Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Paspalj za Sputnjik: Prošli smo torture, a čeka nas — veliko iskušenje (video)

Paspalj za Sputnjik: Prošli smo torture, a čeka nas — veliko iskušenje (video)

Kako Vam danas izgleda „Partizan“ i koliko ga pratite?


Priča se o lošoj atmosferi i silnim dugovima, da li je to tačno ili ne, ne želim u to da ulazim. Već godinama govorim da na polju sporta nismo ništa uradili i to nam se vraća kao bumerang, što se posebno vidi u slučaju „Partizana“ i svega što ga prati. Možda bi drugačije bilo da je neko drugi na vlasti, možda bi „Partizanu“ bilo bolje, a „Zvezdi“ lošije, ali ako mi treba da gledamo ko je na vlasti i ko koga više voli, onda ništa od sporta. Mogućnost jednog tima danas direktno zavisi od novca. Ništa nije urađeno da timovi prodišu, da im se dâ mogućnost drugačijeg funkcionisanja. I vrapci na grani znaju šta treba da se radi, ali očito ne postoji ni želja da se nešto promeni. A sve dok se to ne promeni, tu hleba biti neće.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Bogdan ponovo bio najbolji, ovaj put 19 poena, 4 ass i 1 ukradena lopta..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Čim je počeo da pljuje po Duletu, meni je sve bilo jasno, bilo je samo pitanje dana kada će biti javno obznanjeno... Odonda ga više ne poštujem, ni kao legendu KKP ni kao čoveka... Tačka.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Bogdan ponovo najbolji u ekipi Sakramenta ovaj put u porazu od Klipersa 121:115 učestvovao je sa 22p/2a/4s uz šut iz igre 7/11 od toga - 4/6 za 3.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Pa i ne bih se baš složio oko toga, po meni je bolje što je u timu kakav je Sakramento a ne u nekom boljem gdje veća konkurencija. U Sakramentu imam dovoljno minuta i slobode u igri koji mu olakšavaju prilagođavanje a pitanje je da li bi mu to dali u prvoj sezoni u nekom jačem timu, možda i bi ali dosta toga bi moralo da se poklopi.
Kako god, nek' on nama odradi u ovom ritmu prvu sezonu a već sledeće godine će biti dosta zainteresovanih.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ne znam da li se sjecate Schea Cotton-a koji je igrao za KKP 2001 godine... Kod nas mozda bio onako nepravedno zapostavljen ali nisam ni sam znao dok slucajno nisam razgovarao sa jednim amerom koji obozava NCAA kosarku.

Cotton je smatran za jednog od najboljih srednjoskolskih igraca u SAD ikada, cak se za njega govorilo da je Le Bron prije Le Brona, cak je i dokumentarac snimljen o njemu samo nazalost nisam uspio da ga nadjem.

https://www.youtube.com/watch?v=S05f_MF2Dx0
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Veceras, od 21:30 na Sportklubu 2, mozemo da gledamo Bogdana uzivo kako se userava smrdljivcu u bradu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kakva partija brata Bogdana!


Bogdan Bogdanovic ponovo najbolji u porazu ocajnog Sakramenta od Jute. Bivsi kosarkas Partizana zablistao sa 25 poena (9/11 iz igre, 6/6 trojke), 6 skokova i 2 asistencije.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Ima na naslovnoj strani sutrasnjeg Bljica naslov:

Goran Grbovic

"Zvao sam vucica da podrzim listu sns"
Jel moguce da je toliko bez kesa, a da ne zna nista u zivotu da radi, pa je pao ovako nisko?

Ali, dobro, nista nije slagao kad je rekao da je Dule bio sve i svja u KKP :roll:. To je onako iz duse rekao, bez ikakvog interesa...

Gorane, uter`o ti malog Mali, siso jedna bedna.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Neverovatne stvari koje je izjavio. Dosegao je nove nivoe :D

Ne zavredjuje komentar vise.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ako neko hoce da povraca, evo

3agozFW.jpg
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sjajan intervju gorana grbovica, pokazao je da se za dvije najvise tri funkcije, moze vrlo uspjesno popisati po sebi i sopstvenom dostojanstvu kao i po hiljadama ljudi koji su ga obozavali.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Misliš, dve ili tri hiljade, kesu makarona i flašu ulja, zgodno za podmazati guzu... Sram te bilo, gorane grboviću, nisko si pao a posle ćeš i da puziš, ali džaba...
 
Top