Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zapad27

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Uplati na forum, da prebacimo 1,4 i izbijemo na prvo mesto neračunajući upravu:)
  2. zapad27

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Kurton vildoza postiže koš, prolazi pored naše kupe derući se, Tristan i Trifunović gledaju ustaje Madar- to su stvari gde se pokazuju karakter i razlika! Posle toga sledi briljantna Madarova partija, bukvalno prelama derbi. Cigani u usta vas jebem ona žvalava, kurtončine, poltrini i udbaši...
  3. zapad27

    Liga Konferencija 2022/23

    Ajde Partizan prođi večeras pa mi sutra priušti žreb za sledeće kolo u Evropi, jednu od omiljene tri stvari vezane za tebe, (uz osvajanje titule i pobede nad ciganima). Neka bude dupli uspeh večeras, i fudbal i košarka, da pocrkaju cigani mamu im u pičku jebem svima.
  4. zapad27

    Liga Konferencija 2022/23

    Što volim ovo uzbuđenje pred žreb više nego leba da jedem! Znam da ga i zavidni cigani gledaju mamu im raspalu jebem
  5. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    I ako mi razum kaže fale pojačanja, kaže imamo ucenjenu upravu koja ima za cilj u što veći minus novčano da nas baci, kaže i imamo zlo na vrhu koje neće dozvoliti da se desi sezona sa Nikolićem, Leonardom, Đukom...ja se i dalje nadam grobarski onako da nešto možemo da uradimo i da će se neko...
  6. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    Dobro smo i prošli koliko smo loši. Klub koji igra sa Miljkovićem, Uroševićem itd (bar još 5 igrača koji su nas včrs predstavljali) je klub za borbu između 7. i 10. mesta u našoj ligi. Nisu oni krivi, zna se ko je kriv, ucenjeni debeli(pa osušeni) slepac i podguzna režimska muva. Mada i oni su...
  7. zapad27

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo crno beli, bravo! Lazar odigrao vrhunsku partiju, Zdjelar takođe. Vraćanje posle oba gola, izjednačenje u '89, slavlje posle penala....hvala ti Partizane. Iskoristiti već u Portugalu ovo što su desetkovani, pa proći dalje. Iznad mene je bila porodica iz Trebinja, sa desne strane momci iz...
  8. zapad27

    FK Partizan 2021/22.

    Igrači Partizana protiv sebe nemaju samo celu državu (savez,medije, protivnike, protivničke navijače...) već imaju i grupu ljudi koja se predstavlja navijačima Partizana a svi znamo da će po zadatku službe ako treba i kamenovati crno bele bez obzira koliko dobro u tom trenutku igrali...
  9. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    Bio sam na utakmici inđija vojvodina malopre, pa samo da prenesem reči jednog njihovog čoveka iz stručnog štaba koji nije znao da sam veliki grobar "guramo da se igra u jagodini jer nam odgovara po svemu, pre svega lošem terenu. Ako se bude igralo na nekom top mi nemamo šta da tražimo" Mada...
  10. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    Igra nikakva, evidentno da nesto ne stima. Strucnost Milosevica je pokazana u Holandiji, ali to je vecina gurnula pod tepih (kao i tuzne kikseve u prvenstvu) jer je bilo lepih igara u Evropi i pobede u derbiju. Da imamo nekoliko za nase uslove odlicnih igraca u timu imamo ali mislim da je...
  11. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Artmedija, cedevita, az...
  12. zapad27

    FK Partizan 2019/20

    22. Novembar, radni dan, haos na putevima, šuri vetar kao lud, jakih 7 stepeni i Ivanjica za protivnika - HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI!
  13. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Ako ima neki plan za okupljanje u Mancesteru javite braco u pp.
  14. zapad27

    Liga Evrope 2019/2020

    Posle jednog posta od prosle godine rekao sam da necu vise komentarisati ali u ovom slucaju moram jer sam ispao mlad majmun cim su izvucene grupe, pa ce mi trebati malo pomoci i informacija. Ludu grobarsku glavu je odmah uhvatilo ludilo i verovali ili ne kupio sam karte citavih 10 min nakon...
  15. zapad27

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Danas mi je istekao ban zbog vređanja ustaša u finalu SP. Pre svega da kažem vezano za temu- Repriza prošle godine, ali ja ću i dalje biti tu, sezonska kao i uvek kupljena još pre Rudara i nek nam Bog pomogne! Banovan sam jer sam rekao da ustaše i navijači ustaša puše kurac(ne hrvati, par ih...
  16. zapad27

    Uprava i marketing

    Posto se na "milevi" povela tema oko navodne podele na vucelu i vazuru da napisem ovde posto vise odgovara. Pre svega ne znam ni da li ima podele ali ukoliko je to tacno onda svako mora da zna da je vucelina strana neuporedivo vise ispravnija i "partizanskija". Mislio sam da u zivotu necu morati...
  17. zapad27

    FK Partizan 2017/18

    Mars u picku materinu cigansku, jebem vas u usta sve komplet u upravi. Ovim potezom ste pokazali i javno da radite protiv interesa Partizana. Ovo nije trener, mi trenera nemamo. 20 bodova manje od cigana i pored podele bodova, u 3 derbija jedan ipo sut na gol, u evropi sreca nad srecama, jos bi...
  18. zapad27

    FK Partizan 2017/18

    Jezivo smo losi, kao tim smo u raspadu, situacija medju igracima je losa to znam iz prve ruke, a za sve to bez obzira na lopovsku upravu najkrivlji je trener . A na jedinoj utakmici gde se skupi ozbiljna masa (protiv čuke) ni jednom se sa zapada ili istoka nije culo "djukicu odlazi", a nekada...
  19. zapad27

    FK Partizan 2017/18

    Samo jedna molba onima koji idu za Surdulicu posto sam ja sprecen- vredjajte govno ogavno smrdljivo, jebi te mu i pretke i potomke onako po poslednji put
  20. zapad27

    FK Partizan 2017/18

    Nas najveci Dule je rekao "Sve ce se ovo jednom lane zvati", pa ajmo sutra na tu cuku, svako moze da povede bar jednog kojem "nepada na pamet da ide". Jezivi smo, bice tesko ali ajmo da pomognemo nasem Partizanu da prodje u finale i uzme kup. Taj trofej je nesto sto ostaje zapisano a Partizan...
Top