Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sve si u pravu, ali nije to (makar ne glavni) razlog obostranog napusavanja. Nego upravo to sto su htjeli da natjeraju sve da pjevaju, a jos vise te prijetnje, opet kazem, drugim Grobarima, i pogotovo ono skandiranje ,,jebo bas Radja" kao odgovor na ,,jebo vas Vucic", a sve nakon sto je...
  2. RotoShack

    Rukometni klub Partizan

    Ko zeli da pogleda reprizu, moze na RTS Planeti. Besplatno je, ali mislim da nece biti jos dugo dostupno. Evo linka ko gleda preko kompjutera. https://rtsplaneta.rs/linear/4?program_id=5552056
  3. RotoShack

    Rukometni klub Partizan

    Svaka cast momci! Nisam bio u prilici da gledam, ali nakon intervjua trenera sam se ponadao da mozemo necemu da se nadamo. Bravo!
  4. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Ovo je bilo bas silovito, i to sa svih strana. Samo tako nastavite!
  5. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Prelijepi golovi Severine i Kastilja. Bravo majstori! Veci dio utakmice smo bili bolji, iako jesu neshvatljivi ti trenuci pomracenja kad nam se ocas posla stvore pred golom. Pohvalio bih i Bazdara jer je iscackao mnoge lopte koje su postale sanse, a i golovi. Steta sto Severina ne dade bas taj...
  6. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Jeste bilo guravo. Kragujevcani tvrd orah. Ali, dobra utakmica za gledanje, a nekako se vidjelo da smo orni da ih dobijemo po servisima i smecevima. Nisam pratio prvi set sve do bukvalno pred kraj. Ko je ovaj novi sto je dosao? P. S. Mogli bismo svratiti iz Arene malo i do njih u ponedeljak.
  7. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja zadovoljan skoro svime sto sam htio od utakmice sinoc. Osnovno, dobili smo, onda i to bez prevelikog stresa iako se ovi nisu dali, zatim i time sto su mnogi bili dobri i sto neki pokazuju znake zivota i na kraju i odzivom nasih navijaca. Uradili smo pola od onoga sto je do nas. Ponavljam...
  8. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Tek sad sam pogledao pregled, posrto sam juce mogao gledati samo prvo. Ono sto sam primjetio je da smo mi utakmicu kontrolisali sve do njihovog drugog gola. Sta se tada desilo, nije mi jasno. Iako sam znao da ce biti tesko jer smo igrali bez mozda tri od cetiri najbolja igraca u ovom timu. Ali...
  9. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo da ne odemo tamo sa unapred upisanom pobjedom. Da zavrsimo ovu sezonu sa dvije pobjede, pa ostali sta urade. Ne znam kakvo je stanje, ali nadam se da ce biti i Grobara tamo veceras, pa pogurajte ih malo.
  10. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sto se tice Alekse, vjerujem da se na njega najvise odnosio onaj dio sa konferencije (hvala za link) da kosarka nije samo kad postignes kos. Zeljko ga je htio spaliti kad je dao onu trojku mislim upravo zbog toga. I cini mi se da je to glavno sto mnogi od njih jos ne shvataju. Jer, takvi...
  11. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bas nam je bila potrebna pobjeda, i to cak i ovako, neizvjesno. Iako smo izgledali kao da kontrolisemo utakmicu sve vrijeme, ipak je srce pocelo da preskace kad smo malo izgubili loptu, pa onda zbrzali napad, ali smo sad ipak uspjeli da smirimo glave i privedemo kraju. Pohvale svima a Zeku...
  12. RotoShack

    Uprava i marketing

    Zanima me samo sta bi od onog proglasa Juzne tribine kako se bojkot nastavlja i da ce upravi se potruditi da zagorcaju zivot ili tako nesto? Sta su uradili? Pitam za druga.
  13. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaka cast na pobjedi! Nisam gledao sve i vidim da sam dosta propustio. Prvo do poluvremena je bilo guravo, ali se vidjelo da su nasi "nabrijani" i uspjeli su u drugom da nam odmore zivce malo :) A zao mi sto nisam gledao trecu jer je izgleda Balsa tad dominirao. Svakako volim sto sve ide na...
  14. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Ovo je bilo bas furiozno. Malo opustanje ta poslednja, ali odlicno! Svaka cast na ubjedljivoj pobjedi!
  15. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Danas da opet zagrmi OBRADOVIC ZELJKO, a ne bi bilo lose da se i Ostoji poruci koja. Momci na terenu se sad sigurno osjecaju kao otpisani, pa mozda iz toga izvuku najbolje od sebe. Na nama je da ih poguramo sto vise mozemo.
  16. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Ocigledno je rani termin uticao pa nas i nema previse. Vi koji budete onda morate navijati svaki za trojicu. Sastav mi se svidja. Zahid se ili oporavio ili Duljaj ide sa njim od pocetka pa dokle izdrzi. Kastiljo i Ovusu zadnji vezni i Severina i Goh na krilu uz Bazdara u spicu. Odbrana...
  17. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prvo, kao sto rece kolega, nadam se da se Zek uspio oprostiti sa ocem. Prosle sezone Danteu, sad njemu. Vi sto imate IG, uputite mu, a vjerujem da hocete, saucesce svih nas. A u hali ne sumnjam da ce dobiti podrsku. Drugo, stvarno se nisam nadao ovome. U kakvom smo trenutno momentu, vec sam bio...
  18. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Претекосмо некако. Не знам хоће ли се ко стручан сложити, али Трифуновић је прилично константан и у одбрани, али и у нападу, а данас поготово. Остали су сви имали бљескове, што дуже, што краће, и добисмо тек кад смо додали гас и стисли петљу (Смајли). Иако је стварно било маса лопти које су нам...
  19. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Bravo Grobari, bravo Igore i bravo za sve jer su premasili svoje mogucnosti, a to je ono sto trazimo! Sve ste vec napisali, a ja moram samo dodati da je ovaj derbi bio kao ona utakmica sto cu izgubili od Vozdovca. Imali su sudiju koji se polomio da im pomogne, ali nece lopta u gol. Aca...
  20. RotoShack

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srecan rodjendan, ljudino! Jos nismo svjesni kakvu privilegiju imamo sto zivimo u ovom trenutku.
Top