Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Aleksandar Stanojević - Decembar 2010

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Dogovoren je video intervju sa našim trenerom Aleksandrom Stanojevićem, vaša pitanja možete slati Crno-belom ili meni na PM
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Očigledno je da je intervju sa Sašom Ilićem sjajno uspeo, zahvaljujući i vašim pitanjima. Samo da vas podsetim da isto takva zanimljiva pitanja šaljete i za Aleksandra Stanojevića, meni ili Tulji na PM. Dakle, ako imate neko pitanje za našeg trenera, pošaljite nam kako bismo priveli kraju organizaciju intervjua.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pitanja su kompletirana i hvala svima koji su poslali pitanja a vrlo brzo će uslediti intervju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ceo video intervju je postavljen na sajt. Mali problem je što audio trči nekoliko sekundi ispred slike, ali šta da se radi. YouTube problem a ne naš.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико год да сам имао добро мишљење о Салету, овим интервјуом, својом искреношћу, непосредношћу, директним одговорима, ме је додатно купио.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ceo video intervju je postavljen na sajt. Mali problem je što audio trči nekoliko sekundi ispred slike, ali šta da se radi. YouTube problem a ne naš.

Можда тражим много, али можете ли да окачите аудио снимак интервјуа? Лепо на јутјуб искључим тон, пустим аудио снимак на винамп и уживам у интервјуу. :D

Едит:

Сад видим да је Црно-бели написао да има и на званичном сајту. Још боље!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zar niko drugi nema komentar u vezi intervjua?
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
SS briljirao, otvorio je dušu do bola, prijao mu razgovor, to je više nego očigledno. Mogao je konačno da kaže ono što na zvaničnim "presicama" mora da malo "upakuje". Najjače je ono - čim im ugledaš face, odmah znaš za koga navijaju. Opravdao nadimak - SS :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da, da, a pogotovo njegov odgovor da li navija za komšinicu u Evropi i ono o eksploziji oduševljena u Teleoptiku :buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Zar niko drugi nema komentar u vezi intervjua?

Претпостављам да је људе сморило то што је на ЈуТјубу интервју у 6 делова, са лошом синхронизацијом, па сам сигуран да ће сада већина људи одгледати ову верзију са сајта ФК Партизан.
А нашем тренеру "десетка" за искреност, предусретљивост и наступ у медијима. :clap
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Sale je kralj, stvarno mnogo dobar trener, a i covek naravno. Ja ga podrzavam ama bas u svemu, samo da ostane kod nas sto duze, i da ga ljudi iz uprave podrze!
Kako me je samo obradovao sa onim "ja zelim sve lose zvezdi", a on sav ozbiljan. Izgleda da ih bas mrzi :respect
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne mrzi niko Zvezdu, ali kao sportskim rivalima normalno je da im želimo sve najgore, u sportu naravno.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Najjače je ono - čim im ugledaš face, odmah znaš za koga navijaju. Opravdao nadimak - SS :D

Ako se ne varam nešto slično je i Gazda ovde izjavio pre nekih desetak dana.

Intervju je zaista sjajan.Preko sat vremena ekstra zanimljivog razgovora.Sale iskren,direktan i bez dlake na jeziku.Svideo mi se onaj deo gde je rekao šta je poručio Baboviću pre dolaska,malo trenera bi to smelo da prizna.Prosto se vidi da čovek obožava Partizan i posao kojim se bavi,kao i da nas navijače veoma dobro poznaje.
Svaka čast i njemu i onima koji su intervju obezbedili i odradili.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako se ne varam nešto slično je i Gazda ovde izjavio pre nekih desetak dana.

Jesam. Treba mi nekoliko minuta iako ne pričamo o sportu da pogodim za koga neko navija. Vidi se to po ponašanju, govoru, i samom pogledu.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
ljudi ja slusam coveka i ne mogu da verujem naprosto kakvu jednu grobarcinu imamo za trenera,koliko je predan poslu,koliko postuje nas navijace i kako je uvek iskren i cista srca, svaka mu cast i dabogda nam bio trener jos dugo!

naravno one izjave za komsinicu da ne pominjem za to poseban naklon!
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Колико год да сам имао добро мишљење о Салету, овим интервјуом, својом искреношћу, непосредношћу, директним одговорима, ме је додатно купио.

Rekao si sve sto sam i ja pomislio i zeleo da napisem, tako da :clap
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
sjajan intervju,posto sam ga odgledao 5min sam premotavao po glavi sta sam zeleo da ga pitam i ziv se pojeo sto nisam bar pokusao da postavim pitanje pa se nadam da cu to imati mozda u skorije vreme ponovo...zal sto ne traje bar jos pola sata kao saletov dovoljno govori o tome kakav je bio intervju.otkako je dosao na klupu partizana svakim danom sam ponosniji sto navijam za ovaj klub i sada zaista pocinjem da verujem da nase snage jacaju svakim novim danom...maksimalno iskren i direktan,a u nekim pitanjima kada nije nalazio prave reci da opise situaciju prepoznavao sam emociju i imao sam utisak da tacno znam na sta covek misli ...dace bog pa da nam ss zaista ostane i 10 godina prvi trener a tih 10 godina da budu svaka uspesnija od ove druge!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sjajan intervju,nadam se da ce ga uprava ispostovati u svojim zamislima i podrzati u svakom pogledu ! za oba Aleksandra :D :clap
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Meni je najjače kad je pričao za Dinamo Kijev i oduševljenje među igračima :) Sale svaka čast ...
 
Top