Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. grtalica

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ostoja dredio da se jos jedna igra u areni.Nije lose uzeti jos koju kintu. Kako neko moze da pozelis da zavrsimo sezonu poslje sljedece utakmice.Da li ste sigurni da ako ne budemo prvaci ABA lige da cemo igrati euroleague? Ja bas volim sto igramo jos jednu i da ova druga po redu govna izjebemo...
  2. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kraj sezone 23/24. Hvala Partizane moj.Moglo je bolje ali necemo kukati.Biti drugi ili osamnaesti isti kuvac.Nadam se da ce doci i ta 10-ta Zeljku u njegovom Partizanu. Sad idemo u mulj.Nadam se najboljem
  3. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko god misli da nisam normalan neka me poljubi tamo gdje se ne ljubi. Neću navijati za njih pa makar crko odmah
  4. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ko ce sad docekati oktobar 2024 Ne dao bog da cigani pobjede efes.Takvu vrstu pomoci ne prihvatam.Navijam za turke 100% Sto reče Bozo Koprivica da igraju protiv 11 hitlere ja ne mogu navijati za njih
  5. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sami pali sami se ubili. Mi treba da pozdravljamo samo one koji su u ili eventualno bili u Partizanu ostale nabiti na kitu. Zao mi je ne mogu opisati sto nismo u 10.
  6. grtalica

    KK Alba - KK Partizan igrač utakmice

    KP/PJ/ZL
  7. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Severinu prodati za dzabe.Od mene $100 za onog ko ga kupi da ne ispadne da su kupili nesto bez poklona.Sramota da neko igra ovako.Korejanac moze da ode sa njim u paketu.Ili ja ne vidim sto neko nesto vidi ili ovaj nema pojma.
  8. grtalica

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vecinu utakmice vodimo i dodjemo u situaciju da se borimo za goli zivot.Pise se pobjeda ali izgubljene lopte ce nam zivot oduzeti (mislim na navijace). Zek,Panter,Naneli i Frenk najbolji. NAPRED PARTIZAN
  9. grtalica

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Malo malo pa se goran javi.Kako pozdravljamo hrvate a srbinu zvizdimo. Jedi govedinu gorane,goraneeee Pozovi i gazdu da i on zamezi
  10. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da covjek ne povjeruje. NAPRED PARTIZAN
  11. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nekako nam rezultati odgovaraju.Bolji smo od Efesa i Milana u medjusobmom. Zato 3 pobjede do kraja.NAPRED PARTIZAN
  12. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Partizane moj ima jos prilika.Bicemo mi u 10 sigurno.Od mene jedno veliko hvala navijacima koji su prepunil arenu.Sad malo o jednom igracu kk Partizan. Aleksa brate smanji dozivljaje.Nekoliko puta ides na polaganje i bez ikakvog postovanja lopte ti nonsalantno je bacis na tablu i promasis.Od...
  13. grtalica

    KK Partizan - KK Baskonia igrač utakmice

    Danas minimum 4 da su najbolji.Ako moram nekog onda Frenk.
  14. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prva cetvrtina: Fenomenalna poenterski bravo crno beli.Jos u tri napada zicere smo promasili Panter polaganje,Ponjitka polaganje i Kaboklo zakucavanje.Ako Zeljko ne patosira Aleksu nece ga patosirati niko:action-smiley-070:. Druga cetvrtina: ne bas kao prva ali se vidjela borba i sto je bitno...
  15. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Bože sačuvaj:pop. Boris se veci dio sezone i useres se protiv napretka i Mladosti.Dva pasa nismo u stanju odigrati.U zadnja tri kola izgubis 7 bodova
  16. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za 4/4 se kaže kurcobolja.Mislio sam sto sta napisati ali bolje ovako nista kao i sto nam je igra.
  17. grtalica

    FK Partizan 2023/24

    Ne javljam se često na fudbalskim temama ali danas ne mogu da precutim neke stvari. Prvo gledamo u svoje dvoriste pa poruka Stojkovicu da razmisli dobro o svom pozivu fudbalera.Po nasoj desnoj strani su paradirali svi a beka ni za lijeka.Dosta lopti smo izgubili zbog konstitucije nasih igraca...
  18. grtalica

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srećan rodjendan Zeljko. Jos 100 godina nam bio ziv i zdrav i vodio Partizan
  19. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    3 am i ja se probudio,nece san na oci pa da ga je.es.Zasto neke stvari ne uradimo logicki? Zadnji napad Zaharija mi ne izlazi iz glave.Vratio sam utakmicu i ponovo pregledao.Imali smo toliko sto u tenisu kazu ne iznudjenih gresaka da bi bilo cudo da smo dobili.Nadam se da cemo dobiti kuci 4 i...
  20. grtalica

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bog te ne jebo pa sta je ovo.Srce mi lupa mislim da se čuje ispred kuće.Mi nismo pravili gluposti mi smo pravili XXL combo gluposti.Sudijama i bradatom humanitarcu sve na kamaru.
Top