Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Singer5

    KK Partizan 2020/2021

    Jel noguće da je ovaj KLS toliko bedna i smešna liga da niko ne prenosi?
  2. Singer5

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Uh, odmah se lakše diše posle ovakve pobede. Videla se u 1/4 ta neka iskra i energija, Novica počeo sa 9 poena, i u kakvom god stanju bio, meni je srce puno kad vidim da on može. Posle u 2/4 pad koncentracije i ceo meč još uvek puno nekih neverovatno glupo izgubljenih lopti. Malo smo imali i...
  3. Singer5

    KK Partizan 2020/2021

    Dakle sad i zvanično ni promil šanse za PO Aba lige. Nisam od onih koji bi nas u tom PO otipsali, ali da stavimo tačku na tu priču. Da osvojimo EK treba nam već čudo i to čudo teško da možemo bez navijača da napravimo ovako limitirani u ovoj nesrećnoj sezoni. Što se tiče utakmice, opet teško za...
  4. Singer5

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Važna pobeda za samopouzdanje momcima! Svaki Grobaris totalitare i dalje veruje u čuda jer voli Partizan. Ja sam prvi kritikovao Perkinsa, ali za večerašnju partiju zaslužuje pohvale. Pas Mozliju u prvom napadu simbolično pokazao šta nam fali cele sezone. Posle je isto imao nekoliko lepih...
  5. Singer5

    KK Partizan 2020/2021

    Ko je gledao sve utakmice Partizana ove sezone, nadam se da ste dobri sa zdravljem braćo. Svaka čast na velikom pojačanju od 0 minuta, sjajno tempirano, gori nam do nokata, a ovaj momak se možda uigra za KLS. Nadam se da će sa Jaretom sve biti okej. Ja razumem da Partizan nikad nije bio lep za...
  6. Singer5

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne pišem često, jedva sam se i šifre setio, ali meni ovo ne deluje kao pojačanje ne deluje. Koliko su brojke nebitne kad se dolazi iz ovako neke lige i nekog levog tima, evo pogledajte brata Angolu. Slične brojke kad je došao kod nas iz Belgije, sad u Izraelu 20 poena u proseku na 4 utakmice...
  7. Singer5

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    U ovakvim okolnostima mu treba dati podršku, ionako je dečko Grobar, nadam se da će se brzo uklopiti u ovu mladu ekipu i da kida, grize i gine za sveti dres, jedino je što tražimo od njega. Ja na ovo gledam kao kad je Roberts prešao onomad kod nas. I nadam se da ćemo biti pametni, pa mu nećemo...
  8. Singer5

    KK Partizan 2018/19

    Uh, ne sećam se kada sam se ovoliko iznervirao zbog utakmice i kada sam ovoliko psovao sudije. Stvarno inače nemam običaj, sedim mirno i gledam, ali ovo je baš sramno suđenje bilo. Na stranu što smo lošije ušli u meč(prvih 5 napada Gagić na Lukovića, rešio je jednom). Kasno paljenje Pejdža, oni...
  9. Singer5

    KK Partizan 2018/19

    Pobeda! Vodili smo celu utakmicu i zasluženo je što smo pobedili. Eto možda i nije loše što smo u prvom kolu igrali sa Cedevitom, definitivno je da imaju kvalitet i novac i da će biti ozbiljan konkurent, samo smo i u ovakvom stanju izgledali uigranije od njih, uhvatili ih na borbu, energiju i...
  10. Singer5

    KK Partizan 2018/19

    Nije ovo danas bilo loše. Saragosa solidan protivnik skroz, Seibutis, Fran Vaskez, Bo(koji očigledno nema problem sa alkoholizmom i nije propao kako su prenosili mnogi ciganski mediji) uz par Amerikanaca, sasvim respektabilan protivnik. Što se nas tiče, Pejdž nastavlja u istom ritmu i to zaista...
  11. Singer5

    KK Partizan 2018/19

    Nov sam, pa ne zamerite ako nešto ne bude valjalo, neki moj utisak ovoga što sam pogledao: Ne treba toliko da nas brine rezultat, prva utakmica u Španiji i odmah najjači protivnik od ova četiri. Drugo mi smo ovakve ekipe i u Evroligi u najjačem sastavu mogli samo pred krcatim Pionirom da...
Top