Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Rekoh onomad, mi zivimo u matriksu.
  2. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Letos?! Pojacanja?! Kad smo ispali iz evrope?! Ista govna i tad i sada u upravi, samo su tad bili na pocetku svog posla, a sad uzivaju u plodovima svojih ispunjenih naredbi. I Duljaja niko ne brani, nije za trenera Partizana, to vidi svako, vidi i on, ali tim koji ima je kanta. A za to je...
  3. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Ah, djukic...cigos iz Stitara je nasledio tim koji je osvojio duplu krunu, masineriju koju mu je ostavio Marko, i dovedena su pojacanja koja je on hteo, i dovedena su na vreme. Taj tim i ta pojacanja, porediti sa ovim cime raspolaze Duljaj je pokvareno na sto nacina, bas poput sudjenja govneta...
  4. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Peta sezona za redom bez trofeja. Ja mislim da ovako dug post bez trofeja nismo imali od perioda 1965-1976. U ovom periodu menjaju se igraci i trener, ali je jedina konstanta-uprava. Pored perioda bez trofeja, uprava uspesno uvecava i dug. 2015 su nam govorili da je sa dugom od 15 miliona klub u...
  5. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Koje on kvalifikacije ima za direktora Stark arene?! U pogledu skolske spreme, radnog iskustva, u kojim kompanijama ili firmama je radio, pa ga je to preporucilo kao osobu sa najboljim CV-jem?
  6. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    I sad slusajuci medije, eksperte, nase bivse igrace, citajuci SVE portale, ispade da se ogresismo o makanju iz kragujevca, koji je jedan dobar decacic i sudio je posteno, ali su grobari cavulje koji samo placu, a Natko je samo stranac koji ne postuje drzavu u kojoj igra. Prvo je pokusano...
  7. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Jel moze da se uvede neki test elementarne inteligencije na forumu?! Pojedini kao da su skolovani na akademiji sns kretena...
  8. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Kakva govna su prosla kroz nas klub, kakve moralne nakaze, kakvi smradovi bez trunke dostojanstva, licnog integriteta... Slika i prilika vecine u smrdiji. Jbt, jebeni koroman je za tesovica covek. Bravo tesovicu, i zbogom zauvek. Kofa govana se puni nasim bivsim igracima, pakao...
  9. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Posto zivimo u svinjcu od drzave, i to ciganskom svinjcu, dok mi neko ne dokaze suprotno, ali ne na nacin kako to kaze "zvanicna sns verzija", kako je Marko dobio ponudu iz kategorije "jednom u zivotu", ja sam siguran, da je Marku neko bitan/zajeban "prijateljski" posavetovao da je za sve, a...
  10. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da se nadovezem na ovaj post, posto vidim da tamo na fudbalskoj temi imamo batistutu koji je glasac sns i pita ko nam je danas kriv, u fazonu sami smo krivi. To radi vec neko vreme. Jeste sami smo krivi, ne dirajte slucajno vucka. Klasican snsovac. Elem, ako neko misli da preterujemo sa...
  11. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Leb te jebo...problem je Radja, ali nije problem vucic koji je od Srbije napravio mafijasku drzavu, koji je Srbiju prodao amerikancima, nemcima, francuzima, kinezima, rusima...koji je dozvolio pun kurac imigranata po Srbiji, koji napadaju i matretiraju ljude po Srbiji...koji je dozvolio razne...
  12. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ostaje zal za boljim rezultatom, cestitke momcina i Zeljku. Cestitke navijacima na ispunjenoj areni. Posle kupa koraca sam rekao sta mislim o juznoj tribini. I dalje sam istog misljenja, prosto sa smradikalima nikad nista.
  13. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne znam ko normalan moze za njih navijati?! Neka bude stoka razlike, i da o povratnom letu iz Istanbula gledamo u emisiji na national geography.
  14. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U ovom slucaju cu iskoristiti svoje pravo da pametno odcutim na Aleksinu izjavu... O izjavi cu po zavrsetku sezone. Pamtim!
  15. Oplenac

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koliko je bolesno stanje i drustvo u kome se nalazi Srbija, dokaz je i ovo oko ugovora sa Zeljkom. Svaki klub, u svakoj zemlji bi mu rekao ugovor se podrazumeva, a Zeljko odredjuje na koliko godina. A samo u u ovom tamnom vilajetu se radi sve da se to dezavuise, jer je bolesniku previse da trpi...
  16. Oplenac

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uuu, nemoj tako brate, znas koliko ima snsovaca na forumu, botuju po agendi akademije za budake.
  17. Oplenac

    FK Partizan 2023/24

    Danas se jos jednom podsetih kako je JNA prelep u prolece. Najlepsi objekat i predeo u Beogradu.
  18. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo vidi kada pise, i sta pise. Pobede mu nisu inspiracija, ni titula pre godinu dana, naprotiv. Samo vidi povode i vremenske intervale poruka. Za mene, zakljucen slucaj.
  19. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ah, teo, zasto si teo... ljubav je samo rec, i nista vise, ljubav se uvek isto, cita i pise... Niko ne moze da mu oduzme pravo da retardirano, maloumno, poremeceno i ruzno ko pseto cigansko govno, zove teo...covic zna najbolje.
  20. Oplenac

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve se slazem, osim ove zadnje recenice. Zasto "daleko im lepa kuca"? Sto blize i sto skorije nek im je ta lepa kuca.
Top