Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Trinkijeri jeste majstor, jeste nešto najbolje što nam se moglo desiti. Ali treba da ponudi ostavku iz moralnih razloga - Ne zbog poraza (realno se i mogao očekivati, samo smo se nadali zbog realne mogućnosti u zadnje 4 tekme koje je opet napravio TRINKIJERI) već zbog načina na koji je došao...
  2. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Ako je ovo maksimum maksimuma onda ovo nije Partizan.
  3. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Me treba da ode zato što je loš već iz moralnih razloga...
  4. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Od Partizana su i ostali samo grb i dres. Oni izgubili ime a mi suštinu.
  5. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Širu sliku ćemo navići da gledamo... Širu sliku, reorganizaciju, stabilizaciju i sve osim onoga što je Partizan bio...
  6. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Ne vredi jebati mater bilo kome pojedinačno. Moramo se voleti. Ljubav je večna, trofeji su prolazni. Prolaziće nas još...
  7. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Nije ovo do Trinkijerija. Ušla voda u uši. Ovo je bio jedini način da nas dobiju. Da se nisu odlepili u 1/4 ne bi vola mogli da ubodu. Ovako rasterećeni zalihom ima da prangijaju kako im se digne. Sve zavisi od 3/4 ako završi ispod -10 još nije gotovo. Ali sam bliži ideji da smo razmontirani...
  8. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    2*8 razlike i idemo u produžetak. 3 odbrane i 3 napada. U egal ekipama nikakav problem. Ali mi nemamo 8 razlike u 4 tekme a kamo li da to uradimo u 1/4... Ostaje nam samo nada da se ne obrukamo.
  9. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Nije ovo nedostižno. Jebe samog sto samo ih rasteretiti...
  10. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Ako bude tako šaljem ti gajbu piva. Mislim da bi nam svima trebala jedna tekma za čisto svršavanje bez stresa :)
  11. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Ljudi, za odbranu se ne sekiram, oni ne mogu da gađaju pod pritiskom - Njima klub zavisi od toga (kako god da se zove). Stranci sebe sigurno ne vide tamo narednu sezonu kako god ona završila. Nema hemije kao kod nas, nema mladosti niti dovoljno želje (one čiste, ničim izazvane, same po sebi)...
  12. Nema1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koga zmija ujede i guštera se plaši... Ili kako već ide... Tako sam i sam u nekom stalnom grču. Da li je u pitanju "igra" ili REALNOST. Međusobni napadi se "važe" samo ako donose promenu (neki rezultat). Hipotetički: Šta bi bio rezultat ovog "okršaja" ako Partizan izgubi treću tekmu? Šta ako...
  13. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    JBT kod tegija se sprdali u fazonu "čekamo saopštenje iz Železnika", kad ono Ćoravi stvarno hoće na aparate! :jumping-smiley-027::jumping-smiley-027::jumping-smiley-027: Bože, molim te da nekako dobijemo u subotu da ih moje oči više ne gledaju. Inače, šuška se da je dovoljno ući u finale ABA...
  14. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Po završetku prvog meča u seriji, pita mene žena: Žena: Kad igramo sledeću? JA: Sledeće subote, al to nije važna tekma! Žena: Jesi ti lud? Kako nije važna, koji je tebi kurac? JA: Lepo, nije važna! Ako izgubimo sezona je gotova i nije bitno ni kako smo igrali ni koji je rezultat bio. Nema...
  15. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Nema kako god - samo kako mora. Momci su pokazali muda, Trinkijeri mag! Ostoju smatram najodgovornijim za treću utakmicu. Pitanje je da li pobeđuje Ćoravi ili Ostoja? Ekipa je već pokazala sposobnost da reciklira! Ostoja na tebe je red da pokažeš svoja. Da nas uveriš da ti izjave nisu fingirane...
  16. Nema1

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ostoja je dobar predsednik onoliko koliko DOBROG donese Partizanu. Sve ovo što je rekao, moglo se reći i direktnije i manje direktno. Sve da im je doslovno jebao majku, ako to nema efekta onda nema nikakvog smisla. Što se mene tiče mogao je i da se ne oglašava. Meni nije važno šta će on da kaže...
  17. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Ne znam, možda sam lud ali sam mišljenja da kurvu i ćoravog ne treba dirati. Njihovo dvorište i njihova stvar. Ne bih da im bilo kakvim skandiranjem dajemo na značaju. Gledam po sebi. Što su više vikali "svinjo debela" ja sa Duleta više voleo. Što su više vređali meni je bilo jasnije da je baš...
  18. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    А шта мислиш да ће бити? Није "Па шта буде" него нека буде што бити не може! Или тако или никако! Слаба вајда да добијемо 2. ако не добијемо 3. Значај друге може бити већи за Цедевиту или Будућност (у случају да ми изгубимо). Треба их пре свега поломити ко пичке, ако добијемо 2. олакшамо себи 3...
  19. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Јел ико нешто изјавио од наших'? Јел била конференција? Сере ми се од ових "објава" на ФБ - Имали су их 3 у сат времена!
  20. Nema1

    KK Partizan 2018/19

    Играчи и Тринкијери су већ победили. Проблем је у томе што је Остоја изгубио од Човића! Не правим ја европски фмп - зна се ко га прави. Него Остоја да нам се запита мало...
Top