Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Pazi ti ove ekonomije i prava. Imam važeću obavezu, ali pošto Žika hoće da mi da više love, jebi se Miko? Kume, pa ti si kralj, jebemmumiša
  2. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Nisam ga vređao, nisam prekršio pravila, na laži sam osetljiv. Zato sam ti napisao ono o ne jebavanju. Istina nema cenu, pa makar značila i doživotnu zabranu. Laž, kuma, pa makar bila lako ogoljenja, povlači blaže kazne. Vrli, novi svet, valjda.
  3. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    30. juna, ali sledeće godine https://www.google.com/amp/s/www.zurnal.rs/sr/articles/amp/48719 @Rade Zajebi ti te fore-- prikoči. Ima istina, a ima i šta je kome milo. Ne jebem ja dva posto te fore, razumeš?
  4. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Interesantno, kume. Nije mu ponuđen novi ugovor, a stari mu je bio aktivan? Pa, sjajno, kume, sjajno.
  5. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Aj Čutura, oladi malo. Za par godina, daće Bog neće biti "tribine", pa ćeš sa nama simpatizerima da deliš bol, sem ako ne odjebeš od kluba, jer nema više prave priče...
  6. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Ajde sad nađi moje upise, npr. za Lukića. Baždar će da bude ozbiljan igrač, onog časa kada se makne od JSL i Partizana.
  7. LazarP

    KK Partizan - uprava i marketing

    Aj I ti više izgradi stav. Nemoj da si cavulja.
  8. LazarP

    KK Partizan - uprava i marketing

    Osim ako ne mora da podnese ostavku jer je Željko potpisao. Molim te, Bože...
  9. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Ali, Donaruma je igrao loptom pre kontakta...
  10. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Ložili? Svašta
  11. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Pravila FIFA, Sekcija 12. Pročitaj. Ona objašnjenja, paralele sa klizanjem, remplovanjem, mislim ne razumem šta govoriš. Taki udara loptu, golmana lopta pogađa, golman udara u Takija, NE SUDARAJU SE. (Evo i ja da poentu napišem masnim slovima). Penal.
  12. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Penal je čist
  13. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Novosađanin? Možda negde u gradu možeš da sretneš jednog od dvojice sugrađana da ih pitaš iskreno šta kažu, jeli penal ili nije?
  14. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Golmana lopta koju je igrao Taki pogađa u ruku, dok pokušava da se zaustavi, jer je zakasnio da preseče pas. Situacija je ista kao kada igrač šutira u gol, golman brani telom i nema ko trolu lopte, a onda obori igrača. Penal 1/1
  15. LazarP

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    U ta neka vremena sam mrzeo najviše Radovića (dok ga nije nokautirala kamera, posle mi ga je bilo žao) i sve u crvenom. Jugoplastika je bila rival za poštovanje.
  16. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Može da se izađe na izbore i ne jedu govna. Jedini lek.
  17. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Ali pazite sad kad Radnički bude Voždovac vol.2 Mora da se desi, okidač za čišćenje truleži
  18. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Tako što Alah mrzi SrBe, a sutra uveče počinje sveti mesec. Eto tako!
  19. LazarP

    FK Partizan 2023/24

    Najbolje volim kad Forumaši koriste moj rečnik. Još niste svi pomrli, bravo, bravo
  20. LazarP

    KK Partizan - uprava i marketing

    Da crkne. Koliko puta treba da ponovim,a?
Top