Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
167349_10150131750099276_99793484275_7818390_6866560_n.jpg
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
SLOBODA ili ISTINA a ne pravda...mislim da bi to trebalo ipraviti?
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Brate zašto ne reč pravda? Naša Braća su nepravedno osuđena na enormne zatvorske kazne,u dirigovanom procesu i zato je reč pravda verovatno najbolja.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
o kojoj slobodi pricas ? niko ne trazi da se oni oslobode vec da im se sudi za ono sto su uradili pravedno a ne za ono sto nisu uradili ... procitaj simin post na JF pa ce ti biti jasnije
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Најприкладнији слоган је "Истина за Гробаре". Ми само тражимо истину и ништа више.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ne trebaju nam podele na tribini u ovom trenutku , a neko to zeli - zna se zasto SLOBODA , pravda se videla na delu, zato samo SLOBODA i ISTINA ...

ali pravi slogan bi trebao da bude ... U OVOJ BORBI NEMA PREDAJE !!!!....ne nasedajte na cigaluke!!!

DEKI ti si vec nekog osudio ili sta?
 
Последња измена:

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Svi znamo da naša Braća nisu ubice. Svi znamo da je smrt Brisa Tatona zaista nesrećan slučaj. Svi znamo da je to poznato i režimu koji je na vlasti u Srbiji i da je presuda našim ljudima napisana i pre početka ovog kvazi sudskog procesa.
Sve je ovo toliko očigledno svakom ko ima imalo mozga i ko zna na šta je sve spremna prljava propagandna mašinerija vladajućeg režima.Mesecima su pripremali teren za sve ovo,raznim emisijama,tekstovima i medijskim istupima "evropski" nastrojenih likova koji sikću na sve što ima muda da se suprostavi njihovoj nakaznoj politici.
Mi se nikad nećemo odreći naših ljudi,i naša borba za pravedno suđenje našoj utamničenoj Braći biće sve jača iz dana u dan.
Borba je počela,nema predaje do konačne pobede...
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
o kojoj slobodi pricas ? niko ne trazi da se oni oslobode vec da im se sudi za ono sto su uradili pravedno a ne za ono sto nisu uradili ... procitaj simin post na JF pa ce ti biti jasnije
ne svatas ti majstore, taj njegov post nsii svatio. MI trazimo SLOBODU jer su ni za sta optuzeni ali to narod ne bi prihvatio masu cemo lakse pridobiti(povjerenje koje se jako tesko stice) sa pravdom to je jedini razlog njegovog posta, makar ga ja tako tumacim. Zato SLOBODA ZA GROBARE !!!
http://www.pressonline.rs/sr/blog/b...ic/40660/TATONSKA+SRAMOTA+OD+240+GODINA!.html
dobar blog
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Ne trebaju nam podele na tribini u ovom trenutku , a neko to zeli - zna se zasto SLOBODA , pravda se videla na delu, zato samo SLOBODA i ISTINA ...

ali pravi slogan bi trebao da bude ... U OVOJ BORBI NEMA PREDAJE !!!!....ne nasedajte na cigaluke!!!

DEKI ti si vec nekog osudio ili sta?

sima srbija sa jf foruma


Ma koliko da budemo ljuti zbog ovih nerezonskih presuda, mi moramo da sačuvamo dostojanstvo i pogotovo ne smemo da vređamo pokojnog momka koji nizbogčega nije kriv. On je poginuo i to je strašno.
Ono što mi želimo je istina za svakog pojedinca koji je optužen i kada se utvrdi istina onda će i pravda biti zadovoljena i kazne će biti primerene. Mi ne tražimo slobodu za optužene, jer smo svesni da je izgubljen jedan život a ljutski život je nešto najvrednije, mi tražimo samo ISTINU!!!
Naspram nas mi imamo jednu čvrstu monolitnu masu koja smatra da su navijači jedna autistična grupa koja se međusobno bije motkama, gađa kamenicema, kolje i ubija. Hajde da im pokažemo da to nije tako i ako je u prošlosti bilo da više ne bude. Da više nijedan navijač ne izgubi život zato što nosi drugi šal. Ugled i poverenje se brzo gubi a potrebno je dosta vremena da se to vrati.
logicno da je neko ucestvovao od svih optuzenih u tuci i za to bi trebalo da budu kaznjeni ... kao sto vidis i vrh tribine to kaze i tu nema nikakvog spora
ovde je problem sto su oni optuzeni za ubistvo a ne kao sto bi trebalo za ucestvovanje u tuci

iz nekih postova na JF forumu se moze zakljuciti da su nasi zadovoljni sto dzekson i onaj drugi nisu osudjeni za ubistvo vec za nasilno ponasanje, otuda pretpostavljam I protiv Efesa kaze 11 nasih ubijenih drugova
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Naveo sam na drugoj temi ovo,pa evo i ovde
Prema krivicnom pravu sve to sto se dogodilo se moze okarakterisati kao ucestvovanje u tuci.Normalno jer je izbila tuca u kojo je ucestvovalo vise lica.E sad ako se zna ko je lisio zivota lice u toj tuci taj ce odgovarati za krivicno delo ubistva(ne znam samo kako je sud to okarakterisao kao TESKO UBISTVO ili kako vec..) Ako se utvrdi ko je lisio zivota to lice,taj automatski odgovara za ubistvo,a ostali ucesnici odgovarace za krivicno delo ucestvovanja u tuci...
A sad sledece veoma zanimljivo...

Ako se ne zna ko je lisio zivota to drugo lice svi ce odgovarati za krivicno delo ucestvovanja u tuci jer su doprineli da tuca postane opasna i da u njoj dodje do lisenja zivota.

Trebalo bi po ovome da im se sudi,logicno jer je to bila tuca...A sudovi sada menjaju politiku i zakone...Pa da im se sudi i u Francuskoj dobili bi mnogo manje kazne od ovih,ovo se moze nazvati cistim ubistvom nasih drugova!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ne postoji ljudi niti jedan jedini dokaz da je bilo ko od Grobara ubio Brisa Tatona,
momci su streljani po slobodnom nahodjenju, takodje ne postoji slucaj zabelezen u svetu da je predsednik jedne drzave palio svecu ultrasu neke navijacke grupe posle sukoba sa drugom...NEZABELEZENO


Sta sada sud treba da kaze, da su svi oni ljudi koji su palili svece Brisu ispali budale, da je Boris Tadic ispao budala zato sto je palio svece i dao ime ulice po poginulom francuzu, zato se sud postarao da to ne ispadne tako i bez i jednog dokaza otresao nekolicinu ljudi, njima i njihovim porodicama su unisteni zivoti.



Mi moramo da se borimo za pravdu tih ljudi, dokazi i svedoci ne postoje !


BORBA ZA ISTINU - PRAVDA ZA GROBARE!
 
Последња измена:

Stefan Zemun

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
196
Reaction score
5
Локација
PARTIZAN IZNAD LOKAL PATRIOTA....NUSKNVP
SA JF FORUMA,mislim da ce mnogo toga biti jasnije:


Ја разумем бес, огорченост, разочарење, муку,...

Овим путем бих позвао све Гробаре и све припаднике других навијачких група да не реагују исхитрено и да хладне главе уђемо у борбу за истину и правду за наше убијене другове али искључиво на миран, достојанствен и хришћански начин, без икаквог насиља.

Сматрам да навијачка сцена Србије има доста паметних и одговорних људи који могу да држе под контролом целу ову причу.
Никако НЕ СМЕ да се прозива и понижава држава, несрећни Брис Татон, његова породица,..., у претходним постовима је то пар пута врло лепо објашњено.

Ми молимо свесне и поштене људе који воде ову Србију да нам омогуће истину и потом правду за наше другове.

Нико не тражи њихову слободу јер је несрећним случајем један млад живот угашен, ми тражимо само да они одговарају за дело за које се ДОКАЖЕ да су починили и сходно томе да се за исто то дело одговарајуће казне.

БОРБА ЗА ИСТИНУ - ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ!!!

http://www.mondo.rs/s196118/Hronika_i_Drustvo/Grafiti_povodom_presude_za_ubistvo_Tatona.html

ovo upravo ne treba da se desava,jer oni pokusavaju da predstave da mi pozivamo na nasilje,i onda pravi cilj nas pada u drugi plan...

ZNACI SAMO ISTINA I SAMO PRAVDA

 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Nebojša Jevrić - Ne pucaj, brate
NAVIJAČI

Svi Srbi treba da odgovaraju. Krivima da se sudi, a ostali po kratkom postupku, rekao je Gruban Malić, razbinjikao magarca i odjahao prema Hagu.
Dvestačetrdeset godina dobile su ukupno ubice Brisa Tatona. Četvorica preko trideset godina. Srećni su što im je sudio „srpski sud“. Da su suđeni u Hagu, bolje bi prošli.

Na Balkanu, u Srbiji, u zemlji koja se nekad zvala srpska. Tim je izrečena presuda svim srpskim navijačima. Navijači su opasna populacija. Niko im još nije rekao da smo mi okupirana zemlja u kojoj je njihova rabota, navijanje, opasna rabota.
Navijači, inicijalno eksplozivno punjenje koje može da dovede do razbuktavanja nacionalizma. A biti nacionalista, u Evropi se surovo kažnjava. Za navijače je posebno zainteresovana CIA i mnoge druge njoj podređene službe.

Posle ovakve presude teško da će koji roditelj bez straha pustiti dete da ode na utakmicu. Šta pokazuje ovakva presuda? Da smo država bez suvereniteta.
„Smrt Brisa Tatona je posledica njihovog zajedničkog delovanja i nije važno ko je povredu naneo“, rekla je sudija Mirjana Ilić u obrazloženju presude. Nema sumnje da će ime Mirjane Ilić biti zapisano zlatnim slovima u istoriji pravosuđa.

Dobili su više godina zatvora nego „gnjilanska grupa“, koja je klala i ubijala Srbe. Svi Hrvati koji su do sada osuđeni u Hagu dobili su manje robije nego navijači. Više od onih koji su proterali srpski narod iz Krajine.

Jedna rečenica izgovorena na Kosovu preokrenula je sudbinu zemlje: „Niko ne sme da vas bije“. Posle toga su nas svi tukli. Gađali bombama, bacali uranijum, hapsili i vodili u Hag. Ali niko da prizna da smo okupirani. Ali niko da prizna da smo izgubili suverenitet. Poništeni su rezultati svih oslobodilačkih ratova, pa predlažem da se skinu sve table sa ulica koje nose ime ratnika što su poginuli za slobodu.

Sada hoćemo što pre u Evropu. Hoćemo da nas prime u NATO. Ako nas prime u NATO, zemlja koja će nam biti direktno nadređena biće Turska. Posle toliko godina naći ćemo se u njenom bratskom zagrljaju. „Pliva patka, pliva guska, ova zemlja biće Turska“!

A beda dolazi polako. Dolazi odasvud. Na koju god se stranu okrenemo. Kad me pitaju koliko zarađujem, pognem glavu i zagrizem veštačku vilicu. Stid me je. Stid me je da kažem.

Svaki dan imamo vest da je opljačkana neka pošta, menjačnica, kiosk, banka. Starica od sedamdeset godina opljačkala je menjačnicu. Pa gde to ima? Ima, ima u zemlji Srbiji! Ima, ima!

Lopov je pucao u usta onom koji je pokušao da ga zaustavi. Lopovi su kod nas službena lica. Ometanje lopova trebalo bi da se kažnjava kao ometanje službenih lica pri vršenju službene dužnosti. Treba ih zaštiti od onih koji samoinicijativno brane državnu ili privatnu imovinu. I njima da se sudi! Kad je zemlja na lopovskim temeljima postavljena. Šta imaju tu građani da se mešaju u poslove koji su predviđeni da nas štite.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
iz nekih postova na JF forumu se moze zakljuciti da su nasi zadovoljni sto dzekson i onaj drugi nisu osudjeni za ubistvo vec za nasilno ponasanje, otuda pretpostavljam I protiv Efesa kaze 11 nasih ubijenih drugova

Koliko sam ja shvatio stav ljudi sa JF foruma, a i celu priču oko presude, jedino su njih dvojca osuđeni pravedno, tj za delo koje su počinili. To se draži i za ostale. I ono što jeveć neko negde napisao, ako napišemo sloboda za Grobare, u očima običnog čoveka, kojeg težimo da pridobijemo, to izgleda: ovi ubili čoveka i sad hoće slobodu, a ako barem kažemo pravda, barem će se malo zamisliti. Meni su najupečatljiviji slogani koji spominju gnjilansku grupu i onaj Da je Srbin poginuo sve bi boleo kurac.
Nemojte da vam smeta reč pravda zbog Uroša, ipak smo dobili veliku podršku sa njihove tribine, i u ovoj borbi smo svi zajedno.

Nadam se da je i ovo za ovu temu. Sad kad sam dolazio sa oglasne table u zgradi toma nikolić me pozivao na miting 5. februara. Očigledno je da hoće da iskoriste navijače sada kad su im vruće glave. Ja se najiskrenije nadam da će navijači koji su ovoj priči ujedinjeni, ostaviti političke priče sa strane!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Nikola to sam i rekao. Isto smo ukapirali stav tribine.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Koliko sam ja shvatio stav ljudi sa JF foruma, a i celu priču oko presude, jedino su njih dvojca osuđeni pravedno, tj za delo koje su počinili..
!

Lose si skapirao(kao i deki). Ne citam taj forum iz nekog razloga vec duze vreme ali znam da velika vecina ljudi i pored toga sto je redovna na tribini nisu upuceni u detalje,verujem da samo par ljudi koji tamo pisu znaju detalje oko dzeksona.

U poslednjih par godina sam poceo da primecujem neke stvari koje ranije mozda nisam,nerviraju me hiljade malih nepravdi koje sam video. Hiljade afera,svaka rupa na putu koja nije zakrpljena,svaki auto pod rotacijom koji divlja po gradu i vozi u suprotnom smeru kroz kneza milosa u spicu guzve itd.... Ali kad sam se osvestio od ove presude shvatio sam da mi se skroz zgadio sistem i sve u njemu....
Dugo vec razmisljam da probam da napravim "karijeru" preko. Kao mladji sam uvek bio za to da ostanemo ovde i napravimo bolje sutra,a onda se vremenom izmoris od mase gluposti oko tebe i sistema vrednosti od koga ti se svakog dana bljuje vatra. U medjuvremenu shvatis da zivot prolece ipak velikom brzinom, da ti je poslednji cas da krenes ako hoces da proputujes svet i vidis nesto,steknes neka nova iskustva i dosanjas neki san. Ili da odlucis da ostanes i uklopis se,pravis porodicu,probas da napredujes na svim poljima.
Biram dok me ne pozove poziv:
-da budem ovde i ne priznajem ovu vlast
-vise ne priznajem ovo sudstvo,pravosudje
-ne placam vise niti jednu kaznu,porez i izbegavam sve racune koje mozes
-ako me uhapse pre nego sto odem ili se ne promeni nesto,ne priznajem opet sudiju,vlast i ovakvu drzavu. Angazovacu strane advokate i trazicu da mi sude u strazburu,hagu,briselu,moskvi.....


Ne volim nepravdu i znam da je par momaka tamo osudjeno bez ikakvih dokaza,da je za Kicu bilo ubedljivo najmanje dokaza,a da su ostali kaznjeni u najmanju ruku prestrogo....
-Ocekujem vise nego konkretne poteza ljudi koji trenutno vode i predstavljaju organizaciju Grobari Jug sto pre.
Realizaciju razgovora izmedju grupa,pored nalepnica i grafita,transparenata,pesmi i jos aktivnosti i konkretnije akcije.

-Pored razgovara sa ciganima koju su dosta pomogli jos ranije prijatno sam iznenadjen odzivom istih. Evo npr danas sam pricao sa nekim mnogo zagrizenim za koga nikad ne bih rekao da ce stati za neku akciju Grobara a podrzao je direktno akciju i ukljucio se....


Razbacani su postovi na 3,4 teme o ovome i nemoze da se povata gde je ko i sta pisao,mozda je u naslov preducak. Hajka je bila a sad je vec presuda,mozda je tuki trebalo da stoji kao i sto i slogan glasi....
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Sad ja mozda malo bezim sa teme,al kad sam citao ovaj blog iz Presa sto je pisala ova devojka,pa ispod bloga ima komentar nesto u vezi gresaka doktora pa me podseti...Koliko se secam ja sam citao u NIN-u koji je nas najjaci nedeljnik da su dr nesto zabrljali zestoko oko Tatona,tj da su vrsili totalno nepotrebnu operaciju u tim okolnostima.Jel citao jos ko nesto o tome? Sta je na kraju bilo sa tim? Da nisu ne daj Boze pokrenuli neku istragu protiv doktora?Ne najbolje jebati navijace kad se ionako uvek tu negde guze :banghead
 
Top