Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kursula

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Сматрам да се Сале неће враћати без обзира на расплет са Ћурићем.После промоције новог тренера човек ће се окренути себи.Ово је циркус,дивим му се да је уопште имао снаге да ради са оваквим битангама.Сви ови што се данас јављају да би прихватили Салетову позицију су за мене заувек умрли.Тој...
  2. kursula

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Пошто нисам имао прилику да гледам изјаву оног комунистичког комесара јуче,учинио сам то данас на нашем сајту.На жалост или на срећу,снимак сам угасио већ код прве изјаве :"Сви чланови УО раде у Партизану искључиво волонтерски..." Па јебем вам и жене и пунолетне ћерке искључиво волонтерски!Ништа...
  3. kursula

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Смена Крстајића осликава стање друштва у Србији.Они на позицијама се понашају као дахије које присвајају све,чак и оно што није нити је икада било њихово.Сваких 2-3 године имамо неку смену,овакви као Ђурић и када оду,остављају клуб без новца и одлазе са пуним џеповима.Свака иницијатива да се...
  4. kursula

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Kada svaku godinu pocinjes sa novim timom,mora da 'pukne",kad-tad.Ko zna,mozda je ovako i bolje.Da smo prosli Djuric bi nastavio sa istom pricom koju plasira vec nekoliko godina.Ne krivim Stanojevica ni malo.Ne postoji strucnjak koji bi igru prilagodjavao na nacin koji uprava diktira.Verujem,da...
  5. kursula

    КУП ЈЕ НАШ!

    @Medjutim Osnovna razlika lezi u tome sto je nase Sportsko Drustvo napravilo takvu DOMINACIJU na svim sportskim borilistima da ove jajare iz nizerazrednih klubova jednostavno vise ni ne znaju sta da rade.Zadnja kap je bio FUDBAL i put ka 4. uzastopnoj tituli i DUPLOJ KRUNI.Seljacine su...
  6. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Moram da dodam,hladne glave,Sale HVALA TI DO NEBA za sve ono sto si rekao onom zagrebackom seljakul....Pa ono sam od jutros slusao evo 5 puta!:))) Sve to je rezultat neprestalnog pritiska idiotskih medija koje imamo u Srbiji.Biraju novinare tako sto odu na pijacu,"pa ko se javi za posao" HVALA...
  7. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Pozdrav svim forumasima,igracima naseg Kluba i treneru Stanojevicu.Hvala Grobarima na podrsci na stadionu,hvala igracima i strucnom stabu na izuzetno vaznoj pobedi. Ne mogu da vam opisem koliko mi je drago na danasnjoj pobedi,koliko mi je drago sto mnogi (cigani pre svega) osudjuju postupak...
  8. kursula

    Liga šampiona 2010/11

    Mogu samo da se zahvalim igracima naseg kluba na ovogodisnjem ucescu u LS.Prizeljkivao sam 2-3 pobede,ali izgleda da su ovo ipak trenutne mogucnosti sa kojima raspolazemo.Nisam razocaran sa obzirom da u takvom takmicenju nismo dugooo,dugo ucestvovali.Uspeh se ne gradi preko noci,to je svima...
  9. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Pridruzujem se cestitkama nasim momcima i treneru Stanojevicu.Imali smo manjih potresa i padova ali hvala Bogu sve se zavrsilo onako kako smo svi prizeljkivli.Uz par pojacanja za koje se nadam da uprava ima planove,sa sigurnoscu mozemo tvrditi da cemo na prolece slaviti jos jednu titulu.Duplu...
  10. kursula

    FK Partizan 2010/11

    Pratim nas klub skoro 20 i nesto godina,ali ovakav intervju koji je dao Sale iskreno dugo nisam video.Svaka ti cast majstore!
  11. kursula

    FK Partizan 2010/11

    Saletov potez je za svaku pohvalu.To je ono sto je u nasem klubu trener MORAO da napravi godinama..a takvog coveka nismo imali.Mora da se zna da se profesionalne obaveze moraju sprovoditi ili da pojedincima nije mesto u klubu..Sto se tice izjava,ubedjen sam da iza toga stoje novinari koji jedva...
  12. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Sem zamerki za pristup utakmici (a tu ne krivim Stanojevica vec igrace) ne mislim da je ovo toliko strasno da se mora dizati ovolika "buka".Mi smo vec odigrali meceve sa Spartakom,OFK Beogradom,Borcem i Vojvodinom...Sve timovi koji mogu da pruze kakav-takav otpor.Ciganska dronfulja jos nije...
  13. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Mozda se mnogi nece sloziti-ali DOBRO je da nam se ovakve stvari desavaju na pocetku sezone.Utakmica sa Arsenalom nas je bukvalno kostala minimum 4 boda(Spartak kuci).Jasno je da ce svaka ekipa,bez obzira na kvalitet protiv nas igrati 100% (kompleksi rade)Momci,pamet u glavu,svaki protivnik je...
  14. kursula

    Liga šampiona 2010/11

    Poruka igracima i treneru-hrabro momci,sreca prati hrabre! Za Grobare-da se veselimo svi zajedno,posebno vi koji ste u mogucnosti da utakmicu gledate na nasem stadionu.Da ste nam glasni i veseli od 1. do poslednjeg minuta. Pozdrav iz Kanade.
  15. kursula

    Prelazni rok, leto 2010

    Kako je Djura krenuo,dovesce nam Pantelica na pozajmicu...daleko bilo.:) Istina je da nam fali jos jedan napadac,mada mene licno najvise brine situacija sa Doktorom.Tanki smo i na sredini terena,videli ste protiv Anderlehta kada je Sasa morao da napusti teren..izgubili smo totalno sredinu...
  16. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Rutinski.Odlicno,posle svega i svih pritisaka,odigrali smo bez problema.Raduje me igra Nemanje Tomica,moze on i bolje...u to sam siguran.Sale je car! Kakva pretnja ;) TI SI PRVI GOLMAN RADISA :) Mangupi jedni,svaka cast;)
  17. kursula

    Jelen Superliga 2010/11

    Doktor nije ni na klupi.:( Stvarno,da li postoji bilo kakav info sta se tu desava sa Moreirom?
  18. kursula

    Prelazni rok, leto 2010

    @T.N.T. 1970 Svaka cast za komentar brate.To je ono sto i mene muci.Licno bih vise voleo da su pronasli nekog mladog talenta,koji bi sa vremenom mogao da izraste u napadaca tipa Jovetic...Treba nam momak koji ce ostati u Partizanu sto je moguce duze.Licno se protivim dolasku Mutua,smatram da...
  19. kursula

    Prelazni rok, leto 2010

    Ako Bog da da nas trener lepo ukomponuje sastav,da oni lepo igraju,sa svim pojacanjima,bez obzira odakle dolaze,zaboravicete vi ove gluposti oko kojih se danas svadjate.Slicno je bilo i sa Milkom Djurovskim,samo sto nismo imali internet da se prepucavamo...ali dobro pamtim....Kada je poceo da...
  20. kursula

    Liga šampiona 2010/11

    @Enslaved Ja ne vidim kakvo je to podcenjivanje? Realno,mi nismo ni svesni koliko je ovo velik uspeh.Ekipa iz zemlje koja je prosla kroz bukvalno pakao,u svakom pogledu,sa godisnjim budzetom koji je i za onaj Anderleht smesan..koja se takmici u ligi gde na 90 % fudbalskih utakmica nema...
Top