Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2018/19

    Odlicna analiza. Nije uopste cudno, mi nemamo snage za jurnjavu ili visok tempo duze od 10 minuta. Retko kad smo bili spremni da se suprotstavimo vecini evropskih timova po pitanju fizike, tako da nam je ovo jedina sansa, jako, faulovi, ali ne glupi (tesko da cemo izdrzati bez kartona), prekidi...
  2. FK Partizan 2018/19

    Pa tog Ostoju nisu pustili da unovci onu sezonu (polusezonu). Bio nam je jako bitan, pre tacno godinu dana. A sad da im prasta dugove? I ne treba. Bruka i sramota!
  3. Uprava i marketing

    Lepo od njega, ali sve ima svoj kraj, pa i strpljenje iz UEFA. Nama sleduje ban na utakmice kod kuce, u nekom trenutku. Onda ce napredna bagra da resava taj problem i da sebe predstavi kao spasioca. Spas ce biti u tome da Curkovic izdejstvuje jos jednu sezonu. I tako u propast.
  4. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Samo da ne ureknemo, pa da popijemo za srecu i nikad vise! Nikad vise ovakvi u klub, makar ispali u drugu ligu!
  5. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ako se dobro procita poslednji pasus Naveo sam izvor odakle sam se vezao na poslednji pasus. Niti sam izmislio, niti parafrazirao. Poenta posta je da je greska vezivati se za ”idealni” sistem nego da treba od postojecih igraca napravi najbolje sto moze. Sustina nisu ni Anceloti, ni Badjo ni...
  6. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Da se ne pravis previse pametan, procitaj ispod, poslednj pasus: https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/ekskluzivno-anceloti-za-blic-volim-da-treniram-srbe-dobri-ste-ljudi-i-fudbaleri/k9mceqj
  7. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Davno je Anceloti rekao da je njegova velika greska bila u Milanu sto nije nasao mesta za Badja nego je furao neki svoj fazon sa zamisljenom idealnom formacijom, bez trekvarriste. (Mislim da je bio Anceloti) Znaci najbolji treneri naprave tim i igru od onoga sto imaju. Da li su to 3 stopera, dva...
  8. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Eh kad bi dosli Milanic i Zlaja bilo bi nade. Zlaja je zajeban lik, ali ovde samo takvi i uspevaju da urade nesto. Mislim da su ovo pusti snovi i da cemo, iz ko zna kog razloga, gledati ovu neznalicu na klupi i dalje.
  9. FK Partizan 2017/18

    Ja sam misljenja da ovo nije toliko los tim, koliko je los trener. Cak tvrdim da cigani nikako nisu bolji od nas, kad bi trener to uklopio kako treba. Siguran sam da Suma moze da odigra mnogo bolje, pa koga je Marko imao prosle godine, Ostojica i klinca Milenkovica na stoperima, pa Radina i...
  10. FK Partizan 2017/18

    Nas tim nije toliko los, treba 2-3 korekcije, relativno inteligentan sportski direktor i normalan trener - balkanski motivator, nikakav fer-plej ”sirimo ljubav” gospodin. Voleo bih da Suma ostane i da mu se da postena sansa na poziciji koju je igrao u Slovackoj (sta god to bilo, sredina ili...
  11. FK Partizan 2017/18

    Kapiten je juce morao biti Tawamba, koji god kriterijum da se primeni. Ono je bruka i sramota, dati traku umisljenoj desetki.
  12. FK Partizan 2017/18

    Kako ovo tuzno zvuci, simbol naseg srozavanja u nekih 10-15 godina. Nekada se ti likovi koji ostanu 1 god u timu nisu ni pamtili, a igrali standardno, kao Josip Visnjic i Dragoljub Brnovic. Sad smo srecni kad nas ”pocaste” sa 1-1,5 god u timu, kao Jovetic, Ljajic, Mitrovic, da ne spominjem ove...
  13. FK Partizan 2017/18

    Citirao sam ceo post i mislim da bi ga trebalo postovati na svim mogucim javnim mrezama. Od A do Š suva istina! Jedino sto moram da priznam da ispratim vecinu golova koje ”bivsi nasi” postignu za tamo neki Varegem i ostalu boraniju, tipa Hul ili Fulam.
  14. FK Partizan 2017/18

    Jasmina, nemoj sad da me razapnes, al’ ko nas j*be kad nismo u stanju da dobijemo raspali Radnicki, nego jos uspeli da puknemo...
  15. Liga Evropa 2017/18

    Spletom cudnih okolnosti, nisam mogao da gledam ni 1 minut ovih utakmica. Mnogo tuzno jer mi je na kraju bas drago zbog toga. Sve sam video. Ako je Tosic stvarno to izjavio o mnogo vecim klubovima, ja bih ga poslao u Teleoptik. Dule bi znao da ga ”nagradi” za ovo. Znaci raskid ugovora, pa ti...
  16. FK Partizan 2017/18

    Ne bih kritikovao previse, osim, ako mogu gospoda Jankovic (otkad si me iznapusavao na twitteru, nesto ti bas i ne ide) i Tosic da se malo aktiviraju, sledece nedelje ako moze, hvala puno! Takodje, Suma ne moze biti los igrac. Moze samo biti da gospodin trener ne moze da mu nadje mesto. Nije...
  17. Zimska Radio Mileva 2017

    Meni je tek sad jasno ko je nama kostur tima, po tumacenju nase uprave. To su Vule, Miletic, Jevtovic, Kosovic, Ostojic, Jankovic. Znaci manje-vise, svi kojih bi vecina od nas zelela da se resi. Zapravo, kostur su svi za koje nema ponude da odu. To je fer definicija.
  18. Zimska Radio Mileva 2017

    Udjem na forum, vidim - Aksentijevic, smorim se, nastavim da radim. Cemu se bre nadam kad znam kako ce da bude? Grobarski mazohizam, jebem li ga...
  19. Zimska Radio Mileva 2017

    Meni je zadnji vezni misterija... Zele da utrape nekom Jevtovica i Evertona, Zdjelar i Raca svakako ne mogu protiv Ceha.. Bice Radin-Kosovic (ako taj decko moze da jos uvek igra). Steta sto se zajebavaju iz godine u godinu...
  20. FK Partizan 2017/18

    Suština svega, naše propasti, kontrasta, života u Srbiji! Na sve ovo, nikome (od ovih što odlučuju) nije u interesu privatizacija kluba (po mogućnosti strancima), kojom bi se ovakav kancer zauvek izbacio iz kluba. Kad vidim krmka, sestru mu, ostale produkte ovog režima, instant doktore nauka i...
Top