Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zigy

    KK Partizan - uprava i marketing

    Što bi rekao nepoznati crnogorski filozof, Ostoja ne prdi časti ti o usaglašavanju, no potpisuj, oca mu jebem!!!
  2. zigy

    FK Partizan 2023/24

    Ne mora Vazura da ide, a ni Oskar, jedan fini moždani udar, paraplegija, izgubljen govor i ja zadovoljan.
  3. zigy

    FK Partizan 2023/24

    Momcima i Duljaju, bravo, bravo junaci!!! Sudijama da jebem sve mrtvo i živo, pa ima li neki sport gdje ćemo imati neku gospodu od sudija, pa da uživamo, a ovako sinoć košarka, danas fudbal i fino vidiš da te kreteni kradu. Samo sam čekao kad će Taki da nabode sudiju, a on se smije i baca pet...
  4. zigy

    FK Partizan 2023/24

    Danas samo žestoko, kuci piće, a na terenu krvoproliće. Gazi govna!!!
  5. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ponitka nas nije ukanalio, to je gnusna kleveta. A i Džek Denijels mi pomaže da i ja nisam u kanalu. Još smo mi u igri, ceracemo se mi još!!!
  6. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ledej je vjerovao u sebe, i treba, drugi put će ući.
  7. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    O srećo, ciganske oči imaš, majku li ti jebem da ti jebem. Teško mi je pao ovaj poraz, nikad teže. Nek se vrati protiv španskih cigana, ako ima boga.
  8. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dje si srećo, mater ti jebem!!!
  9. zigy

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja je kurac na biciklu. Da nije bilo Željka...
  10. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala Željku i momcima na predivnoj večeri, naročito na ovoj legendarnoj konferenciji za štampu. Prvi put i da se zahvalim zvalavom pederu, jer je zahvaljujući njegovoj brzopletoj glupoj reakciji ujedinio sve grobare, regrutovao nove i dobio još veću armiju, koja mu neće oprostiti sva njegova...
  11. zigy

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja, javi se da kažeš da je Željko potpisao ugovor, pusti govno da se sam valja u blatu. Daj ti nama kaži da ne daš Željka pasjim sinovima, pusti ti ove zajebancije sa pudlicom.
  12. zigy

    KK Partizan - uprava i marketing

    Od Kluba tražim samo jedno, da objave da je produžen ugovor sa Željkom i stave tačku na psihova sranja.
  13. zigy

    KK Partizan - uprava i marketing

    I ja sam na istom tragu, jer mislim da je Željko došao da ostane u Partizanu, prvo kao trener, a za posle ćemo da vidimo. Do tada će završiti posao koji je započeo, da budemo stabilan klub sa A licencom. I zato nije uzeo neki inostrani klub, jer da ga je preuzeo, ne bi imao vremena za sve ovo. I...
  14. zigy

    Kup Radivoj Korać 2024

    Neće Željko nidje. Ali, zato će cigani da lete u nebo!!!
  15. zigy

    Kup Radivoj Korać 2024

    Etika i estetika postaju upitni na forumu. Poslednjih nekoliko sekundi, nesviran faul Kaminskom, 6 igrača drolje na terenu i sudiju koje zabole za to i kažu tjeraj dalje, šta reći? Da je poraz u EL pa da pričamo, a dok su domaće sudije, pa pričati o igračima i igri je nesuvislo. I na kraju se...
  16. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ode pacijent kod kardiologa i ovaj mu objasni šta mu je sa srcem i da mu lekove. Vrati se pacijent kući i postane glavni kardiolog u komšiluku i počne da dijeli savjete i terapije. Ne znam zašto sam ovo napisao...ali ima neke veze sa plejem razigravacem, kakve, jebem li ga, ne znam, ali mora da...
  17. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Težak poraz, isti kao protiv Virtusa. Idemo dalje, za iste pare. Borba do kraja, pa šta bude.
  18. zigy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    @ Andra Mi te probleme ne možemo riješiti, a još manje ako uperimo prstom u neke igrače ili da tražimo odgovornost od njih ili Željka. Mogu ljudi da pišu ne valja ovo u igri, rotacija, odbrana, skok, napad, loša selekcija i ostale trte-mrte...a ja mislim da Željko i igrači to bolje znaju od...
  19. zigy

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Peta utakmica u 10 dana, igrači potpuno iscrpljeni, i oni su ljudi, sportisti za koje sam siguran da ne vole da gube, i sad treba da se razapinju po forumu zajedno sa Željkom, jer su izgubili od Splita. Pa neka svako od nas podje od sebe, da li ima dana kad nam ne ide pa ne ide, ali naidje i šta...
  20. zigy

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko je prezivio Nolana Smita, ovo mu dodje kao dobar vic, čuj poraz u Evroligi, koju ne bi vidjeli da nije Željka. A pri tom ga seciraju stručnjaci preko interneta, pa se čovjek upita gdje je više taj asteroid?
Top