Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sve je u glavi sto se nas tice, samo mirno bez nasedanja na provokacije i muski. Oko za oko.... Rekoh u glavi i izmedju nogu......Do pobede!!!!
  2. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Iscitah postove i moje misljenje je da je nasa sansa ponedeljak. Budemo li se tada ciganiji posrali u usta, sve je na nama. Samo da proradimo kako treba, vreme je. Koliko god da strepimo (ja pogotovo) plase se i pickice jer su sve podredili pljuvanju po nama tako da je je ponedeljak samo finale...
  3. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Koliko jutrom subotnjim krecu spinovi o sudjenju, Savicu, igracima i svemu i svacemu. U dvae's marki. Ocekujem i dokumentarac ili celovecernji film iz Podgorice. Plase se oni nas....plase.
  4. Bokili

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Posto su nam ovi "prijatelji", kurca mi se napuse. Neprijatelji neka pripreme vazelin, posle oralnog.
  5. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-vazura-nadj-vucelic-blamaza/
  6. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pih, sta trista? Da zaokruzimo na mElEon. Napisah ja, preporuka ovog trenera je "jedva docekah" i da se ne zavaravamo, protiv cigana su igraci dali maksimum, kakav Nadj itd.
  7. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Dajte ljudi covek veruje u sebe. Dobro je da nije trazio ugovor na tri godine. Hajde sledeci molim bivsi igrac, ne mogu ono... "legenda"
  8. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    https://www.aktuelno.me/sport/aleksandar-vucic-zaglavljen-u-blato-licnog-ludila-i-kriminala-crvene-zvezde/
  9. Bokili

    Uprava i marketing

    Cuveni citat malo izmenjen "ko je ove poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti". Mislim da se samo dzabe lozimo. Hvala Tomicu na iskrenosti, ali po portalima, jedni u klin, drugi u plocu i u krug tako.
  10. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pa to i jeste poenta sa ugovorom na godinu i po. Mi te oteramo pre isteka, a ti se ceses za lovu do isteka ugovora, malo i nama vratis. Srecni ljudi, vole Partizan! :buhaha
  11. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Dalji komentar nije potreban
  12. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Sta reci......
  13. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Treba aktivirati i Djanija Curcica.:buhaha
  14. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Ako si postavio pitanje, pretpostavka je moja da znas odgovor. Naravno da takav covek smeta, Igor, Pera, Zika, Laza, svejedno. Smeta postavljenoj upravi i nazovi huliganu iz decackih dana. Tako nesto se ne moze ustrojiti u ovom sadasnjem vremenu, a ni skorijem dok su majmuni gde jesu. Napisa...
  15. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Pa ne znam ko to od nas ne peva svaki dan i mnogo pogrdnije od njega, ali nismo treneri kluba, doduse nisu nas ni nudili, ali ako je to preporuka ima onda nas kandidata za trenera ihaj.
  16. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Za mene licno je gori covek, jer je smenjenom treneru bio pomocnik i docekao da mu svane, elem reference za trenera su mu.... jedva docekah. Eto obrazlozenja. Na prvu loptu.
  17. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-vazura-vucic-vucelic/
  18. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Postujem misljenje i stav, ali sta ako sudija svira cetri penala?
  19. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Evo i kurir javio da je Igor smenjeen i postavljen Nadj.... No comment dalje.
  20. Bokili

    FK Partizan 2023/24

    Vrlo jednostavno, tako ispada da je trener kriv za sve (ne aboliram Duljaja), zamazane oci navijacima, stoka iz uprave ostaje do daljeg, recimo do 2050 godine na svojim mestima. Ako ga smene, nadam se da ce bar on progovoriti išta o upravi, saradnji, bezanju igraca! Dokle vise svi cute jbt!
Top