Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Bravo za Jokana i Mitra izbili su na drugo mesto, sa velikom paznjom se prati Fulam ove godine.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Fulam pobedio Cardif izgubio.
Sada je Fulam drugi sa jednim bodom ispred Cardifa ali Cardif ima utakmicu manje.
I pored toga ubedjen sam da Fulam na kraju ide u PL kao drugoplasiran :D
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Kardif gostuje Norvicu, Derbiju i Halu dok Fulam gostuje Birmingemu i zahuhtalom Milvolu
Kuci bi trebali da rese i jedni i drugi

Cardiff City: Norwich (A), Nottingham Forest (H), Derby (A), Hull (A), Reading (H).

Fulham: Brentford (H), Millwall (A), Sunderland (H), Birmingham (A).
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Trenutno, Jokan najbolji srpski trener, 20 utakmica bez poraza...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bleki Milenković X6 - Španci nude 30.000.000

Ovaj igrač je morao da ide za minimum 20% od sledeće prodaje. Siguran sam, da ovi koji vode klub primili veoma debelu proviziju ispod stola za ovaj posao.
Nadam se da će Srbija postati jednom DRŽAVA, i da će sudstvo biti nezavisno, pa da konačno vidim ove lopove, koji mi uništavaju klub na robiji.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja pretpostavljam da je isao procenat od sledece prodaje ali uz nizu cenu. S obzirom na renome lige, i na cinjenicu da je gomila igraca otisla odavde za 2-3 miliona, izboksovana je cena od 5 miliona na ustrb procenata.
Moze se diskutovati da li se moglo uzeti vise, ali, po meni nije, jer je igrao samo u brlogu jsl, defanzivac je, jos uvek nije A reprezentativac...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Nece Bleki nidje još bar jednu sezonu. Tek ovoj prolećnoj polusezoni se ustalio, da bi neko dao te pare za nega on mora da odigra bar sledeću polusezonu a možda i celu sezonu.
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Milenkovic je dogovoren da bi nam menadzer koji ga je odveo omogucio da dobijemo licencu, jer smo tada bili u problemu da dobijemo licencu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Millwall - Fulham 0:3

  • R Sessegnon (46' minutes),
  • McDonald (56' minutes),
  • Mitrovic (89' minutes)
Šta radi Jokan, jel' ovo moguće... Opet pritisak na Kardifu. Mitar dao lep gol, ima video na mozzartu.


Fulham are heading back up to second!
And the big reason they are where they are in the table? Striker Aleksandar Mitrovic.
His 13th goal in as many games since joining Fulham on loan is another super one, taking aim from just inside the area and picking out the top corner.
Brilliant goal, brilliant Fulham.
https://www.bbc.com/sport/live/football/43799810


Čekaj sad, ovde piše 13 golova u isto toliko utakmica, negde pročitah 11 od 12, ništa mi nije jasno...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
13/11 malopre pisalo na prenosu kad ga je dao
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Videoton prvi i vrv ce da osvoje titulu.. Scepogol strelac
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nesto smo pricali ja i moj Stari(i jedan komsija,veliki Partizanovac) o finalu sa Realom,pa polako dodjosmo do 1976/77.Ja ga pitam dali je Hatunic stvarno bio grub igrac,a on kaze-Ma nema veze,njega je pratio los glas jer je jednom igracu,eto mozda dvojici slomio nogu:).Ali,kaze...Bio je malo nervozan :),ali BORAC.I tako mi o Hatunicu...i on se seti neke utakmice 1977 u Nisu,pa bio sa drugarima na Radnicki-Partizan,pa kaze neki konji(verovatno cigani) ga od 1-og minuta psuju pored aut linije,provociraju ga,a ovaj pizdi,pa ga nas trener zameni jos u 20 min. da nekome iz publike ne razbije glavu :).
Tema je -Bivsi igraci Partizana po svetu,a Hatunic je na onome svetu,pa rekoh aj da se prisetimo coveka,kad sam vec pola sata uzivao u prici o tome kakav je bio igrac i covek.A ovakve price sam u stanju da slusam satima...
 
Последња измена:
Top