Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    osecam neverovatnu kolicinu besa ne verujem da cu da gledam ovo veceras
  2. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/obradovic-prelomio-naneli-ne-igra-protiv-zvezde/482666 jebi se Zeljko
  3. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    ne sumnjam da ce braca pozdraviti Nanelija veceras kako dolikuje.. toliko je barem zasluzio
  4. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    ne valja samo sto ga je izgleda neiskusno skucao desnom rukom.
  5. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    brat lajsna povukao liniju a sad da vidimo ove ostale frajere
  6. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    znas sta je brate tuzna prica ( barem meni da se ogradim ).. sto neki nasi igraci neretko usled izostanka strasti, borbenosti, agresivnosti, nezalaganja, nesebicnosti, nediscipline, pozrtvovanosti ostavljaju mnogo vise utisak "placenika" nego oni tamo sa druge strane.
  7. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    "najverniji" ( samo ne znam kome ) ce veceras biti tu da kontrolisu i nadglasavaju ( po potrebi i tuku ) skandiranje nas obicnih smrtnika i semenkara. kao i uvek cast izuzecima.
  8. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    uzrok i posledice Zek nije igrac koji u kontinuitetu moze da kreira svoje suteve, vec kao velika vecina ekipe zavisi od protoka lopte. bas je neobicno sto ove sezone pruza nesto losije partije. koji to igrac ove sezone pruza nesto bolje partije nego prethodne ?
  9. vladokv

    FK Partizan 2023/24

    kako je ime jebene cigansture koja je prenosila danasnji mec ? "nema gola, ima gola" "zuti karton za Docica" i sijaset slicnih komentara i opaski neka se tera u 3pm.
  10. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    ali ukoliko vec veceras sledi novo saopstenje sa njihovim vestacenjem ( nekog njihovog strucnjaka ) u kojem ce da objasne kako su zapravo oni osteceni. ne trazim pobedu, ne trazim ne znam kakvu visprenost u igri ( odavno sam ukapirao da je ove sezone nece biti ), ali hocu vise borbe i hocu...
  11. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    utisci sa kojima sam se ja probudio jutros.. PJ ne moze da ostvari prednost na niskom postu protiv igraca od 180 i 75kg, u odbrani bas tanak. Odbrana Pantera, meni je ono sramno za nekoga ko treba kao kapiten da daje primer drugima, ostatku tima. o sudjenju.. ocekivano. mnogo mi se svidelo...
  12. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    u nekom paralelnom univerzumu pomenuta izjava doticnog.. bla bla oni solo lagano mogu da igraju EL bez nas, obratna situacija nije opcija. nema teoretske sanse da cemo mi da igramo EL, a oni da je ne igraju.
  13. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    nerealno delujemo tesko, mnogo se sporo vracamo ( trcimo ) na nasu polovinu. defanzivna tranzicija, nema je !
  14. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    decko nema pluca za 3 minuta u kontinuitetu ozbiljne kosarke. da ne pricamo o nekim drugim stvarima tipa "sekvence" kada prvo gubi loptu, sledeca odbrana onaj prolazi pored njega kao turskog groblja i zakucava na off skoku, a onda prvi naredni napad pravi korake.
  15. vladokv

    FK Partizan 2023/24

    kakav smo mi kurac od navijaca.
  16. vladokv

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    ja sam neke stvari cak poceo "tiho" da mislim, a ni ne pokusavam da ih negde javno istaknem.. zbog cega ? jer me je predjasnje iskustvo naucilo da kada nekom bas onako fino pozelim da vidim ledja obicno posle njega dodje neko jos gori. Tako da iskrena zahvalnost za sve, ali mi "nece" biti...
  17. vladokv

    FK Partizan 2023/24

    klasika.. u najskorije vreme ocekujem da tim polako pocne da se "cisti" od igraca sa jakim ugovorima. + naravno prodaja svega sto moze da se proda. + prilican broj "pojacanja" sa kojima mogu da se tale. uz nezaobilaznu afirmaciju "nase" dece iz fudbalske skole.
  18. vladokv

    FK Partizan 2023/24

    03.03.2024 stare boljke.. - zona nam je previse pasivna, rigidna. - predaleko smo od igraca ( dozvoljavamo previse vremena igracu na lopti ) - ogromni problemi nakon bocnih centarsuteva ( pozicioniranje + pokrivanje ubacivanja iz 2. plana ) - potencijalni problemi nakon odbijenih lopti nakon...
  19. vladokv

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    krece se lopta fino kada nema privatnika
  20. vladokv

    FK Partizan 2023/24

    ne treba brate znam ih sve odlicno :) samo sam hteo da istaknem da je Bazdara u kadetima trenirao Jesic ( a ako pratis znas kako je ta generacija igrala Mihajlovic, Acimovic, Nikolic, Stasevic, Ikanovic ( ili Mirosavic ne secam se bas najbolje ), Stjepanovic, Stojanovic, Serdar, Trifunovic...
Top