Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Leo_660x1005.jpg
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Gledao sam mu story-e... Dete mu dosta cesto nosi dresove partizana, anzhi-a, al ahlia... Leov cale je nosio trenerku Anzhi-a isto... nema to veze ... tesko da ce se vratiti, nerealno je da mu ponudimo primanja koja on zeli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.426
Reaction score
40.776
Локација
Žrnov
@Heysel66 mi odavno priča koliko je govno Ivica Kralj, a ja, nije da mu nisam verovala, ali sam više nekako odbijala da prihvatim da je to baš sve tako... međutim, posle dešavanja pre neki dan kojima sam svedočila praktično, mogu samo da kažem da mi je žao što se ta spodoba povezuje ikako sa mojim Partizanom. Da neko može biti toliko djubre, ološ i pokvaren do srži - još nisam videla u svom životu.

Ne mogu da vam kažem pojedinosti, zato što je i neko drugi uključen, ali sam jednostavno morala da kažem da, zato što znam da još uvek ima naivnih, kao što sam ja bila.

ako treba, neka se javi neko od moderacije, rećiću vam na pp šta je slina uradila. Ako se pojavi u novinama - što ne isključujem, jer su ljudi ozbiljno pukli zbog njegovog postupka, pisaću javno, u detalje.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Posle onog kenjanja nakon 1000% regularnog penala u Sapcu za nas, za mene je rahmetli.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Miloš Jojić u turskom Bašakšehiru

Vezista nemačkog Kelna se preselio u trećeplasirani tim turske lige, ugovor je potpisan na tri plus jednu godinu

milos-jojic(11).jpg


Miloš Jojić je po ispadanju Kelna iz Bundeslige rešio ekspresno da promeni sredinu. Novi klub proverenog veziste i nekadašnjeg ljubimca navijača Partizana je – Bašakšehir!

Nemci su svim silama želeli da zadrže kreativnog igrača sredine terena, međutim... Popularnom Zeki oduvek je bio važan sportski motiv!
Otud, seoba u Istanbul, u klub u usponu, prošle sezone na trećem mestu u Turskoj, sa izborenim direktnim plasmanom u grupnu fazu Lige Evrope. Ugovor je potpisan na tri plus jednu godinu, transferu je posredovao mladi menadžer Stefan Stojić, sa sve zapaženijim poslovima u evropskim okvirima, juče u koordinaciji sa Sašom Brizeom, pored Jojićuagentu i Tonija Krosa, Marka Rojsa...

Znate li ko će da budu saigrači Milošu Jojiću, u karijeri i sa značajnom rolom u Borusiji iz Dortmunda? Arda Turan, Emanuel Adebajor i Gael Kliši!

( Žurnal )
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Шта је урадио Ивица Краљ ?
Чекао сам вести, макар у новинама али ништа....

Мене је разочарао уласком у СНС и претераним увлачењем врховном канцелару чиме је награђен уласком Мачве у СуперЛигу?
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Je l samo meni promaklo da je Rukavina potpisao za neku Astanu?
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Da li je tačna izjava Miroslava Radovića da su najbolji navijači na svetu čergari i legijini navijači ?
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gdje je to izjavio, daj izvor informacije?
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Izaslo je na hot sport. Zato i pitam da li je tačno ili novinarska budalaština ? Izašlo sutradan posle žreba
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Poznavajuci rad Ilieva prosto se pitam da li ce nam prva opcija biti Dodic ili Krunic.
Ili ce Kosanovic dobiti prednost.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Шта је урадио Ивица Краљ ?
Чекао сам вести, макар у новинама али ништа....

Мене је разочарао уласком у СНС и претераним увлачењем врховном канцелару чиме је награђен уласком Мачве у СуперЛигу?

Prema nekim info koje imam FIFA svaki klub koji proslavi 100 godina postojanja nagradjuje sa nekim iznosom koji se ulaze u infrastrukturu ali uslov za ovo nase podneblje je da klub igra najvisi rang takmicenja.Macva sledece godine proslavlja 100 godina postojanja i morala je da ostane u jsl.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Preselio bih pricu o Djukicu ovde.Eno i Gebels ga odjavio,znaci pusten je niz vodu i to je zavrsena prica.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
@_Shone_ хвала на инфу, нисам чуо за то. Ма и за те паре, ко зна колико би их чекало у реду....
 
Top