Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kakva glupost onog Odoija, ali dobro je...

Jokan trenerčina, Sesenjon igračina, kako on šprinta u 90. minutu, vidiš li Filipoviću...
Svaka čast.

EDIT: E, da, onaj Škot, 10ka, isto vrhunski igrač. Jeste da nije tema, ali jbg :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Svaka čast Jokanoviću. Po drugi put uspeo da uđe u Premijer ligu.. Retko koji trener uspeo to! Bravo! Definitivno jedan od najvećih gospodina i najvećih trenera koji su bili kod nas!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Au kakav momenat se desio upravo...

Na Vembliju pustili sa razglasa pesmu "free from desire", ceo fulam u transu skace, stadion peva mitros on fire, Grobarstina na sred Vemblija!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Svaka cast Jokanu.Ovaj covek je LEGENDA.Tako miran,stalozen,dobar covek,a zajeban trener koji gazi sve zivo.Samo napred Majstore,svaka ti cast.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Jokan je veliki tata ovog posla, posao u Fulamu je uradio temeljno, lepo i za kraj je doveo Mitra koji je karika koja nedostaje ovom timu Fulama. Bravo crno beli iz Londona gledace se Fulam sledece godine svaku utakmicu, nadam se sa Mitrom u ekipi.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Cestitke Jokanu i Mitru, uzivanje je gledati igru Fulama.

Ali jebeni Englezi. Finale plej ofa drugog ranga takmicenja, 90 hiljada ljudi, pola stadiona bordo, pola belo, nagrada od 200 miliona evra, kakva Liga Sampiona, kakve picke materine :respect
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Hmmm...da li da pitamo stitarskog smrada da li je sezona Fulama bila vrhunska, bar po njegovim merilima, standardima, sta god...
Anyway, cestitke nasim Grobarima u Engleskoj, ukljucujuci i brata @Pecu! :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.870
Reaction score
7.853
Pod gospodinom treba traziti Slavisu Jokanovica a ne neke druge...

Brao Jokane care...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ali jebeni Englezi. Finale plej ofa drugog ranga takmicenja, 90 hiljada ljudi, pola stadiona bordo, pola belo, nagrada od 200 miliona evra, kakva Liga Sampiona, kakve picke materine :respect
Ja nakon ove utakmice nisam ni gledao finale Lige Sampiona (iskreno jeste zbog Jokana i Mitra), al brate gledati jebenog Ronalda svake godine u finalu, nek se jebe moderni fudbal.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
33615832_1747266685366966_8862804494358937600_o.jpg
 

Grobar084

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2018
Порука
5
Reaction score
7
Локација
Ledinenovi beograd
kaze meni kum jesi gledao ligu sampiona ? koju bre ligu sampiona gledao sam mitra i jokana za ove manekene me bas zabole :) ej bre sa igracem manje. ali koliko je onaj grilis ili kako god odvratan zelim mu da trune u 2 ligi padavicar
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.870
Reaction score
7.853
Stefan Scepovic za 1:0, ako dobiju Marko uzima i tamo titulu
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
kaze meni kum jesi gledao ligu sampiona ? koju bre ligu sampiona gledao sam mitra i jokana za ove manekene me bas zabole :) ej bre sa igracem manje. ali koliko je onaj grilis ili kako god odvratan zelim mu da trune u 2 ligi padavicar

Da se pridružim i ja čestitkama prvo, bravo momci! :clap

A onda da se složim sa tobom za 10ku Aston Vile, kakvo stvorenje ljudi, ono se rijetko viđa pa ona njuška je iritantnija i od radonjića iz ciganmale, eto ako neko nije gledao da ima predstavu o cemu se radi :puke:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Cestitke Jokanu i Mitru, uzivanje je gledati igru Fulama.

Ali jebeni Englezi. Finale plej ofa drugog ranga takmicenja, 90 hiljada ljudi, pola stadiona bordo, pola belo, nagrada od 200 miliona evra, kakva Liga Sampiona, kakve picke materine :respect
Мени нешто друго паде на памет: финале плеј-офа њихове друге лиге на стадиону од 90 хиљада, а код нас финале националног купа на ''стадиону'' од три хиљаде и кусур :banghead:

Честитке Митру и Јокану!
 
Top