Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Evo odgovorio ti je čovek ispod, računao sam da ne mora sve da se napiše.
  2. FK Partizan 2023/24

    Bolje da se ugasi nego da budemo sluge cigana
  3. FK Partizan 2023/24

    Vazura ni ne treba da reši problem nego ljudi koji prihvate da sarađuju sa njim
  4. Dule Vujošević

    Kako može dvorska luda da izda dvorac?
  5. FK Partizan 2023/24

    Ko njemu zamera što ne može da osvoji prvenstvo, gde si to pročitao?
  6. FK Partizan 2023/24

    Pa ko je rekao da su oni najveći problem? Oni su veliki problem. Svi znamo ko je najveći problem.
  7. FK Partizan 2023/24

    Sačuvaj Bože.
  8. FK Partizan 2023/24

    Pa nisu dovoljni, treba i da znaš da radiš posao kojim si odabrao da se baviš.
  9. KK Partizan - uprava i marketing

    Pa objave su mu tačne kad piše očigledne stvari. Ko je taj čovek kom nije jasno da Ostoja jede govna oko ugovora?
  10. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Pogledajte opet šta je izjavio i ne pecajte se na gluposti.
  11. FK Partizan 2023/24

    Kažeš to kao da je nešto loše
  12. FK Partizan 2023/24

    Ja sam bio ozbiljan kad sam napisao da je bolji trener od Duljaja i za to sam dobio poene sto je tvoja sramota, a zajebavao se (zamisli) kad sam rekao da treba da dodje u Partizan.
  13. FK Partizan 2023/24

    A ko to radi ozbiljno? I zašto sam dobio poene za iznesen stav?
  14. FK Partizan 2023/24

    Lalat je za Duljaja trenerčina.
  15. FK Partizan 2023/24

    Kakve smo sve likove imali za trenere Lalat bi bio pravo osvezenje
  16. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    tKo NaS zAvAdI Savo u zagrljaju zene, Stanoja grli Iliev. Nismo isti. Skidaj banove.
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Protivnik je bila TOP 10 ekipa od 2000. na ovamo, steta. S ovakvim fokusom i stavom moze da se pobedi Olimpijakos a onda i poslednje 2 utakmice. Moram jos jednom da kazem, ko kaze da je Kaminski promasaj, taj nema blage veze sta prica.
  18. KK Partizan - uprava i marketing

    Kako se uništava "naša košarka" u kojoj postaneš šampion tako što odigraš dve utakmice se filijalom?
  19. FK Partizan 2023/24

    Duljaj ima dovoljno vrlina, nema potrebe da se izmišljaju ovakve stvari.
  20. FK Partizan 2023/24

    Prvo je Duljaj bio trener za Partizan jer je dosta učinio za zajednicu u kojoj živi, sada evo i daje platu igračima. Koji je to car.
Top