Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Marinho

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neću o utakmici i šansama za plej-in, naravno da verujem u Željka i igrače do samog kraja i imaće moju punu podršku...Želim samo da kažem nešto povodom sve češćih komentara o Kevinu Panteru. Vidim da mnogi pišu kako ove sezone nije na svom nivou...Ja se sa tim možda mogu donekle složiti, ali...
  2. Marinho

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    O trenutnim rezultatima ne bih uopšte previše pametovao, računi se svode na proleće. Ja sam i više nego ubeđen da ćemo opet biti kaznena ekspedicija za sve, samo da ostanemo zdravi. Potencijal ove ekipe je ogroman. Što se tiče Jaramaza, da, igra poprilično loše i Željko je toga svestan...
  3. Marinho

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prvobitne prognoze su bile da će biti malo duža pauza, ali se ispostavilo da neće tako da je već zaigrao u prošlom kolu protiv Olimpijakosa...
  4. Marinho

    FK Partizan 2023/24

    Bravo za momke, već nekoliko puta uspevaju da preokrenu rezultat i to govori da ovaj tim ima neki karakter. Ali, da li baš mora uvek ovako? Evo već ko zna koja utakmica po redu da mi u nju ulazimo kao da smo na nekoj egzibiciji...Ne znam šta je razlog tome, ali baš počinje da mi smeta. Moramo...
  5. Marinho

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    On i Naneli, Željko govori na tajmautu, a oni bukvalno bleje ka jugu :D
  6. Marinho

    FK Partizan 2023/24

    Baš danas komentarišem sa bratom, taj lik je toliko zaštićen da imam osećaj da bismo lakše smenili žvalavog nego njega.
  7. Marinho

    Liga Konferencije 2023/24

    Lični hajlajt večeri: pratim tekmu sa ćaletom, sprema se Natho da izvede slobodan udarac i ja gledam i kažem jbt ovaj loše postavio živi zid, ovo lagano može biti gol ako pokuša da šutne u prvi ugao. Kaže ćale ma joook breee nema šanse. 10 sekundi kasnije tatko ga meće :D Bravo momci, zaslužili...
  8. Marinho

    KK Partizan - transferi

    Znam da se retko kaže i vrlo je moguće da se misli baš na takvog nekog igrača koji pokriva 3/4, kao što je bio Papapetru...Vidi se da Željko pravi tim sa mnogo igrača koji mogu da igraju na dve, pa i tri pozicije, tako da će sigurno biti dosta rotacija i kombinacija. Meni je samo bitno da Ledej...
  9. Marinho

    KK Partizan - transferi

    https://meridianbetsport.rs/kosarka/partizan-frenk-kaminski/ Piše Đorđe Matić da je Kaminski opet u igri. A navodno ćemo dovesti još samo jednog igrača na krilnoj poziciji, pretpostavljam da se tu misli na krilnog centra tj. četvorku.
  10. Marinho

    KK Partizan - transferi

    Maodo Lo? :D
  11. Marinho

    KK Partizan - transferi

    Žao mi je što ide, ali mogu da razumem. NBA je NBA, ali kad vidim da je potpisao za Dalas onda pomislim da možda i nije to glavni razlog. Cenim da je to najviše uradio jer mu je devojka trudna. Jbg, da se ne lažemo, tamo kad ode nema nikakvog stresa, igraće opušteno i njoj će biti lakše. Ovde u...
  12. Marinho

    KK Partizan - transferi

    Ne bih se začudio da dođe Mirotić, pogotovo ako uzmemo u obzir način na koji je došao npr. Ledej. Tad smo dobili insajd informacije da ga ne vide u timu za sledeću sezonu i odmah smo reagovali. Isto tako su u Barseloni objavili još pre par meseci da ide smanjivanje budžeta i ne bi me uopšte...
  13. Marinho

    KK Partizan - uprava i marketing

    Svi kao u fazonu bolje Ledej da ostane, ne treba nam Mirotić, why not both of them? :D
  14. Marinho

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    HVALA TI, HVALA TI, CRNO BELA LJUBAVI! ŠAMPIONI BREEEE!
  15. Marinho

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Počinjemo utakmicu dobro, vidim neku energiju. Onda dolaze na red sledeće situacije: 1. Vildoza pravi faul na Avramoviću, sudije ne sviraju faul pri šutu iako su mogli 2. Mitrović pravi faul nad Lesorom, sudije sviraju da je bio na zemlji, mada se realno mnogo puta tako nešto svira kao 2+1. 3...
  16. Marinho

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Čim sam video suspenzije, odmah sam rekao da idemo na F4, ali tako što ćemo ih opet jebati u sred Madrida. I biće tako.
  17. Marinho

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne znam šta reći nakon ovakvog meča. Napisah i na chatu da mi je nakon prvog poluvremena izgledalo kao da smo na pola gasa i da se spremamo da ubacimo u veću brzinu i prelomimo ih...Umesto toga mi ubacili u rikverc. Evidentno je bilo da Lesor ima neki problem još od Španije i da opet ne...
  18. Marinho

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Definitivno je nemoguće. Čestitke momcima na borbenosti i zalaganju, uz ovakav pristup biće sigurno dosta pobeda, pogotovo u Areni. I dalje sam mišljenja da je ova sezona u EL zagrevanje za sledeću, isto kao što sam i prošle godine smatrao da je ABA liga zagrevanje za ovu sezonu. Sad samo...
  19. Marinho

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Razmišljam o ovome što pišete u vezi ogromnih plata i kako igrači moraju bolje jer ne igraju za kikiriki...Definitivno ste u pravu, nema tu nekog spora, ali ovo bih najlakše objasnio onom čuvenom: Teška vremena stvaraju jake ljude, dobra vremena stvaraju slabe ljude. Dule je iz igrača izvlačio...
  20. Marinho

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Iskren da budem, nisam očekivao da pobedimo. Nadao se jesam, ali sam znao da će to biti teško. Znam da su mnogi bili srećni gledajući raspored, ali ja sam i tad smatrao da je katastrofa. Igramo na strani protiv dve ekipe kojima je prognozirano dno tabele. Mi još neuigrani, a oni kao mašine...
Top