Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
Je l ima negde prenos ?

To sam primetio i udrugoj utakmici gde su isto ciganke igrale skoro 40min presing i udvajanje na nasoj polovini, gde smo izgubili mnogo lopti, nadao sam se nakon poluvremena da ce pasti, ali ne. Drugar kaze da im zna kondicionog trenera i da je odlican. Nadam se da ce se devojke dici u drugom poluvremenu i osvojiti titulu :napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vidim da smo izgubili 65:54... U cetvrtak 4. utakmica.
 

dzidzi

Početnik
Учлањен(а)
30.12.2007
Порука
85
Reaction score
12
Ubise nas ciganke veceras, daleko su spremnije od nas. Deluje mi kao da nemamo kondicionog trenera uopste, a i ako imamo onda bolje da ga nemamo. Par sumnjivih sudijskih odluka, ali i bez njih mislim da nismo imali sanse. Trener bez reakcije, pa covece ekipa ti je postigla 1 (jedan) kos u drugoj cetvrtini, ti nista.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Poraz od Radivoja Koraća nakon produžetka 99:95.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Ako ti ili neko drugi prati ŽKK, daj kaš'te gde igramo kad smo ,,domaćini,, (ili je pravilnije reći ,,domaćice,, :D ) ...ili gde se igra i kad gostujemo...?
Ja npr. nemam pojma gde igra ŽKK Radivoj Korać kad je na domaćem terenu? Itd, itd...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne pratim ih direktno (uživo - nisam iz Beograda) ali uvek se trudim da nađem rezultate svih naših sekcija u ekipnim sportovima. Ako saznam nešto gde se i kad igra postaviću ovde pa se nadam da će ti pomoći.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Ја сам из Београда, али шта вреди кад претпостављам да у већини њихових термина и ја радим...или идем да гледам Ф.К. Партизан ако игра у исто време...али обећао сам себи (а на неки начин и капитену нашег ЖКК!) да ћу доћи да их гледам!
И кад-тад, испунићу своје обећање!
:napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.581
Reaction score
13.524
Локација
Yaoundé
Стварно, на који још начин пратити ЖКК (и не само њих, већ и друге спортове који нису у првом плану) осим путем овог сајта

https://www.srbijasport.net/
https://www.srbijasport.net/league/4182

мада, ни њихове најаве нису баш најтачније, пошто сам им више пута поверовао, па се испоставило да је било грешака у сатници, или чак и у датуму... на страну што су одједном почели напрасно да прате спортове попут нпр. хокеја на леду :icon-evil:

Извините ако идем превише ван теме, али ватерполисте и рагбисте нпр. лако је пратити пошто оба клуба имају сајт, ватерполисте још и лакше, јер је сајт Регионалне лиге уредно ажуриран, док за све остало углавном морам(о) да пратимо друштвене мреже. Код ЖКК је проблем што, колико могу да испратим, фб страница остала ''заглављена'' у 2017. док твитер налог немам, а једино су, колико видим, тамо активни...

https://twitter.com/zkkpartizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Не потцењујем друштвене мреже... али и даље волим да, кад сам у прилици и могућности, герилски и партизански кренем ка неком циљу, по систему пут под ноге, па да нико сем мене не зна ни где идем ни где и кад ћу се појавити... :D ...и то лично и персонално, лицем у лице, и очи у очи...а не преко ,,мреже... :D
А мој циљ за данас био је да сазнам како успешно пратити наш ЖКК...

Дакле, био сам на ЈНА (илити у Хумској 1), где тај наш Клуб и даље има своју канцеларију, био сам у Спортском Центру Визура у Земуну, где играмо утакмице, итд...

Ево и ,,извештаја,,:

1. Ускоро би наш ЖКК требао да добије свој сајт, надам се да ће нам то онда олакшати праћење њихових активности...

2. Данас су у СЦ Визура играле наше јуниорке против екипе Радивој Кораћ, мало сам попричао са ,,околином,, на трибинама и кажу да је најбоље пратити термине утакмица преко сајта лиге...претпостављам да је то сајт који је управо малопре објавио колега у посту изнад мог...

3. Ако неко не зна где је тачно тај СЦ у Земуну, ево мог објашњења - дођите до Мадленианума у центру Земуна (то вам је она сређена зграда где се дају позоришне представе, опере), седнете ту на бус нпр. 17 који иде ,,узбрдо,, и сиђете на другој станици...наставите мало напред и са леве стране видећете хотел и пицерију...прођете право поред пицерије и ту је улаз у халу...
Све ће вам бити још касније кад погледате фотографије -




Ето, то је сада ,,дом,, наших кошаркашица, адреса је, као што видите, Цара Душана 105, Земун...

Само никако ову кошаркашку халу ВИЗУРА не треба да ,,побркате,, са одбојкашком халом ВИЗУРА које се налази у близини железничке станице Тошин Бунар! Ја сам рецимо данас баш возом долазио од ,,Прокопа,, ка тој станици, и кад сам унутра поменуо халу ВИЗУРА, рекоше ми, е па то вам је одмах овде, близу станице... Јесте близу станице, али у њој се игра одбојка, а не кошарка! :D

4. А ево како изнутра изгледа кошаркашка ВИЗУРА -


Чуо сам да постоји могућност да када дође до реновирања ЈНА, ту негде код ,,Блатуше,, или тениских терена буде изграђена и једна хала, сад да ли ће тако и бити и коме ће све бити намењена...нити знам, нити могу да тврдим, али...да се можда ипак понадамо...?

5. Наше јуниорке су данас изгубиле, али никад резултат млађих категорија не бих ставио у први план...у разговору са њиховим родитељима сазнао сам да ми данас играмо са млађим годиштем од ривалки, јер старије и немамо...јуниорска екипа одржава се уз ентузијазам, али и финансије родитеља...
Девојчице дају све од себе, није изостала ни борба за сваку лопту, и можемо само да им захвалимо јер на својим плећима носе ову категорију нашег Клуба...




6. Имао сам част да на трибинама упознам и две кошаркашице нашег првог тима, Тамару Репац и Андријану Гудурић, и како је само лепо срести некога ко толико труда улаже у то чиме се бави, а остаје скроман, одмерен, васпитан, уљудан...
Ма слика и прилика онога како треба да се понашају и држе спортисти и спортисткиње нашег Партизана, стварно су за част, понос и пример!

7. Наравно, од наших кошаркашица, а и свих осталих наших спортиста и спортисткиња, ми не очекујемо само лепо васпитање, него и бескомпромисну борбу на теренима, желимо и победе, па и неке резултате, успехе...али мислим да је ред и време да, ми, навијачи Партизана, будемо сад уз све наше спортисте и спортискиње и све наше клубове кад год можемо и колико год можемо!
Знам да сви имамо неке своје обавезе, преокупације, проблеме, али ако свако учини бар нешто мало што може - и то је боље него ништа!

НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
E, ovaj vikend je počeo onako kako treba! :D

Naravno da je u centru zbivanja bio pobednički ,,start,, novog trenera naših košarkaša, ali ne zaboravimo da su ipak prethodno crno-bele dame ,,povukle nogu,, kad je naša košarkaška uspešnost u pitanju - sa velikom razlikom pobedile su svoje rivalke iz Spartaka, a ja sam uživao gledajući uživo njihovu utakmicu...

Lepe akcije, dobri šutevi, pametne kombinacije, smisao za ovu igru, borba...

Snimio sam i neke fotografije, jeste da one ne mogu da dočaraju baš sve što se može videti na utakmici, ali...bolje išta nego ništa...
S tim što je ovo moje ,,išta,, malo opširnije, pa ću fotose postaviti ,,iz tri puta,, (odnosno uz tri posta) - jer zapravo nisam siguran koliko je fotografija uopšte moguće postaviti uz jedan post, a i nadam se da mi na ,,foto-opširnosti,, niko neće zameriti - crno-bele dame svakako zaslužuju više naše pažnje, pa je ovo bar neki mali način da vam ih ,,približim,,...
A ko zna, možda će neka od njih voleti i da pogleda kako te njihove akcije, šutevi i trud izgledaju kroz objektiv foto-aparata...?

Dakle, ,,prva tura,,:











 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
I još ovo:












Eto, to je to, moje obaveze, pa i posvećenost nekim drugim ,,sekcijama,, Partizana neće mi dozvoliti da puno puta mogu da budem i uz košarkašice, ali svakako ću bar misliti na njih - one to zaslužuju...
Pozivam vas da, kad ko može, ode da im ,,pravi društvo,, na njihovim utakmicama...

Bravo devojke, i samo tako nastavite! :šal

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Odgledavši bar delove poslednje dve utakmice naših košarkašica (protiv Spartaka i Bora), rekao bih da u njihovoj ligi ima timova koji nikako ne mogu da im pariraju, i koje one dobijaju bez većih problema...
No ne znam koliko su trenutno jaki timovi koji su sada iznad njih na tabeli...
Svakako možemo da pogledamo i dosadašnje rezultate utakmica, ali...u košarci ponekad rezultat može lako da ode u jednu ili drugu stranu na nekoj utakmici, ali u nekoj drugoj i da to ne bude baš tako...
Videćemo...
U svakom slučaju, naše devojke forsiraju brzu košarku, i to u ritmu koji se tokom utakmice skoro nikako ne smanjuje od početka pa do kraja...

https://www.srbijasport.net/league/4182
www.zkls.kss.rs/raspored-takmicenja-2/



 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Naše košarkašice danas nisu mogle da gledaju muški košarkaški derbi jer su igrale u isto vreme, ali su zato bar ,,rutinirale,, svoje protivnice Šapčanke sa 20 poena razlike...

Obratite pažnju na ovaj sajt:
www.zkls.kss.rs/raspored-takmicenja-2/
Koliko sam ,,skapirao,, izgleda da se tu mogu pratiti video-prenosi utakmica ženske lige, pa, iskoristite to da bar na taj način budete uz naše sportistkinje, ako već nikad niste u mogućnosti da stignete do neke hale u kojoj one igraju...
:napred-partizan:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Гледао сам ја након што сте поставили линк. Није нешто што смо морали да изгубимо, али добро.
 
Top