Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    I sta sad protiv romuljaga, Smajli na centru dok ne udje u problem sa licnim greskama u 2. cetvrtini.. Kud smo i igrali ovo nakaradno takmicenje
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    E, bas zato se ne daje kapitenska traka nekome ko ne ume da je nosi, kao i sve sto ide uz nju. Kapiten je desna Zeljkova ruka i neko ko utice i na sve ove stvari koje ovaj lik pominje.
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaki drugi post prizivanje novog ugovora za Smita?! Neko ko je odigrao par utakmica u EL od kako je dosao, a nije bio povredjen, totalno marginalna uloga u Zeljkovom sistemu. Zar mislite da ga Zeljko ne bi uvrstio u tim da je od Nove godine pokazivao sto se ocekivalo, pre svega na treningu, a...
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Gde pobeže trkom Ostoja? Sramota, da te ometlaju mrtvi gilespiji, dede i lebranko. Pi, fuj!
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Meni samo krivo sto nema snimka gde ga je opalio u glavu, ovako samo snimak gde ga ovaj drzi po podu, sto je realno svakako malo i ponizavajuce sta su samo pustili u javnost.
  6. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ma dobro, sve ok, eno ga Aleksa se smeje :mad::mad::mad::mad:
  7. FK Partizan 2023/24

    Doslo na naplatu katastrofalno selektirana odbrana i tanka klupa. Da smo ovo pojacali u zimskom roku, a ne doveli Kovacevice i sl., mi bismo se ovde prosetali do titule! Ovako jbg, steta.
  8. FK Partizan 2023/24

    samo cu reci 1-13 u kornerima, mene sramota
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jednostavno, takva neka jebena sezona, videlo se od samog starta da nece ovo biti dobro
  10. FK Partizan 2023/24

    I tako nam dodje na naplatu ono: "teraj dalje", "ovako se osvajaju titule"...jasno kao dan da je tim bez Saldanje bezopasan, kome je ama bas svako u stanju da da gol. Lose, bas lose.
  11. FK Partizan 2023/24

    Nazalost u pravu si, ubedjen sam bio da je bio penal. Ironije, bolje da naš twitter nije ni objavio ovaj snimak iz drugog ugla
  12. FK Partizan 2023/24

    Eto zasto je 1.30 kvota da cigani osvajaju. Bruka
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ali zar je moguce da se Ponitka ovako raspada cele sezone?! Nekoliko puta nas ukanalio veceras
  14. FK Partizan 2023/24

    Nista ovo ne valja, ali vazna 3 boda, teraj dalje, daj sledeceg. Pojedini igraci zaista ne zasluzuju da budu deo tima.
  15. KK Partizan - uprava i marketing

    Danas bas razmisljam, jer sam ocekivao Ostojinu reakciju na jutrosnji govor pedera, samo da ne izadje sa izvestajem u excel tabela i gle sta covek uradi!!!
  16. Kup Radivoj Korać 2024

    Ja bih se Panteru zahvalio koliko veceras... Jaoooooo bre, ne mogu da verujem koliko sam besan
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rekao je da je trazio faul, vratim snimak i ne vidim da je bilo sta gestikulirao, imao je puno vremena da izgrmi igracima i zahteva faul. Mirno je stajao skoro na centru, treba uci u teren i objasniti im da prave faul. I sta se desava sa Kaboklom, njega nema od Nove godine, prosto nevidljiv po...
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ruku na srce vidi se da se cele sezone mucimo i da ni blizu ovaj tim nije kao prosle godine. Od hemije, do kvaliteta... Od Bajerna gubimo kuci. Lose, bas lose!
  19. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uaaaaaaaaa!!!! Borba za 3. mesto i ispod Top10 EL, grdilo poraza od prosecnih ekipa?!!!! Da je neko drugi na klupi leteo bi veceras naglavacke iz kluba! Sramota me je!
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa ja ne mogu da verujem sta smo uradili... Je l' ima neki problem sa Douzerom u klubu, koliko oscilacija kod decka, neverovatno!!!
Top