan salje najlepse poruke Evropi i kad sr sprovodi istinska propaganda kosarke, zvalavo izdajnicko govno kreira atmosferu linca sa poreskim inspekcijama, medijima i ostalim. To moze da znaci samo jedno, radili smo i dogovarali nesto sto cigansmrdiji ne odgovara. Sve je na...
  13. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Duljaj u istu recenicu sa Zeljkom?
  14. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ma je li moguce?
  15. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koliko pratim rad Zeljka Obradovica, a na sceni je evo 30 godina, jednu stvar je moguce reci - Zeljko moze biti ovakav ili onakav, ali Zeljko ne laze. I mnogo puta do sada je rekao da mu je glavni cilj A licenca EL, na zadnjoj konferenciji je rekao "obecao sam samo jednu stvar, da Partizan bude...
  16. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Najveci mit. Ono sto je valjalo izginulo je po ratovima, skoro svi smo potomci skarta, invalida, prevaranata koji nisu hteli da se bore za ovu zemlju. Zato biramo cipuljice da nam vladaju, ko nam jebe mater
  17. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zvalavo izdajnicko govno je na ivici psihickog pucanja i zatvaranja u instituciju zbog toga sto su mu sve lazi dosle na naplatu. Zato pokusava da olaksa svoju unistenu i napacenu dusu uklanjanjem barem problema na koje eventualno moze da utice, a najveci mu je kako svi znamo Partizan. jebem mu seme
  18. tobacco

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nie problem sto se kriminalci zvalavi i pudla izivljavaju na jednom Zeljku Obradovicu, problem je sto ostoja cuti ko picka.
  19. tobacco

    FK Partizan 2023/24

    cigansko prolece je krenulo, to se jos drasticnije videlo u proslom kolu, u ovom je samo potvrdjeno, ali ok... i ovo ce se lane zvati, pa da ih zakopavamo kao i kosarkasicu, pa nek navijaju za graficar ko ih jebe... Sto se nas tice, tim koji ima bazu, sto bi normalnim ljudima bilo dovoljno da...
  20. tobacco

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne znam za vas, ali ja se evo 39 put preznojavam u neizvesnim zavrsnicama velikih rivala. Nikad se ne zna ko ce pobediti, ni ko nosi markere. Jasno da smo go kurac, da je sportski sektor letos sjebao sezonu cekajuci onu milogorsku pizdurinu, ali ovu sramotu ima da omlatite kako znate i umete.
Top