Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Helsinki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pa kad ne mogu da podele veci broj karata Beda
  2. Helsinki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kako neko moze da daje ovakve izjave? Ja nikad nisam vredjao i pljuvao na bilo koji nacin nase igrace,to mi dno.Ali druze sta ti izgovaras? Pa oni bi nas pobili bazukama sve do jednog da mogu majku im jebem,ti se nadas da igraju i oni? Kako nema nikad neko kad ga pitaju,da kaze,zabole me kita...
  3. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Znaci to je to manje vise? Po svemu vidjenom Partizana vise nema,ovo sve sto se takmicimo uopste su poslednji trzaji Postacemo na dalje Mladost Lucani,ko zna verovatno i gore nesto ako se psihopati digne kurac.Mozda covek pozeli da igramo malo drugu ligu,ionako dugujemo nenormalne sume,i...
  4. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    To su valjda oni koji samo navijaju kad se pobedjuje i osvaja Ja nemam problem da izgubimo 5 za redom,ne osvojimo godinama nista,u normalnim uslovima a ne kad neko tako naredi Pa ni u svojoj istoriji nismo uvek prvaci bili i pobedjivali sve redom,to nikad nije bilo
  5. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Koja Turska crna,tamo se vole klubovi
  6. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Tacno da ni drugi ne budemo,pa kojim slucajem udjemo u ls nekim cudom i uzmemo 20 milki.Treba nemati eura da bi mogli da prosimo za licencu od vrhovnog govnara smrdije
  7. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Nema ko nije podigao nogu kao pas i zapisao nas
  8. Helsinki

    Uprava i marketing

    I onda dodje vozd i kaze nemoj da vam jebem mamu svima,vi da pomognete klub,gde ste do sad bili dok su ovi napravili 150 miliona duga,u klub ce uci moji novi drugari drzavni eksperti i tisina tamo Niko nikad nece uci u Partizan sem ako ga nije vrhovni govnar poslao da drzi sve konce i ne...
  9. Helsinki

    KK Partizan - uprava i marketing

    Oni ako biraju izmedju Partizana i fmp i izaberu cokija za kog znaju da falsifikuje papire i sponzorske ugovore i sta sve ne rade, pre Zelimira i Savica,kluba o kom se prica u NBA,i koji najvecu mogucu promociju toj Evroligi pravi,onda bolje da se ubiju svi tamo koji to tako odluce
  10. Helsinki

    Uprava i marketing

    A vozda zanima da Partizan tu crkavicu koju dobija kao pomoc uzvrati igrama u Evoropi? Hahahah pa eno u kosarci uzvraca pa dobijamo kurac
  11. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Gospodin Budj je rekao da ako ne dobije svih 5, odlazi Aj da vidimo hoce li vec veceras posto je to zavrseno nema potrebe cekati
  12. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Ako se skroz ne ugasimo,jedino dobro iz svega ovoga moze biti to da ce mozda jednog dana u fk uci neki posteni i dobri ljudi,puni ljubavi prema klubu kao Zoc,i da ce Partizan opet pobedjivati i biti sampion Oni su to zaustavili tako sto su morali celu drzavu da organizuju i predsednika...
  13. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Zavrsicemo sezonu kao treci vec vidim
  14. Helsinki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Meni poseta ok,10 000 za jucerasnji dan je super Vise je atmosfera problem bila,kao u pozoristu.Bas nekako jezivo.Zajebano je i igrati kad je onako
  15. Helsinki

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nikakva utakmica u sumurnoj atmosferi Jos jedan dobar potez najvernijih ne dolazak na Aba,samo na EL,normalno
  16. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam bas,da dodju 20 000 par puta i jebu im mamu celu utakmicu,prave prekide,transparenti razni...Verovatno si ti i u pravu i ja mislim isto,ali probati nesto drugo,pa eto,probalo se ako nista drugo.Ovo do sad ne vodi nicemu i moze tako da traje godinama
  17. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Koga bole dupe,bitno da se uspesan vid borbe protiv uprave ne dolaskom na utakmice nastavlja Ako na jos jednu ne dodju prekipece im
  18. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Oni zasedaju,odlucuju Leptejebo
  19. Helsinki

    FK Partizan 2023/24

    Otkud ce despot dozvoliti da imamo pored Zeljka jos i u fudbalu dobrog trenera,to nikad vise nece da se desi Ono sa Markom ko zna kako se omaklo da se vrati.Uzgred Marko bi sa ovim timom bar ovaj tsc sva tri puta dobio
  20. Helsinki

    KK Partizan - uprava i marketing

    U ovoj zemlji samim tim sto se bavis kosarkom,u startu si se uvaljao u blato
Top