Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ''Hm... Sa direktnim konkurentima najbolji medjusobni skor... Ma sudbina je ovde umesala prste. Visa sila neka ::) . Prolazimo dalje'' Iz ovog pod navodnicima se vidi kako mi iskreni, verni i napaceni navijaci Partizana razmisljamo kad postoji i promil sanse da prodjemo dalje ::) A sad...
  2. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako moze mala pomoc, MI, Milano, Baskonia i Efes ako svi budemo na 16-18, kakva je situacija (po meni najrealniji scenario)? Sludjen sam i sanse nema da izracunam :(
  3. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E pa vidis druze, upravo se u tom najboljem procentu suta za dva poena, vidi velicina i genijalnost u kreiranju akcija gospodina Zeljka Obradovica. Primer-u onoj akciji pred kraj cetvrtine kad PJ dodaje loptu pod kos Kaminskom za polaganje i poene se po mom misljenju sadrzi razlog zbog cega je...
  4. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja samo ne mogu docekati kraj sezone. Iz razloga sto vidim da Zeljko cuti, crveni i ujeda se za jezik u vezi nekih igraca te njihovog ponasanja-radnji na terenu. Da je kraj sezone, bas bih voleo da vidim ko bi to otpao iz tima tj. kome po misljenju Zeljka lakse ulazi u (gde ne treba) nego u...
  5. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako sam ja dobro skapirao, sutra i prekosutra treba da pobede: 1. Makabi 2. Virtus 3. Zalgiris 4. Barselona 5. PARTIZAN 6. Real (to se podrazumeva) Hajd dobro. Samo polovina utakmica 32. kola :cool:
  6. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sta je brate ovo iza nas na tabeli Evro lige, skoro svi nam sad disu za vratom! Naravno svi osim onih sto na sesnaestom mestu ''tankuju za pikove'' sledece sezone :)
  7. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zalgiris-Baskonija velis? E to nece da moze (da gledam)! Dosta je brate. Sinoc me ovi nasi uslagirase zavrsnicom, veceras me Valensija zamalo ostavi bez desne strane, sutra sa Realom mozdani u najavi...I jos da gledam sta ce Baskonija sutra?! Nema smisla. Ubice me ova sezona. A gde je tek final...
  8. Данијелс

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nije ga on doveo ali nije ni branio da se dovede. Misleci da ce upumpavanjem neogranicenih sredstava u mutanta da anulira Zelimirovu genijalnost i da ce pudlica sa mutantom i dalje da dominira. Ali sad vidi da se preracunao te da to sve nije dovoljno da se Zeljko pobedi i da se Zeljkovo delo i...
  9. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Podrska Zeljku i ekipi pre svega. To se ne sme dovesti u pitanje NIKADA! Mi se jos pitamo za play in. Ali da ce biti tesko, bice. Medjutim, nesto sam drugo hteo da napisem sto se nadam da je samo moj subjektivni osecaj. Izgleda da u ekipi atmosfera nije bas na zavidnom nivou. Neko napisa, PJ...
  10. Данијелс

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kome da kaze? NAMA? Pa mi to sve znamo! Njima (cigansturama)? Oni ne zele da znaju! Novinarima? Pa 95% ih je njegovo i duvaju u istu tikvu kao i on! Ako nije tako, gde su? Zasto ne reaguju na finansijske izvestaje iz kojih se nedvosmisleno vidi ko je drzavni mezimac i bez da se analizira...
  11. Данијелс

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pustite braćo pisanja tipa MA BOLI NAS... jer nismo mi u prvim borbenim redovima. Neće ovo na dobro izaci bojim se. Po Željka i po Partizan. Daleko je Efes da se tada organizujemo i pokažemo Željku šta mislimo, koliko nam znači i da bez njega trenutno Partizan ne može ka napred. Pitanje šta će...
  12. Данијелс

    Kup Radivoj Korać 2024

    Maske su definitivno pale. Sada je to ocigledno. Ovaj intervju je direktan udar na Zeljka. Direktnije ne moze biti. Ne sumnjam da je i do sada bilo indirektnih napada na Zeljka najverovatnije preko posrednika, ali ovo je sada vec necuveno i prilicno ozbiljno! Da li je sada ociglednije i svima...
  13. Данијелс

    Kup Radivoj Korać 2024

    Prijatelju maliciozan si i to je problem. Prvo, lebranko niti je nas a niti je ikada ikoga rutinirao u svom zivotu. On je jednostavno gad, mesar i govno od coveka. Drugo, ne uporedjuj utakmicu pod Trinkijem u Nisu sa ovom sezonom. Tada govna nisu potrosila tolike milione da naprave tim. Tada je...
  14. Данијелс

    Kup Radivoj Korać 2024

    To cu mozda priznati, ali u nekom narednom zivotu! U disciplini PLIVANJE U KALJUGI JESU! To priznajem i u ovom.
  15. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To je valjda ona varijanta, DRUZE NEMAM NA STANJU NI JEDAN PARTIZANOV. SVE PLANULO. IMAM SAMO POCEPANE I DANGUBICEV! I sta ce covek...
  16. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jesam li ja nesto propustio ili ima neka fora sa onim lobanjama sto bacaju one retardirane rolne papira na parket??? P.S. Reci cu samo, KAO I PROSLE SEZONE I OVE OKRECEMO SEZONU BAS PROTIV EFESA U BG!!! Ne znam kako i uz pomoc kojih trikova, ali ce tako biti. Zivi bili pa videli.
  17. Данијелс

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Imam ideju. Jest da ne znam kako je sprovesti u delo, ali hajd da se pokusa (zarad zdravlja, mira u kuci i u porodici, smanjenja kolicine konzumiranih lekova). Hajde da precrtamo i izbrisemo iz glave sve ove poraze, mucenja, nezalaganja, zapazanja ko je los od igraca, ko ne zasluzuje dres...
  18. Данијелс

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Aman ljudi, u zivotu, pa cak i kad se najmanje nadas, kola krenu nizbrdo bez ociglednijeg razloga i tesko se zaustavljaju. Ali kad tad stanu. Jednom moraju stati. A onda, siguran sam hiljadu posto da ce krenuti uzbrdo. Ima ko ta kola da gura i da ih vuce - NAJBOLJI. Nisu ovi igraci losi. Barem...
  19. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prikljuci ti tu bato i Milano. Oni ako se probude i udju u seriju, bice belaja. I sta sad? Ja treba da navijam za one gadove i nize oblike zivota protiv olimpijakosa i Makabi-a??? A lebe mekani sta nam se ovo dogadja :mad:
  20. Данијелс

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E bravo. Upravo to. Pratim nas pri izvodjenju auta od pocetka sezone. Uglavnom. I kao po pravilu kad Dozer izvodi aut, prvom slobodnom igracu nikada ne dodaje loptu!!! I onda niko vise nije otvoren i ako imamo srecu i ne istekne vreme, baci se neki krompir da se spasi uz prilicnu vratolomiju...
Top