Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    https://sportklub.n1info.rs/kosarka/aba-league/dragan-bokan-pretnje-sudijama-partizan-srdjan-dozai-aba-liga-milija-vojinovic-sport-klub/?utm_source=onesignal&utm_medium=webpush&utm_campaign=2024-05-09-Ekskluzivno
  2. Čik

    FK Partizan 2023/24

    Ne bi se složio sa tobom ni malo, pa Superligu su zaustavili navijači i to masovno, gde klubovi zavise od njih, mada su to one zemlje gde se ulaznice plaćaju i kada nema tih istih navijača, sve je u kurcu. Imali smo primer kod nas, Zeka, Bjeka, pa su ipak odstupili(mada i tad je pitanje ko je...
  3. Čik

    FK Partizan 2023/24

    Onomad su Savu terali posle 23 minuta...
  4. Čik

    FK Partizan 2023/24

    Postavka odbrane vol. 42, stojim, čuvam neki prostor kao da je Ronaldinjo iz prajma ispred mene, ne smem da napadnem igrača sa loptom, sva tri gola primamo tako!!! Pa jebem li vam sunce nenormalno glupo, jel' moguće da se gotovo celu sezonu isto dešava i kamion šansi ima svaka ekipa protiv nas...
  5. Čik

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    E pa onda ništa, da im pošaljemo molbeno pismo uz buket od 1001 ruže da se pojave. A sigurno u kod Budućnost ima neki ustaša, onako, sigurica 1/1. Samo da se ne uvrede, mislim da je to ipak najbitnije.
  6. Čik

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Što je najgore, taj klipan je igrao za Partizan.
  7. Čik

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Uz Mijata kao idola, Džoni Novaka i Jokana, omiljeni igrač iz te generacije... https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-zlatko-zahovic-partizan-je-ferari-samo-mu-je-potreban-bolji-motor-kad-se-vrati-bice-fantasticno/481393
  8. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Totijezavršeno(podgorički akcenat).
  9. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Odakle vam da biraju između nas...
  10. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ajde ovako, ja kažem prvi da upravo Valensija ispada, pa se čujemo tamo kad bude sve bilo zvanično, ko je u pravu.
  11. Čik

    Uprava i marketing

    Ah, vrli, novi kandidati...
  12. Čik

    FK Partizan 2023/24

    https://x.com/TelesportRS/status/1786485054052405565?t=25w3ci4m5vEy0nnoq8CWBg&s=09
  13. Čik

    Uprava i marketing

    Kako se dugačko piše Ćirković.
  14. Čik

    FK Partizan 2023/24

    Nemoj da je neko slučajno sažaljevao igrače danas, i imao razumevanja za iste!!! Sram ih bilo sve do jednog, izašli su da čuvaju noge i igraju preko kurca(čast Jovanoviću), počevši pogotovo od Saldanje koji nas čašćava prisustvom. Odbrana, ovo nije karikiranje, zaista najgora odbrana od kad...
  15. Čik

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ajmo mi!
  16. Čik

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj? Više nije bitno da li će iko da nam bude trener, ovo je jad i beda, a samim pristajanjem da nam ekipa ovako skandalozno bude fizički spremna je za otkaz(molim bez priče, nije samo on kriv, da znamo). Apsolutno svaki duel i ničija lopta je bila TSC-ova, a najviše od svega, igranje kući...
  17. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    E, ja da samo kažem, ovo je nešto što će nas postaviti na mesto koje zaslužujemo, ne znam kako da opišem, ali jednostavno to znam, pa živeli vi meni i Žoc nam!
  18. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nego ko jebe mater naprednjacima i gamadi, danas je dan za nazdravljanje, kako je napomenuo neko, mi grobari pored Lazareve subote, možemo da je zovemo i Željkova subota. Čekam tebe da ostvarim...
  19. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pa nije kriv Ostoja, nego niko od slina koje sebe novinarima zovu, da priupita...
  20. Čik

    KK Partizan - uprava i marketing

    Men' se čini da je ovo ugovor 2+ nešto, onaj cigan ex Sportal, sad Maxbet piše da je 2+3.
Top