Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Grobar084

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    ne zelim da shvatite kao povokaciju ali ja navijam svim srcem za trakai danas i gubimo trenutno i zadovoljan sam, valjda ovo cigan na klupi nece preziveti Ne želimo ni mi da ti više obitavaš na forumu. Trajni ban. Mali Džin
  2. Grobar084

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    E to je problem sto oni kada udju u prvi tim misle da su uhvatili boga za muda ali tu ti treba neki stanoje koji ce da ih satre od rada I da ih tera da budu 5x bolji od svih da bi dobili barem sansu. A kod dripca iz stitara mozes sve pa I da ga napusis jer on je pacifista covek siri ljubav
  3. Grobar084

    KK Partizan 2017/18

    realno tanak je canak.... da mu neka ekipa uzme toliko skokova to je do voljnog momenta a to je trener kriv,nema motivacije i zelje i kraj tako se nemoze igrati
  4. Grobar084

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    kaze meni kum jesi gledao ligu sampiona ? koju bre ligu sampiona gledao sam mitra i jokana za ove manekene me bas zabole :) ej bre sa igracem manje. ali koliko je onaj grilis ili kako god odvratan zelim mu da trune u 2 ligi padavicar
Top