Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Ono kad odgledaš utakmicu Partizana i nemaš ništa pametno da kažeš. Severinin šut iz prve i Takijeva asistencija bez gledanja, sve ostalo je tužno.
  2. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Zato se u seoskim ligama oni jure kroz kukuruz!
  3. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Nismo se naigrali tamo u zadnjih 5,6 godina. Oni su u užasnoj formi, mi smo mi, nemamo pojma da li će se pojaviti dr dzekil ili mister hajd. U lepom sećanju je Ilićev gol jesenas, kao da ga je dao pre 10 godina, tako se osećam.
  4. Bili Piton

    Rukometni klub Partizan

    Ja sam juče dva puta gledao utakmicu, uživo i kasnije još jednom, za svoju dušu. Nemam reči za borbu i Partizanštinu, dobili smo ih na mladost, hrabrost, brzinu, želju, sve što je esencija sporta juče je bilo deo RK Partizan. Jako dobro smo vršili pritisak na njihovu spoljnu liniju, fizički smo...
  5. Bili Piton

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Taman sam krenuo na tavan da donesem šunke.
  6. Bili Piton

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Deja Vu
  7. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Sva sreća pa postoji stativa, da nije nje ko zna šta bi sa nama bilo. Naši penali se gledaju po 5 minuta, našim protivnicima se odmah sviraju, a režimskoj kurvi, sa sve avavavavav na dresovima se sviraju i po dva bez gledanja. Jedan čovek je ostao bez posla jer je gledao sa svojim detetom svoj...
  8. Bili Piton

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad utakmica ovako krene, ne možemo da izgubimo:clap
  9. Bili Piton

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Čolović ledi krv u žilama!
  10. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Aj u sto marke da se već piše saopštenje u svinjskom brlogu:kokice
  11. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Misliš da ga vučela ugrize za pače
  12. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Ivica se razume kao Marica u kriv kurac, da oprostite.
  13. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Mene je zabrinulo što je na početku Zahid bio daleko od gola, zadnji vezni, a Kalulu bio ispred njega. Zahid je mnogo opasniji kad igra omiljenu poziciju našeg Gorana Tomića, a to je pozicija ploditelja. Samo da su nam Tatko i Saldanja zdravi, da niko ne odsustvuje i da gledamo kako Partizan...
  14. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Ali objektivno arena komentarisanje, ruka bila uz telo. Važi!
  15. Bili Piton

    FK Partizan 2023/24

    Krsti se, a krade. Tipična ciganštura!
  16. Bili Piton

    Uprava i marketing

  17. Bili Piton

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    9-0
  18. Bili Piton

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mi smo bolji od ovih klošara 20 komada, sad da li smo spremni da igramo sa njima u ovom mulju to je diskutabilno.
  19. Bili Piton

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kakvo se ovo zlo nakotilo, ovo na areni je totalno ludilo, ovi ljudi su za instituciju, ne za program sa nacionalnom frekvencijom.
Top