Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

BORBA ZA PRAVDU!!!

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
o cemu pricas ti covece ???... reko bi ti nesto al bi bio banovan zbog toga pa cu progutati... iz cega si to majke ti izvukao, srce me boli zbog svega sto je uradjeno momcima i mislim da nije pravedno ljude osudjivati koju nisu krivi, ( eto u ovom slucaju naso se i ovaj covjek, a gdje si ti bio u ulozi "onih" sudija i tuzilaca sa tatonovog slucaja i nepravedno osudio covjeka, bez da si se imalo potrudio da mnadjes dokaze za to sto govoris ) .....
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Nisam ja rekao nikakvo misljenje tvoje oko brace, nego sam pomislio da neces pocet da me ubjedjujes brzo i za to. JA sam rekao ono za sta znam i sta sam procitao i da ovaj tekst prvi(ovaj tvoj) put vidim tek kad si ga izbacio, i nigdje ja nisam dovodio u pitanje njegove tacnosti ili ne samo na osnovu onog prije sam ga "osudjivao". Ne zelim ni s nikim da se prepucavam, ali branis ga ka' da ti je rod. MIslim da nam nikakve podjele ne trebaju sad zato stajem ovdje.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
posteno :wink: .... haha razlozi nisu rodbinski, druge prirode al nije bitno sad... i sa moje strane izvinjenje ako sam pretjerao ali me jako zaboljelo kada si me optuzio da govorim protiv brace...stajem i ja, SVI ZAJEDNO U BORBI PROTIV NEPRAVDE !!!

jos jednom izv za off!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Termin Drakonske kazne uskoro ce se preimenovati u Tatonske kazne ...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.661
Jel ima neko ko se razume u pravni sistem, mislim koji su sledeci koraci - zalba, pa na dalje. Nece doveka trajati ovakvo stanje, mislim da se uz malo strpljeja moze doci do pravedne presude. Znam da zvucim kao da sam drogiran trenutno, ali sam siguran da se na ovome nece zavrsiti.
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Ај полако људи, не могу две јебене странице форума да прођу без непотребног зазирања једни од других...

Режим је дефинитивно објавио рат навијачком покрету који је по њих најопаснији у овом тренутку јер само навијачи, уједињени, могу да "покрену" остатак незадовољних људи, којих из дана у дан има све више
Бићу итекако резочаран у ово друштво, људе који живе у овој распалој земљи, уколико не буде реакције на све што се дешава

Слажем се апсолутно, ал режим није објавио рат само навијачком покрету већ сваком Србину. Сваком! Не треба навијачи да воде сами ову револуцију, и не видим превелику потребу да се бусамо у груди придевом "навијачи" при сваком контакту са јавношћу. При овоме не сматрам да требамо скривати идентитет, него да смо ми сем навијачи и људи, адвокати, студенти, ученици, браћа, сестре, родитељи, ујаци, тече, стрине, очеви, мајке, а у народу је израз навијач=хулиган. Не наравно кривицом народа него режимског канала, медија, испирања мозга. Знамо како се завршила револуција 2000. где су навијаче гурали у први план, не треба видети на оваквој политичкој сцени како би се завршила било која нова револуција уколико би неку партију, појединца или организацију истицали као некога за кога се боримо! Без комплето очишћене сцене и здраве памети нама ће и наредних деценија бити овако јер, врло је очигледно, да овде делују више и јаче силе.

Борба за правду!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Kazu da je ovo sa jucerasnje utakmice Lille-Lens...

 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Sledeca nedelja ce biti vrlo interesantna, dokazi za jednog momka ce izaci pred celu javnost pa da vidimo ako postoji demokratija.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Ako je ikako moguce te grafite treba pisati po nekim da kazem drzavnim institucijama...Evo gledam coveka malopre,jedva skupio pare da uradi fasadu na kuci letos i sad mu osvanuo grafit 'pravda za navijace',i to nekom masnom farbom,jos plus nebitna ulica kojom prodje 10 ljudi dnevno...covek da se ubije,proklinje,place...ne treba tako.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ovde u Zrenjaninu ispisase centar grada i pohapsise autore dok si rek'o sprej.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.577
Локација
Tamo gde si ti!
Ako već pišete vodite računa o tome šta pišete. Neki grafiti odmažu osuđenima, pa tako i ti u Zrenjaninu. Razumem da su pisani vruće glave, ali sada kada su se svima glave ohladile, kada je tribina rekla svoje, treba i te kako da se vodi računa o svemu.

I ne nasedajte na priče da treba da idete na političke skupove kako bi na taj način pružili podršku osuđenima.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da, zajebite politicke skupove, pratite sta dolazi iz vrha tribine. Znaci grafiti gde se pljuje Taton samo odmazu, a i nisu ljudski i moralni. Vredjanje, psovanje je takodje bezveze jer je cilj ubediti prosecnog gradjanina a to se ne postize vulgarnoscu. BORBA ZA PRAVDU!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dosta grafita su pisale pristalice drugih klubova, i to su uglavnom parole koje nemaju veze sa donesenim presudama...
 

Zagor

Guest
Тај доказ није уважен јер казну Стефан није потписао и пандур који је писао му није препознао лик, мада је јасно нагласио да је морао да буде на том месту у то време, јер је из Стефанове личне карте тада узео податке...

Боли патка ове окупаторе за то...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Inace u bilo kojem slucaju da policajac svedoci na sudu, u njegovu rec se ne sumnja i njegova izjava je verodostojna, osim u ovom, ovo je presedan.
 
Top