Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2018/19

    Još se kao neko ne uzbuđuje zbog krađe... https://informer.rs/sport/partizan/402274/video-mirkovic-zamera-mazicu-zbog-penala-imao-snimak-mozda-sudio-drugacije Okupacija medijska, uživajte.
  2. KK Partizan 2018/19

    Oko tri hiljade plus što sponzori uzimaju (dobijaju) još između 500 do 1000 sezonskih ... Dobra cifra, odlično urađena priča od strane ljudi u klub a posebno marketing i fer cena.
  3. FK Partizan 2018/19

    Suština. Da opet citiram sebe "Svako ko je tome doprineo a posebno od nas , neka mu je na čast i KRIVAC JE "
  4. FK Partizan 2018/19

    Skoro sve rečeno, neću o utakmici na koju sticajem okolnosti nisam stigao da odem... Pokradeni smo mi 2012. godine, zarobljeni i zabravljeni. I ono što smo provirili kroz ključaonicu neki put je bio sam čist kvalitet i greška u scenariju. Svako ko je tome doprineo a posebno od nas , neka mu...
  5. KK Partizan 2018/19

    Vanja dobar, Gagić bolji nego ranije, Zagorac hrabra trojka kada se lomilo. Stigli su hrvati do -1 što velikom srećom u šutu i zbog baš domaćinskog suđenja. O našim manama ne bih u ovom divnom trenutku. Bravo majstori, tako nam malo treba da budemo srećni.
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Ovi koji su zbog svoje moralne bede uništavali VKP etto imaju uspeha. Ko kaže da nisu sposobni, jaki i brzi... Tužna slika srbije.
  7. KK Partizan 2018/19

    Bravo za link, kvalitetan
  8. FK Partizan 2018/19

    Svašta a posebno najava bestidnog lista "alo" http://www.alo.rs/sport/fudbal/partizan-ostaje-bez-trenera-a-potpuni-sok-je-u-koji-klub-odlazi/189337/vest
  9. Rukometni klub Partizan

    Rukometaši sutra(danas) idu na Kosmet na utakmicu u Zubin potok.( FKP im je dao autobus, sto je praksa koja se ponavlja i za pohvalu je) Ostvareni su kontakti sa našim ljudima dole i biće lep doček.
  10. VК Partizan, PK Partizan

    Imao je čak neki Tvit na kojem je bio kritičan(ako je to uopšte njegov), bio na utakmici kada se sakupljao novac za VKP, ovaj inerrvju nisam ranije propratio. Šta se sa ljudima dešava, nije mi jasno. Što se VKPa tiče, naš najtrofejniji klub kome to spodobe nisu mogle da oproste. Tužno je za...
  11. VК Partizan, PK Partizan

    Pročitah... U tri lepe PM.
  12. VК Partizan, PK Partizan

    Zašto pobogu ljudi, nisam primetio za Filipovića da je puzao i šenio, čak suprotno od toga se ponašao...
  13. Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    Koliko sam video još je aktivna opcija za glasanje, pa zabeleži glas. Tema je već ispričana sa starim članovima foruma a može i glasnje da se obutavi jer je odnos koliko vidim sličan, na žalost...
  14. KK Partizan 2018/19

    Mnogo gostovanja na početku sezone, neka i tradicionalno teška... Treba sačekati sa ocenama posle prvih rezultata...
  15. Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    Nemoj da te čudi za sve ovo što nam se dešava. Krvnik Broz kada bi se kojim slučajem povampirio, ogroman broj bi stao mirno i salutirao...
  16. Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    Otvorih neoprezno raspravu koja je zaključena 2014. godine. Spavao sam sinoć mirno i pored JSD, kao što bi spavao i da smo SD... Jednostavno nisam gledao datume diskusije, naivno pomislio da je tema sveža i kao nov na forumu se uključio. Iskreno očekivao sam rezultat koji je u najmanju ruku...
  17. Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    Sad naleteh na ovu temu... Majko moja šta smo mi Bogu skrivili da smo ovakvi... Apsolutno podržavam da se reč "jugoslovenski" izbaci, Sportsko Društvo Partizan (SDP) je sasvim u redu i doboljno. Nije dobro što je pročitah pred spavanje, treba zaspati večeras.
  18. Uprava i marketing

    Sramota je što sud ne donosi presudu na vrlo jasnu optužnicu sa dokazima koju je dostavilo Tužilaštvo Srbije protiv ovog begunca od pravde. Gore više puta pominjana hulja (koja je uz to još i dotor, možete misliti kakav naučni radnik) koja čeka zvaničnu aboliciju je slika današnje nesretne...
  19. Uprava i marketing

    Čovek koji je samostalan i živi od svog rada ne može biti ucenjivan i ponižavan. Tragedija što su naše uprave uspele da popljačkaju klub koji vode, na čelu su bili i jesu korumpirani ljudi, kriminalne poslovne prakse, kasu kluba kada je imalo nešto u njoj trošili su za sopstvene potrebe i...
  20. Renoviranje stadiona

    Stazu je greh uklanjati, razumite da naš stadion koriste i drugi klubovi SD Partizana. Ništa od rekonstrukcije stadiona, znate li u kakvom smo kanalu finansijskom... Ajde da se prošire Toaleti da ljudi ne vrše nuždu gde stignu po tribinama( krivica je i na nenormalnima koji na taj način to rade)...
Top