Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Pre nekoliko kola, i to mislim posle neke pobede sam napisao, da me strah sta ce biti u nekoj evropskoj utakmici protiv iole ozbiljnog rivala. Sad sam jos vise ubedjen da nam ne gine neka blamaza. Dacemo neki gol sigurno, ali primicemo 6
  2. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Prvi utisak, Kastiljo je preozbiljan igrac, sprda se sa livadarima Igramo, stvaramo dosta prilika ali dopustamo previse njivaligasima, previse prilika. To ovde moze da prodje ali se plasim evrope. Arandjel ne postoji na desnom beku, prosli su ga 20 puta u prvom poluvremenu. Ovusu u drugom...
  3. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/bazdarov-izazov-karijere-kako-popuniti-saldanjine-cipele-u-surdulici/475310 Daj Boze da me ovaj decko razuveri, apsolutno nista od njega nisam video da odgovara hvalospevima, top 50 talenata evrope. Na pripremama kao nesto pokazao, ali pripreme su nesto...
  4. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Jos jednom Duljaj u metu, ali dzabe sve... Izgleda da je on uspeo da nagovori Severinu da se vrati
  5. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Pitam se koja je donja granica da bi se nesto radikalno promenilo, jer mi probijamo dno godinama, uprava je ista sve lepo bajno
  6. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Zahidu odmah novi ugovor, sam da upise platu, inace smo jebali jeza u ledja
  7. 5ar-pfc

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizanova-brza-popravka-aleksa-jankovic-na-poziciji-kvinsija-meniga/474446 Na poziciji crnca pise. I nije mi bas najjasnije ovo sa Gohom. Toliko je nespreman da mora da se dovede igrac kao zamena?? Za sta se sprema, za ultramaraton
  8. 5ar-pfc

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Agent VazuraVucela
  9. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    U subotu ocekujem kaljugu od terena, pogotovo posle ovog toplog vremena, blato do kolena. Zato ne verujem da cemo biti liseni stresa, da odmorimo od kosarke
  10. 5ar-pfc

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ovaj deluje kao cista pozitiva lik, nadam se da zna i kosti da lomi :D
  11. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Medina napadacki ok, ali ovako deluje dosta tromo, ne moze da stigne ni kiparske drugoligase
  12. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Zahid je nestvaran igrac, ko je njega doveo kod nas, taj je madjionicar Bazdar cini mi se sa ovakvom glavom nece daleko, steta, izgleda da zna lopte. Jesu ovi kiprani dunsteri, ali prvi put sam danas video taj talenat, o kojem svi pricaju, mnogo dobrih poteza je imao.
  13. 5ar-pfc

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Pa sad ispada nije gotov Goh. Nikako da naucim da dok ne vidim potpis, nema nista od toga Jednostavno prevelike su to lopine i muljatori Sledece mi nikad nece biti jasno: Ima li iko u ovoj zemlji srama, evo jos jednog primera, ne znam da sastavim recenicu ali zasto bi me to sprecavalo da budem...
  14. 5ar-pfc

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Vidi se koliko mu se islo preko
  15. 5ar-pfc

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Meni ovo dovoljno, nema potrebe dalje da citam. Drago mi je da imamo ovakve kosarkaske znalce na forumu da poducavaju neuke Ponitke, pardon pocetnike :D Cim se kaze "nije dobro", ovde se kategorise kao pljuvanje, ima logike
  16. 5ar-pfc

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ko je reko da menjamo? Ali sigurno ne "uzivamo u procesu", i svakako sme da se kaze kad je nesto lose, a ovo je prilicno lose. Sledi kljucan period kad budemo veci deo vremena u Bg-u, verovatno vise vremena za treninge.
  17. 5ar-pfc

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nemoj tako druze, sad ce jedan kolega sa foruma da se javi da ti objasni kako su akcije extra, ali su igraci losi i sve je do njih, trener dobro nacrtao sve, ali nema ko da izvede Koja po redu utakmica gde protivnik sipa trojke vrlo lagano. Igramo na kos vise dat, ali nekako uvek damo kos...
  18. 5ar-pfc

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Evo cekao sam da mi ti zabranis druze da gledam. Pred kraj cetvrtine mi dali 2 poena total. Znaci da su akcije bile jako dobre, ili mozda da
  19. 5ar-pfc

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Odbrana je za zatvor, ali zato je napad savrsen, 7 minuta bez kosa iz igre. Bez krstene akcije, sve na neku silu, na slucajnost. Kaboklo dzordan za kaminskog. Retko pisem ovde, ali ova utakmica me posebno izvela iz takta. Nego i u ABA je ovo negde bilo za naslutiti, kao protiv nas uvek svi...
  20. 5ar-pfc

    FK Partizan 2023/24

    Dodajte na ovaj nas napad i Dijabatea koji je zaboravljen, a mogao je itekako da doprinese, da su mu davali platu?? Tu se ne bi znalo ko pre moze da da gol. On je dve klase iznad Severine i Kalulua na toj poziciji.
Top