Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Kakav mrmot oni za ulazak u Premier ligu dobice minimum 160 170 miliona funti novac im nece nedostajati sigurno.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Пеђа Мијатовић на стадиону Партизана...

tmt_PEDJA-MIJATOVIC-U-FKP-11037-01-min.JPG


http://partizan.rs/189604-189604/

... а оном кретену у Сурдулици дали десетку :banghead:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa Mijat uvek nosio 8cu. To je njegov broj.
Samo u reprezentaciji imao 9tku.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.527
Локација
Yaoundé
Нисам мислио на број на дресу, већ ми је Мијатова посета послужила као подсетник на ону бруку на финалу купа кад су оној несрећи поклонили дрес Партизана. То се никако није смело догодити.

Дрес нашој играчкој легенди нешто је сасвим природно... дрес фудбалском судији, било ком судији, па све и да нас је задужио (а сви знамо како нас је задужио :angry-smiley-002:) се једноставно не поклања. А и знамо ко је то пре ове наше несрећне управе први урадио...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
IMG_20180606_191223_273.jpgIMG_20180606_152450_876.jpg

Dobio je dres sa famoznom 10-om.
DA NAM SE JEDNOM VRATIŠ!

Došao je i gospodin Jokanović, ovo je stvarno lepo videti.

Koja smo mi ironija od kluba kad nas posećuju ovakve trenerčine i bivši igrači kakve samo možeš poželeti a na klupi nam Djukić...
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
svinjoglavi sve kvari. postoji li fotka gde su marko i jokan zajedno, a bez ovog supka?

i ko je skinuo frizurinu sliku, jebem li vam duborez???:buhaha
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ako pogledate taj zid plača sa svim tim glavama, čast izuzetcima, mislim na pano sa fotkama naših dragih predsednika, ne može da vam promakne da svi sem jednog imaju nešto zajedničko.
Kravatu.
Napredna bolumenta koja vlada ovom našom divnom zemljom pa i našim divnim klubom je uvela neke nove norme u svim sverama društva pa i u oblačenju, a to je takozvani stil bolenja kurca u oblačenju i to sve zahvaljujući vodji koji se ne libi da u dzinsu i dzemperu ode u zgradu vlade i tamo ućitkuje svakog ko ga nervira. To su oni njegovi početni koraci kada je uterivao strah svima okolo pa je tako i uterao stil bolenja kurca u oblačenju.
Nema veze koga i gde predstavljaš, da li si premijer, predsednik opštine ili velikog kluba, majca i dzins su redovne u kancelariji, ako kojim slučajem moraš da staviš odelo, kravata je višak jer nedaj Bože možeš da se obesiš o nju ili ti smeta prilikom glodjanja jagnjeće kolenice. Pa pošto si usvojio stil bolenja kurca u oblačenju tako nastavljaš i obavljanje svoga posla, a to je u ovom slučaju vodjenje našeg kluba.
Prijatelji moji, smeta mi diletizam, neprofesionalnost, nepotizam, improvizacija, sve ono što čini nazadne sisteme još nazadnijim, i smetaju mi ljudi koji se uklapaju u te nazadne sisteme i prave ih svojim jazbinama. Gore na ovim slikama imamo dva velika Grobara koji nažalost neće dočekati da se sistem promeni pa da pokažu svu snagu svoga talenta, a imamo i ove što ih stišću kravate pa su od našeg Partizana napravili svoju jazbinu. Pa kad ste već napravili jazbinu nek bude lavlja, a ne vučija!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
IMG_20180613_141241_359.jpgVuk Rašović posetio Partizan i dobio dres.

Počinjem da mislim da uprava želi da izda što više dresova kako bi Nike proizveo novi. Ako je neko upoznat sa ugovorom neka me ispravi :)
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ovi ljudi su bar toliko zaslužili :)
Može li Đukiću nekako dres sa nulom?

Vidim Jokana ovde, a danima se već na TV Partizan vrte snimci one proslave titule u Kruševcu... kakva grobarština je*em ti sunce, Srđa, Raća, Rnić, Marko Jovanović, Jovetić, Đorđe Lazić, pa Žuka, Mo, Dijara i ostali, a u svlačionici još i Jokan, Petrić, Ivan Tomić, Ranković, Vjetrović, Đani Ćurčić :D svi slave, opšte ludilo, pola sata se pevaju grobarske pesme, Rnić počinje "zašto ćutite, pičke ciganske"... gledao sam 5 puta te klipove za nedelju dana, i naježim se svaki put......

To ti čuveni milioni od Lige Evrope ne mogu da kupe...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Naravno da su zaslužili, možda deluje da je moj poslednji komentar smanjio značaj dolaska Vuka Rašovića, naravno da to nisam hteo. Samo mi je žao kad vidim da prolazi dan za danom a Partizan je promovisao više bivših trenera nego novih igrača. Bar da će neki i da ostane, ovako nemamo trenera. A Evropa dolazi za mesečak dana.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
U ocekivanju Gazdinog komentara na bombu koju je doveo turski klub :D
 
Top