Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Kontra gotovo ovakvog kvaliteta:
  2. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Bem ti kurac kakva utakmica, šta smo mi preživeli. Ona govna se nisu čula, imali cirkus sa kineskim vatrometom i tolko. Sat i kusur nas držali posle utakmice i onda još ne može ka Franšu, nego po ulicama ko diverzanti. :buhaha
  3. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Among the catalogue’s many titles is the evergreen “Freed from Desire”, originally recorded by the singer and songwriter Gala (pictured) in 1996, which became a huge hit all over the world, and which has subsequently been covered and adapted on numerous occasions.
  4. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Sport klub piše da su ulaznice rasprodate. Au svaka čast onome ko se setio ove melodije i čuvene pesme.
  5. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    I ja sam bio na zapadu do juga tada i taj derbi pamtim po tome što je bilo ledeno, iako sam bio obučen ko da idem na Severni pol.
  6. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Što "brate mili"? Gledao sajt kluba, nisam našao vest o kartama. Hvala. Edit: sad vidim da su juče ubacili vest - https://partizan.rs/sr/article/3614 Dakle, ko neće da se registruje na ciganskom sajtu, može ovako. Od ponedeljka 04.03.2024. ulaznice se mogu kupiti na prodajnom mestu: –...
  7. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Kad kreće prodaja karata za derbi?
  8. napadaj

    Kup Radivoj Korać 2024

    Usrali nas Kevin i Aleksa. Teodosić ima klasu koju niko od naših nema, glupo je da se to poriče.
  9. napadaj

    FK Partizan 2023/24

  10. napadaj

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jebo te kurac kako mi branimo 11 sekundi protiv kepeca
  11. napadaj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaboklo izgubio utakmicu, zajedno sa Anđušićem.
  12. napadaj

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šta je pitala budala?
  13. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Bilo je onoga što je najbolje, a to je odgovaranje na pesme sa severa, umesto samo pevanja naših pesama kao po unapred određenoj listi. Kratke pesme, skandiranja, glasno i odsečno, sve kako treba. Ovi su sa severa izašli neverovatno frustrirani, jebo im pas majku. :D
  14. napadaj

    FK Partizan 2023/24

  15. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Gde on prenosi?
  16. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Joj kakvo veče na stadionu "Dela gooovoreeeee, dela goovooreeeee" Mamu vam jebem degeneričnu Vratio sam se deset godina u mladost, nema ničeg boljeg od povratka kući sa JNA kad dobijemo derbi.
  17. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Jebi ga baš
  18. napadaj

    FK Partizan 2023/24

    Nije uvek lako...
  19. napadaj

    Uprava i marketing

    Pošta ima VD direktora duže od godinu dana, istekao mu je zakonski mandat, pa nikom ništa. E sad, otkako je Vazura glavni, mi smo vezali 11 pobeda. Prema tome... :D
  20. napadaj

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zaslužen poraz. I suđenje koje smo imali na kraju je bilo čisto na Željkovo ime. Kaminski, druže...
Top