Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Nikos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kako me nervira ono crvenobelo štark.
  2. Nikos

    FK Partizan 2023/24

    Drulovuć ne sme zvanično da kaže, pa posle insistiranja komentatora, kaže da navija za Partiza, ali očekuje nerešeno!?
  3. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Plače mi se. Mi smo proklet klub.
  4. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Plakao sam dok sam slušao Željka
  5. Nikos

    FK Partizan 2023/24

    Rutinska pobeda
  6. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rutinska pobeda.
  7. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Staviće ga Smajli u džep. :kokice
  8. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rutinska pobeda
  9. Nikos

    FK Partizan 2023/24

    Upravo tako. Idu na gostovanja sa ciganjskim busom.
  10. Nikos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nisam imao živaca da čitam sve možda je već neko rekao, ali: na kraju se broje mrtvi!
  11. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sudije su nam i pomogle kad su isključile Kaminskog. Lakše bi mi bilo da je bilo -20.
  12. Nikos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zati što se mašina pali od januara.
  13. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pošto sam se oporavio od plaćenja sezonske, ja ću doći ranije u subotu da počastim ćerku nekom majicom. Ostaće valjda i za pivo za nekog brata. Idem sam iz Odžaka, ako nekom treba prevoz neka se javi u pp.
  14. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Tol'ko :confused-smiley-013:. Sektor mi je na severu, ulaz jug. Zanemari ovo ostalo kolega.
  15. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Obnovio sam mesto i sad tek skontah da mi piše ulaz jug, sektor mi na severu. Doduše i naplatili su mi bočno, a sad vidim da je moj sektor sada nivo 400 centar.
  16. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Javili mi sad od kuće da mi je stigla sezonska posle 17 dana. Nadam se da su dobro videli
  17. Nikos

    Uprava i marketing

    Nemaš za 'leb i onda te zovne ćorava pudlica da dodješ u predgradje. Pre bih crk'o od gladi. Isto važi i za zalizano govno. Pogrešna tema. Molim da prebacite.
  18. Nikos

    Uprava i marketing

    Sad će lopovi za obnovu stolica i krečenje izvući još 1-2 miliona iz kluba. Ne bi me čudilo da su to sami uradili.
  19. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Za kolike ga pare prave, trebao bi da lebdi u vazduhu.
  20. Nikos

    KK Partizan - uprava i marketing

    Po njihovoj pretumbaciji, ja sam dopao u 400 centar umesto u bočno. Danas kad sam kupovao ,,online" naplatili mi bočno. Bez članske!!
Top