Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Lepa kolekcija, samo steta sto je dobar deo butik :)

Kad ga vec merimo, da ga i ja izvadim :D

https://imgur.com/w60je1i

Jebiga nemam fejs, jel bi mogao na PM da mi posaljes sliku?

Pa imam oko 17 match worn dresova na ovoj slici.

83/84 - Admir Smajic- tacna utakmica neutvrdjena(vlasnik tvrdio Partizan - Rijeka, ali nakon istrage mogu da potvrdim da nije ta utakmica :) )
86/87 - Uske Vucicevic - tacna utakmica neutvrdjena
89 - Goran Bogdanovic - tacna utakmica neutvrdjena
90 - Predrag Mijatovic - tacna utakmica neutvrdjena
94/95 - Stanko Svitlica - tacna utakmica neutvrdjena
96/97 za ovaj bordo (#14) nisam siguran, mislim da je mogao da bude Ivica Franciskovic. Nema reklamu tako da je moguce da nikad nije ni iskoriscen za utakmicu
04/05 - Nemanja Rnic - tacna utakmica neutvrdjena
06/07 - Albertn Nadj - tacna utakmica neutvrdjena
07-08 - Crni "Santijago Bernabeu" - ovaj nije nosen za vreme utakmice Real-Partizan i bio je visak u Gavranovom asortmanu :) Za ne daj Boze...
2008 - Ivan Obradovic - Derbi (kup) 3:2 za nas
2009 - Cleo - tacna utakmica neutvrdjena
2009- Cleo - tacna utakmica neutvrdjena
2010- Cleo - beli Partizan - Sloboda 5:2
2010 - Cleo uramljeni - Partizan - Anderleht 2:2
2011 - Zvonimir Vukic - tacna utakmica neutvrdjena
2011 - Zvonimir Vukic - tacna utakmica neutvrdjena
2013 - Sasa Ivkovic - Cukaricki - Partzan 0:1

Prestao sam da sakupljam vec par godina jer putujem non-stop. Voleo bih da nastavim jednog dana kada se skrasim na jednom mestu, i izgradim sobu samo za njih. U hodniku bih stavio plasticne manekene i obukao na njih ove match worn dresove, mozda dodao i sliku tog dresa sa utakmice.....
 
Последња измена од уредника:

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.934
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Slomljeno srce tvoja prva tri dresa vrede više od 30 dresa od 2010 godine pa na dalje,tako da se može reći da je i tvoja kokekcija veća od neke koja ima veći broj dresova.U vreme osamdesetih za sezonu igrač ima jedan ili dva dresa a sada za jednu utakmicu ima pored jednog i rezervni tako da može da se desi da sa iste utakmice se pojave dva match worn dresa.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Neke od ovih dresova prepoznajem, znam od koga si ih uzeo :)

Poslao sam link sa slikama da neko izmeni onaj post gde je fb profil, valjda ce uskoro :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
Ma nabavila mi bivsa zena za rodjendan (ja je jos baksuz zaprosio tu noc). Onda kada su krenule da ga urame, njena keva osetila da smrdi i bacila ga u masinu. Italijanski seljaci - nek im je sve najbolje u zivotu ali nikad vise!

Da ne bude totalni off topic, evo i dresova ispod... Ovo je slikano 2014 i ima tu jos nekih dresova.

ffOExR

iOXeWm


https://ibb.co/ffOExR
https://ibb.co/iOXeWm


Svaka cast na trudu!!! :respect

Jebiga nemam fejs, jel bi mogao na PM da mi posaljes sliku?

Pa imam oko 17 match worn dresova na ovoj slici.

83/84 - Admir Smajic- tacna utakmica neutvrdjena(vlasnik tvrdio Partizan - Rijeka, ali nakon istrage mogu da potvrdim da nije ta utakmica :) )
86/87 - Uske Vucicevic - tacna utakmica neutvrdjena
89 - Goran Bogdanovic - tacna utakmica neutvrdjena
90 - Predrag Mijatovic - tacna utakmica neutvrdjena
94/95 - Stanko Svitlica - tacna utakmica neutvrdjena
96/97 za ovaj bordo (#14) nisam siguran, mislim da je mogao da bude Ivica Franciskovic. Nema reklamu tako da je moguce da nikad nije ni iskoriscen za utakmicu
04/05 - Nemanja Rnic - tacna utakmica neutvrdjena
06/07 - Albertn Nadj - tacna utakmica neutvrdjena
07-08 - Crni "Santijago Bernabeu" - ovaj nije nosen za vreme utakmice Real-Partizan i bio je visak u Gavranovom asortmanu :) Za ne daj Boze...
2008 - Ivan Obradovic - Derbi (kup) 3:2 za nas
2009 - Cleo - tacna utakmica neutvrdjena
2009- Cleo - tacna utakmica neutvrdjena
2010- Cleo - beli Partizan - Sloboda 5:2
2010 - Cleo uramljeni - Partizan - Anderleht 2:2
2011 - Zvonimir Vukic - tacna utakmica neutvrdjena
2011 - Zvonimir Vukic - tacna utakmica neutvrdjena
2013 - Sasa Ivkovic - Cukaricki - Partzan 0:1

Prestao sam da sakupljam vec par godina jer putujem non-stop. Voleo bih da nastavim jednog dana kada se skrasim na jednom mestu, i izgradim sobu samo za njih. U hodniku bih stavio plasticne manekene i obukao na njih ove match worn dresove, mozda dodao i sliku tog dresa sa utakmice.....

Sta bre plasticni manekeni?! Pod hitno harem da okupis, pa da nastancujes za pocetak jedno tridesetak dece! :D
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Evo primera zasto ja ne verujem nikom kad kaze da je igracki

https://www.kupujemprodajem.com/FK-Partizan-kappa-MSI-igracki-DRES-55197747-oglas.htm#photoBig

Grb na ovom dresu nije beo vezen nego istampan, sto se i vidi na slikama koje je prilozio uz oglas. Samo eto, jos niko nije primetio :D

Meni je ovo cudno, grb nije stampan na ovoj slici ali zvezdice jesu? i pre bi rekao da je grb posebno nalepljen na dres i nije uopste vez.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.934
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Tomiću ako ikada ideš na moj kraj obavezno da svratiš do mene da mi ispregledaš moje dresove uživo.Neznam da postavim slike na forum a i bolje da ih pregledaš uživo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.736
Reaction score
11.244
Локација
.
U tom periodu nam je isticao ugovor sa Kappom i znam da je bila ozbiljna nestasica dresova pa je moguce da smo stancali dresove da pokrpimo brojno stanje. Znam da posle utakmice sa OFKom kad smo i zvanicno overili titulu nije bilo skidanja igraca jer ne bi imali u cemu da igramo poslednje kolo :D

Ili mozda i jeste, imam ozbiljne rupe u secanju :D
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Isti slucaj je bio na kraju prosle sezone :D

Zato i jesmo te kappa sezone svako kolo igrali u drugim dresovima, al’ pouzdano znam da nikad na ovom dresu nije bio siven grb :)
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ako se ne varam mislim da je bila jedna utakmica gde je jedan deo igraca igrao u jednoj kappa verziji a drugi deo u drugoj :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Adidas 2010-2016 je jako tesko utvrditi, ako ih je radio neko ko vodi racuna o detaljima.

Na sivom i crnom dresu brojevi na onom preklapanju imaju tackice.

Dres sa pecom LE su mnogi gresili prilikom pravljenja jer nisu napravili vece brojeve na ledjima. Dakle broj na ledjima u LE je za oko 20% veci nego za JSL.

Inace ti adidas dresovi sto ljudi imaju u 90% slucajeva nisu ni prisli igracu, a kamoli da ih je nosio. E to mozemo zahvaliti par ljudi u klubu koji su to kupili i stampali, a zatim prodavali i trpali pare u dzep.

Jos jedna od caka pomocu koje se moze skontat je velicina dresa. Neki dan mi lik nudi dres Bambija a velicina L. Kaze lik 100% igracki Bambi mu dao licno :D

@Little dzin

Zaboravih da dodam da smo kraj prosle sezone ostali bez crno-belih dresova, pa smo sve utakmice igrali u belom dresu. Na poslednjoj utakmici protiv Mladosti, neko je maznuo dresove od Djoleta i Saleta ako se dobro secam, pa je spiker trazio da se vrate jer nemaju rezervnog i nece moci da udje posle u igru...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.736
Reaction score
11.244
Локација
.
@Little dzin

Zaboravih da dodam da smo kraj prosle sezone ostali bez crno-belih dresova, pa smo sve utakmice igrali u belom dresu. Na poslednjoj utakmici protiv Mladosti, neko je maznuo dresove od Djoleta i Saleta ako se dobro secam, pa je spiker trazio da se vrate jer nemaju rezervnog i nece moci da udje posle u igru...

Istina, Boki Peric je tad molio ljude da vrate i da ih nece tuci :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Slomljeno srce tvoja prva tri dresa vrede više od 30 dresa od 2010 godine pa na dalje,tako da se može reći da je i tvoja kokekcija veća od neke koja ima veći broj dresova.U vreme osamdesetih za sezonu igrač ima jedan ili dva dresa a sada za jednu utakmicu ima pored jednog i rezervni tako da može da se desi da sa iste utakmice se pojave dva match worn dresa.

Normalno, sve od devedestih pa ispod ima mnogo vecu draz. Tada je bilo nemoguce doci do dresa osim ako se ne uhvati na utakmici.

Neke od ovih dresova prepoznajem, znam od koga si ih uzeo :)

Poslao sam link sa slikama da neko izmeni onaj post gde je fb profil, valjda ce uskoro :D

Pa i ja znam za tebe :) Vrhunska kolekcija, svaki put kad neko pohvali moju ja kazem "nije to nista, da vidis sta jedan lik ima na internetu". Cak sam to rekao jednom bivsem igracu/treneru, a ti izgleda imas i njegov dres (ako nije stampana replika) :)

Samo da te pitam za Mancea, Fiat, Rubin, Lee Cooper i Iskru. Jel su to one replike sto su se skoro stampale ili dresovi iz tog vremena? Znam da ih je neko pre par godina stampao.

Inace ti adidas dresovi sto ljudi imaju u 90% slucajeva nisu ni prisli igracu, a kamoli da ih je nosio. E to mozemo zahvaliti par ljudi u klubu koji su to kupili i stampali, a zatim prodavali i trpali pare u dzep.

..

Ovo je nazalost istina i jedna tuzna reflekcija na stanje u klubu.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.934
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Dresove su maznuli dva klinca 8—9 godina,znam im roditelje obojici i prijavili očevima da su ih dobili.Posle kada je traženo da se vrate deca su ih vratila.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Branko ima najjacu kolekciju od ljudi sto znam, svi ovi stariji su relike radjene po narudzbi, treba jos da odradim ostale al nikako da iskupim slike. Videcu dal ce biti slika u ovoj knjizi sto izlazi uskoro :)

Koji igrac, mozes pustit i na pp :D
 
Top