Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Leba ti, šta im uradi ovaj crngelja po desnoj strani kod prvog gola :respect
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Izgleda Stanoje preuzima PAOK. Bolje tamo nego da se smuca po Kini i Sangaju.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pošto sam ovih dana na Sitoniji, htio bih da, kad sam već tu, odem na revanš utakmicu LŠ koju Stanojev PAOK igra u četvrtak protiv Olimpika iz Donjecka.

Još neko zainteresovan?
Pitam kako bi pokušali da se organizujemo za karte, kontam da je lakše a i zabavnije u društvu :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
PAOK tema nije zakljucana, tako da diskusiju mozete da nastavite ovde..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Iako sam mislio da je ofsajd ,pricao sam danas sa dvojicom sudija i kazu da nije .
Igrac nije pipnuo loptu i nalazi se iza golmana ..tako da ne utiče na igru.

A naročito smatraju da je debilno bilo promeniti odluku.

Sve u svemu..sjebali su se sad....

A pazite ovu teoriju...
..posle dva sata,,sudija priznaje gol....teoretski....Paok moze i da pobedi u ovoj utakmici .....a da mu se oduzme napriemr 9 zbog sranja koje se desilo ....i pogadjajte...ko profitira iz te situacije ?
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ih, grcka nam zvijezda.

Ne mogu nama da dodele titulu ni posle 30 godina. Ciganska je to zemlja, ciganskija nego ova nasa.
Jedino sto zavidim PAOKovcima je sto te grozne turske atinske zgadije bar ne moraju da gledaju u svom gradu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
http://mondo.rs/a1089121/Sport/Fudbal/FIFA-Grcka-grcki-fudbal-PAOK.html

Ovde im, naravno, ne pada na pamet da dodju i da zavode red. A, bez obzira sto izgleda drugacije, garantujem da je nase prvenstvo najneregularnije u Evropi. Grci su temperamentni i kad se sagleda iz tog ugla, stalni incidenti kod njih su da kazem, normalni. Imaju veliki rivalitet izmedju Atine i Soluna, a i u okviru ovih gradova imaju podeljena navijacka jezgra i tu mora biti stalno sukoba.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...znao-gol-i-sad-se-plasi-da-dode-na-sud/289975

Mislim da je gazda PAOK-a jak bar koliko i Cipras, tako da ce biti vrlo zanimljivo da se vidi sta ce ispasti na kraju. Covek iza kog stoji Putin ne moze biti slab, a pogotovo covek sa ovoliko novca.
Sudija ce morati u egzil. Napravio je jednu, ali neverovatno glupu gresku, koja mu je, s obzirom da zivi u Grckoj, unistila privatan zivot.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
...što bi mu se isto desilo da je, recimo npr. paaa, ovim domaćim srbegipćanima poništio regularan gol, ne daj Bože još za titulu.

Pa kukavac bi morao da se seli u Bosnu i to negdje u Bugojno ili Cazin, jer bi bio etiketiran k'o vanbračni sin Atifete Jahjage i Franje Tuđmana i član fejsbuk grupe Grobari Čavoglave.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
PAOK kaznjen sa -3 boda, Ivan Savidis sa 3 godine zabrane obavljanja funkcije u fudbalu, AEK nadomak titule. Ali... Ovo je prvostepena odluka. Spreman sam da se opkladim da nece ostati ovakva posle resavanja zalbi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
PAOK je kažnjen sa minus tri boda, još dva za sledeću sezonu, tri utakmice bez prisustva publike i 63.000 evra.

Sankcionisan je i direktor kluba Luboš Mihel, takođe zbog upada na teren, sa 90 dana van fudbala i 15.000 evra.

Ujedno, meč u Solunu registrovan je službenim rezultatom 3:0 u korist AEK-a koji je sada na korak od titule šampiona jer ima čak sedam bodova više od drugoplasiranog Olimpijakosa i čak 11 više od PAOK-a.

Ovo je prvostepena odluka i svi će imati pravo žalbe.

http://mondo.rs/a1092846/Sport/Fudb...Savidis-izbacen-iz-fudbala-na-tri-godine.html
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ujedno, meč u Solunu registrovan je službenim rezultatom 3:0 u korist AEK-a koji je sada na korak od titule šampiona jer ima čak sedam bodova više od drugoplasiranog Olimpijakosa i čak 11 više od PAOK-a.

Kako sedam?
Vidim da to i u tekstu piše, ali zar nije onda četiri boda?
Ne znam kako su dobili tih sedam...

Nego...Ovo je sve nezvanično koliko ja shvatih, tako da se nadam da je PAOK prvi i dalje!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
PAOK je ove godine igrao fenomenalno i samo vanfudbalske stvari su ih odvojile od apsolutno zaslužene titule. Sledeće subote igraju finale kupa sa AEK-om na olimpijskom stadionu u Atini.
 
Top