Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
DUsY-oaWAAAmzDp.jpg:large

#partizankids, ako su ruze, procvetace...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Taman posao da okacim :D

Jos Leo stavlja crno srce... Koliko bih voleo da ih vidim sve zajedno u svetom dresu...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Brat Žo u porazu protiv Denvera.
Francuz je bio najbolji igrač San Antonio Sparsa sa 26 poena, 11 skokova i dve asistencije.
Bogdan već standardno.
Bogdan je imao 19 poena uz četiri asistencije i pet skokova za 33 minuta, uz šut 8-17 (3-7 za tri).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
I Berta imao 12 poena, nemoj njega zaboraviti..

u poslednje vreme Berta je igrac sa najvise minuta u SAS, skoro pa 30 min po utakici..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Neki su zahvalni, neki su nezahvalni. Neki su 26, a neki 12 :D

Nije pisalo za njega ovdje gdje sam ja čitao.Ali baš baš raduje podatak o njihovim igrama u najjačoj ligi na svijetu.
Kakvu smo mi ekipu imali :respect
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.747
Reaction score
6.260
Jeste da je greh ali spomenuo bih I milutinova.
Juce je imao mislim 20 poena I 18 skokova.
Lepo je pricao Debeli. Sa tom ekipom pisali bi danas po El boraniji.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Suze da mi krenu, kada pomislim da bi, kada bi zadržali par godina sve te igrače pod vođstvom najvećeg trenera u istoriji velikana kakav je KK Partizan, uz dovođenje po jednog kvalitetnog Amerikanca svake sezone, osvojili Evroligu barem 2 puta za 3, 4 sezone. Možda i najtalentovaniji tim Partizana ikada - Vesterman, Bogdanović, Milosavljević, Lučić, Bertans, Lovernj, Milutinov, Musli :)D ali da se ne lažemo, jedan od najtalentovanijih u mlađim kategorijama i za back up centra bi bio zver) uz nadolazećeg Vanju Marinkovića.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Bogdanu svaka čast za sve što je uradio u EL, na šta se nadovezuje dobar NBA početak i nadam se karijera u rangu Dirka Novickog i Tonija Parkera. Ima vremena i prostora za to. Bogdan je neverovatan talenat, neverovatan mentalni i fizički sklop.

Biće zanimljivo pratiti njegov razvoj u poredjenju sa Osmanom, koji napreduje u mnogo stresnijoj i težoj sredini. Njih dvojica su mi mnogo slični.

Ali, isto tako moram da kažem da bih bio mnogo srećniji kad Milosavljević ili Lučić uzmu kup sa svojim timovima nego Bogdan NBA titulu. On nikad nije osećao Partizan kao ova dvojica i koliko god da je učinio za nas, a tu posebno mislim na ono finale plej ofa, uvek mi ostaje mala gorčina vezano za njega.

Ne želim na ovaj način da umanjim njegov uspeh u Partizanu, ali ovo je neki moj lični utisak i osećaj. Postoji bar deset meni dražih igrača Partizana u poslednjih deset godina da nisu igrački ni 1/10 Bogdana.

Još jednom najiskrenije bravo Bogdanoviću!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Potpisujem tvoj post od prvog do zadnjeg slova :respect

isti osecaj imam...

Bogdan ima zaista cime da se pohvali zadnjih 9 meseci..

Bogdan Bogdanovic in the last nine months:

All-Euroleague 1st Team
Euroleague champion
Euroleague Final Four MVP
Turkish League champion
Turkish League Finals MVP
Eurobasket silver medalist
All-Eurobasket Team
Rising Stars Challenge MVP
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne bih da kvarim listu Bogdanovih dostignuca, ali on nikad nije bio MVP F4 evrolige.
Svejedno impresivna lista, bravo mali!

Kritikovao sam ga pre za mnogo stosta, ali evo i da ga pohvalim, prestao je da pravi one iluminati sestice sa prstima kada da trojku, sada pokazuje standardno 3 prsta.

Samo napred Bogi, pa da nam se vratis za 5-6 godina!
 
Top