Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    I ja se nadam ,niko nista nepominje niti prica
  2. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Jel ovo novi dres,nesto gledao na netu kad se pojavi novi dres Partizana
  3. matkecar

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    To da onolike pare uzete a pojacanja vredna mozda 200 -300 hiljada bruka
  4. matkecar

    Uprava i marketing

    MARKETING, nas kada smo mi igrali danasnju utakmicu na zvanicnom sajtu pise 2019
  5. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Covek sve zavrsava i resava:speechless:
  6. matkecar

    Renoviranje stadiona

    http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/83111/vucic-veoma-brzo-krecemo-u-rekonstrukciju-partizanovog-stadiona-zvezda-vec-sama-krenula-ulozicemo-10-11-12-miliona-kao-drzava-da-to-uradimo
  7. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Zato kazem da su manje poznati proizvođaci laksi za dogovor oko izrade dresova nego ovi nike, adidas..., za njih mi smo bitni toliko kakav nam dres i isporuce sto se vidi
  8. matkecar

    Uprava i marketing

    Predlog na mestu
  9. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Ja sam za akciju sređivanja nase kuce, ko ce drugi ako ne mi, uprave budu i prodju a mi ostajemo, dovodimo svoju decu pa i mi sami da uzivamo u necemu lepom i da to cuvamo
  10. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Strucnjaci iz uprave umesto da su uzeli neku manje poznatu marku i da izbacujemo svake sezone pred pocetak tri nova dresa ovako imamo svetski poznati brend NIKE koji nam isporuci belu majcu kao drugi dres i to je to i budi te zadovoljni, eno vojvodina potpisala ugovor sa kelme i imace bolje...
  11. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Razlicit od prosle sezone ima dugmice i crna traka ona oko vrata
  12. matkecar

    Renoviranje stadiona

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:807500-LOPTA-SE-SAD-LAKSE-KOTRLjA-Superligasi-dobili-nove-terene
  13. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    I sta kazete na novi beli dres
  14. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Partizan je napravio veliku rekonstrukciju terena, uradio je novu drenažu, postavio grejače i naravno novu, kvalitetnu travnatu podlogu. Crno-beli rekonstruišu i zapadnu tribinu, hol, VIP lože... Pise u novostima
  15. matkecar

    Dres Partizana - nekada i sada

    Bordo plava varijanta dresova je meni neprevazidjena i lepo mi izgleda,kao treca garnitura je mogla ta kombinacija biti ali...
  16. matkecar

    Uprava i marketing

    Tako je Bojan PFC slazem se sa tobom Edit: Iz pravilnika: Stvari koje treba maksimalno izbegavati . - Poruke bez smisla koje neće sadržati nikakav konkretan sadržaj, tipa: slazem se, i ja, da, ne i sl. Bilo da se sa nečim slažete ili ne, ako iznosite mišljenje, to mišljenje i obrazložite, ili...
  17. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Ma bre politicka g...a kada udju u sport nista gore
  18. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Hi hi verovatno pa zato i neizbacuju nista,a oni iz one rupcage samo stancuju slike reportaze ,a ovi nasi kao bede
  19. matkecar

    Renoviranje stadiona

    Zna li neko zamenise li travu na stadionu,da li je prolazio ko skoro
  20. matkecar

    Uprava i marketing

    Clanske nije losa ideja,benefiti neki itd,lepo zvuci
Top