Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Првостепена пресуда пада и суђење ће бити враћено на почетак - једини могући сценарио!
 

Zagor

Guest
@Давид

Могуће је да се и у другом степену преиначи одлука, али пре ће бити ова варијанта коју си навео, јер је очигледно да чињенице нису изведене како треба (најблаже речено)...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.300
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Првостепена пресуда пада и суђење ће бити враћено на почетак - једини могући сценарио!

Они да су хтели поштено да суде ,судили би.
Тако да сумњам да ће се ишта мењати...Врх је тако одлучио.
Иначе морам да приметим да је срамота за форум да је целој афери око Мореире(без жеље да потцењујем овог човека) посвећено неупоредиво више пажње него овој теми.
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
То сам баш ја јуче рекао Мањифико.
Жао ми је Мореире и овога што се десило са њим али људи претерују јеботе,као да неко покушава скренути пажњу са случаја наше браће.
БОРБА ЗА ПРАВДУ !
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Они да су хтели поштено да суде ,судили би.
Тако да сумњам да ће се ишта мењати...Врх је тако одлучио.

Иначе морам да приметим да је срамота за форум да је целој афери око Мореире(без жеље да потцењујем овог човека) посвећено неупоредиво више пажње него овој теми.

Malo sam odvojio post,nadam se da se ne ljutiš.

Što se tiče prvog dela slažem se sa tobom.Urošu Mišiću su 2 puta ukidali presudu i opet je nova presuda bila ista.Ni ovde ne očekujem ništa bolje.

Nažalost je tačno i ovo što si rekao u 2. delu.Više pažnje posvećuju oni koji nemaju muda da kažu da se ne slažu sa nama oko presude.A to je više od pola Arene:wink:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
PAOK FANS magazine

http://1926.gr/periodiko_details.php?keyi=47043

http://www.youtube.com/watch?v=LrOfyaWOpqI&

SLOBODA ZA GROBARE (article send from IRRIDUCIBILI BELGRADE)

zbyn6lao084muuife5.jpg

http://www.ultraphoto.org/images/zbyn6lao084muuife5.jpg
PAOK-PARTIZAN TRIBUTE

http://www.ultraphoto.org/images/oc1t0qjxxyahzlef4c.jpg
oc1t0qjxxyahzlef4c.jpg


GROBARI TRIBUTE


 
Последња измена од уредника:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
858
Mislim šta reći.U žalosnoj državi živimo.Treba što više ljudi okupiti u borbi za pravdu,ali to će ići jako teško.Sa političarima se ne mešati sve su to ista govna.
Ljudi su se predali jer nema načina da se dođe do pravde,vlada totslitarni režim i sve se prestavlja kao neka demokratija.Nude nam neku Evropu a nad nama vladaju dahije.
Čini mi se da je najbolji opis ovih vlastodržaca i tajkuna koji vladaju upravo DAHIJE.
Smatram da je ovaj narod prošao kroz razne muke i navikao da trpi i trenutno su svi preukupirani svojim problemima.
Zato se u Areni desilo što se desilo,jer niko nije shvatio šta se desilo na suđenju.Tamo ima mnogo ljudi koji ne dolaze na utakmice i bili su prvi put,ali opet je nejasno da ih život u ovoj zemlji praktično ne zanima.
Mada smatram da nam je organizacija,razumljivo slabija u zadnje vreme pa tako nisu bili ljudi raspoređeni da unapred sve objasne,mada je pitanje da li bi i to uspavani pomoglo.
Pošto smo već nekoliko puta menjali sistem u državi a ništa nije pomoglo smatram da će uskoro,a sad je to relativan pojam 3,5,10 godina doći do kritičnog trenutka i da će narod izaći i srušiti dahija ali pravom krvavom revolucijom.
Ja tako vidim stvari i mislim da drugačije neće moći i da će se upravo krvava revolucija desiti i onako je ovaj narod navikao na patnje i samo tako zna da se izbori zua pravdu.Nije lepo da nismo sazreli za bolje ali je očigledno tako.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Zajednička akcija navijača Partizana i Zvezde



Navijači Partizana i Crvene zvezde spremaju zajedničku akciju pod sloganom ''Pravda za Uroša-Pravda za Grobare'', čime žele da pokažu da se nikako ne slažu sa presudama Višeg suda u Beogradu, koji je na dugačke zatvorske kazne osudio Uroša Mišića i dvanaestoricu navijača Partizana, zbog napada na policajca, odnosno ubistva Francuza Brisa Tatona.

Tim povodom već je i napravljen letak, na kojem se nalazi lik Uroša Mišića i na kojem piše ''Pravda za Uroša-Pravda za Grobare''.

Podsetimo, navijač Crvene zvezde Uroš Mišić osuđen je na 10 godina zatvora zbog pokušaja ubistva žandarma Nebojše Trajkovića na severnoj tribini Marakane tokom prvenstvene utakmice Zvezda - Hajduk 2. decembra 2007. godine, dok su dvanaestorica navijača Partizana osuđeni na ukupno 240 godina zatvora zbog premlaćivanja navijača Tuluza Brisa Tatona 17. septembra 2009. Nesrećni Francuz je preminuo na VMA 12 dana kasnije.


press
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ništa ja nisam loše mislio, ali skeptičan sam po pitanju da nam oni mogu pomoći jer do juče su se spremali za incidente pre derbija a sad ovo. Ali ako je ovo odluka tribine ok mi samo možemo to da ispoštujemo, bar toliko u ovom teškom trenutku za tribinu i naše Grobare koji su u zatvoru i na pravdi Boga osuđeni.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jovanu je samo bitno da ima W u imenu, za ostalo ga zabole.

Bolje nemojte da pišete, nego da pišete gomilu gluposti!!!
 

Гпб

Guest
Битна је суштина онога што прича. Да су држава и правосуђе под контролом ''окупатора'' - јесу. Треба да се уједине сви грађани Србије, не само навијачи, против ових паразита, али то не амнестира неке изречене ствари или дела!
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Ništa ja nisam loše mislio, ali skeptičan sam po pitanju da nam oni mogu pomoći jer do juče su se spremali za incidente pre derbija a sad ovo. Ali ako je ovo odluka tribine ok mi samo možemo to da ispoštujemo, bar toliko u ovom teškom trenutku za tribinu i naše Grobare koji su u zatvoru i na pravdi Boga osuđeni.
Oni mogu itekako pomoci, jer ce njihovom pomoci odma doskociti jos koja navijacka grupa sto je bio slucaj. Ni cigani ne rade ovo zato sto nas vole nego su vidjeli sta se radi u drzavi srbiji da je bitnija eu od njihovih gradjana pa se i oni osjecaju nemocnim i zele da to sprijece prije nego sto bude jos koji incident nalik ovome.
Sto gpb kaze sada treba da ustanu svi gradjani srbije da svi zajedno urade nesto kako bi se promijenilo da jedan covjek iz eu vise vrijedi od jednog srbina u svojoj zemlji.
 

Ljuba Kovacevic

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
83
Reaction score
0
Локација
VA
Sutra u areni bi trebalo da se svima stavi do znanja kakva nam je drzava i ko njom upravlja,ali ne kao prosle nedelje protiv Efesa!Da me neko ne razume pogresno ali ocekivao sam da ce da prsti na sve strane,da ce biti mnogo transparenata sa jasnim porukama,ali sve je bilo slabo!
Zato sutra ceo svet treba da vidi sta mislimo!
 

Гпб

Guest
Још једна ствар. Риба од главе смрди. Странке су те које контролишу (не)зависно правосуђе и које постављају судије тј. партиске пулене. А сви добро знамо ко је главни финансијер цигана, из које партије долази.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Osuđen za ubistvo Tatona, a nije ni bio na mestu zločina!

Advokat i prijatelji Stefana Veličkovića, osuđenog na 12 godina zatvora za ubistvo Brisa Tatona, danas su odlučno negirali njegovu krivicu i pružili materijalne dokaze, predočene i u sudskom procesu. Ovi dokazi nesumnjivo potvrđuju da Veličković nije bio na Obilićevom vencu u vreme napada na Tatona. Zbog čega sud nije valjano cenio dokazni materijal?

Stefan Veličković nije učestvovao u napadu na Brisa Tatona 17.septembra 2009. godine na Obilićevom vencu, rekli su danas advokat Slobodan Batrićević, branilac Veličkovića i prijatelji okrivljenog - studenti Marina Stevanović, Jelena Jovanović i Marko Barać.

Kao dokaz da Veličković nije bio na Obilićevom vencu u vreme napada na Tatona advokat je priložio policijski zapisnik koji je potpisao milicioner Dejan Lajić, koji je Veličkoviću tačno u vreme odigravanja tuče na Obilićevom vencu napisao kaznu za nepropisno parkiranje u Makedonskoj broj 5.

Prema rečima advokata, ovaj dokument nedvosmisleno dokazuje da Veličković, koji je u prvostepenom postupku osuđen na 12 godina robije, nije učestvovao u napadu na francuskog državljanina. Takođe, isti dokument je i potvrda da Veličković u vreme tuče nije ni bio na Obilićevom vencu, gde su navijači napali Tatona.
- Tokom sudskog postupka svi svedoci, kako iz Srbije tako i iz Francuske, negirali su da je Stefan Veličković bio na Obilićevom vencu - istakao je advokat Slobodan Batrićević. - Nema ga ni na snimku koji je prikazan u sudnici, niti njegovi DNK tragovi postoje na mestu nemilog događaja.


Policajac koji mu je napisao prijavu za nepropisno parkiranje decidno je ponovio svoju izjavu i u istrazi i tokom sudskog procesa.

Prijatelji i branilac okrivljenog Stefana Veličkovića nadaju se da će Apelacioni sud pravilno oceniti sve dokaze prikupljene u procesu pred Višim sudom, i da će doneti zakonom potkrepljenu presudu.

U razgovoru za S media portal Vera Veličković, majka Stefana Veličkovića, navodi da njen sin nikada nije osuđivan, niti je bio problematično dete. Naprotiv, bio je uzoran student i omiljen u društvu, ali i među profesorima. Zbog toga ju je začudio dolazak specijalaca 19. septembra 2009. u ranim jutarnjim satima.
- Policajci su bili krajnje korektni prema celoj našoj porodici - ističe Vera Veličković. - Pretresli su Stefanovu sobu, nisu našli ništa što bi mog sina moglo da dovede u vezu sa napadom na navijača francuskog "Tuluza". Rekli su da moraju da ga odvedu na informativni razgovor u policiju, i on je to potpuno mirno prihvatio, znajući da je čist kao suza.


Na pitanje kako se ime njenog sina našlo na optužnici, gospođa Veličković kaže:
- Jedan od privedenih je tokom policijskog saslušanja na pitanje policajca ko je sve bio na Obilićevom vencu potvrdio da je tamo bio i Stefan. Ista osoba je kasnije u svakom iskazu demantovala da je Stefan bio na mestu zločina. Sudu su predočeni dokazi iz policije, pa čudi da država ne veruje državi.

Ono što posebno boli porodicu Veličković je činjenica da je Stefan punih osam meseci od dana lišavanja slobode proveo u samici!

- Stefan se ne žali na ponašanje zaposlenih u Centralnom zatvoru, kaže da se prema njemu ophode krajnje korektno, ali mu nije jasno zašto je morao da bude izolovan. Otkako je bio smešten u samicu, pa sve do prebacivanja u sobu sa drugim pritvorenicima, svaku noć sam probdela kraj zatvora, ne bih li mu bila što bliže. Za roditelja koji je stoprocentno ubeđen u nevinost svog deteta sve ovo što se događa je strašno. Zar smo se za ovo borili 5. oktobra 2000?


Novinarima se obratio i Marko Barać, student treće godine Fakulteta za ekonomiju, finansije i adminstraciju i košarkaški trener:

- Kao akademski građanin, stanovnik Beograda i košarkaški trener osuđujem bilo kakvu vrstu nasilja. Da, Stefan Veličković jeste navijač Partizana! Isto kao i ja, kao još nekoliko miliona ljudi u ovoj zemlji, ali to nas ne čini huliganima. Stefan nije huligan, on je voljeni sin i brat poštene porodice, divan drug, sjajan student i najbolji kum. Ono što nas je držalo na ukatmicama kada je igrao "Partizan" jeste ljubav prema klubu, a ne mržnja ili nasilje.

smedia
 
Top