Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
15-3.jpg
Дрес 677 може као трећа варијанта, тражити толико могу никакав посебан дизајн не треба. Мени се свиђала Kappa сваке године посебни дресови.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Neophodno je da se na Partizanovom dresu nađe i srpska zastava , bilo na mestu rukava ili na leđima uz kragnu..
Svakako da je kvalitet materijala presudan u odabiru marke dresa.

Mislim da smo ipak stigli najbliže moguće kada je savršenstvo dresa u pitanju i simbolici koja ga pokriva .
Pogledajte dres Rukometnog Kluba Partizan i uživajte .
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Srpska himna Bože pravde mogla bi da se ubaci na dres Srbije, jasno bez printovanja .

Kada je Partizan u pitanju dovoljno je zastava a postoje brojni motivacioni tekstovi koji bi mogli da se uklope u dres, ukoliko ima osećaja da dizajn neće se printovati 21 Vek je ,postoje brojne tehnike uklapanja tekstova u dres koji ne bi narušilini liniju ni osnovu boje .
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Treba srpska zastava kada se igra Evropa, i od toga ne treba bežati. Mada ja bih ubacio JA grb, naš prvi, na rukav, ili između sadašnjeg grba i "najke". Da bude u srcu gde i pripada, samo na domaće utakmice.
Dobra je "najke", sviđa mi se što nastavljamo s njima saradnju, jer su stvarno kvalitetni, i ono što je rekao kolega @Tomic11 je tačno, oko kvaliteta i znojenja. Mada meni isto više leži adidas i Partizan, nekako radi istorije.
Ono što mi se ne sviđa je to da može da se desi kao ove godine, da jednu garnituru nosimo dve sezone.

PS. Za mene totalno crn, i totalno beo dres je keva, kakav je predložen...

strikeriv420540646020180606122206.jpg

U jebote, babaroga
 
Последња измена:

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Lepo ta minijaturna srpska zastava izgleda i na rukometnom i na košarkaškom dresu.
Ne treba se zbog srpske zastave na dresu tima iz Srbije bilo kome pravdati, njihov je problem zašto iim to smeta.
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
A kojim dobrom treba da bude na dresu? I ko to sebi uzima za pravo da stavlja bilo kakav drugi amblem osim Partizanovog? Da necemo mozda da stavimo grb grada Beograda ili opstine mozda?
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Nema potrebe staviljati grb Beograda i opštine Savski venac na dres.
Srpska zastava svakim dobrobm bi trebala da bude tu.

Stvarno se ne bi nikome pravdao oko poželjne minijaturne srpske zastave na dresu Partizana.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nema potrebe da se pravdas, ali ni ovi koji to stavljaju nisu mnogo pametniji nazalost. Ako smo srpski i beogradski klub, eto ni grb grada Beograda ne bi bilo zgoreg nedge cacnuti, i sto rece neko gore, i tekst Boze pravde da se sitnim vezom proveze, cisto da se udari underline da smo srbski klub.

Mi ne mozemo godinama da imamo custom dres, kreativnost nula, a o rezervnoj varijanti tradicionalnih boja da ne pricamo, a ovamo je vrhunac zahteva da se nakarika jos jedan patch na dres.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ma to što ono "mts" lepe pegla štampom je posebna priča. To se radilo pre 30godina a prestalo pre 20. Nama je onaj gen.sponzor folksvagen bio lepo zalepljen,krug i štampa. Danas bi ovi taj krug odštampali sa sve belim kvadratom i zalepili pegla štampom na dres.
Nije ovaj najk ružan, ovaj crno-beli prelaz,ružno je to što vidiš da su zalepili mts onako...moglo je to mnogo lepše, u fotosopu to možeš da podesiš za 5min da nema one bele pravougaone pozadine iza "mts" a da slova imaju bele, crne, čak i skladne sa nijansom prelaza na dresu...prosto da se "stapa", da dres liči na nešto. A to je 5minuta posla! Samo što ih očigledno ne zanima to. Tako da apelujem da na novim dresovima gen sponzor bude odštampan lepo, usklađeno, da se obrati pažnja. Čak i tom lošom štampom ako je priprema dobra može da izgleda okej. Ali kad to već može da se odštampa digitalno, ne razumem zašto klub štedi pare na takve stvari, to nije neki veliki trošak... Nosiš te dresove cele sezone...
Dresovi rukometaša su fantastični. Dresovi ragbi kluba su baš lepi i kreativni, drugačiji... Umesto da fudbalski dres bude primer svima oni ni sponzora neće da odštampaju kako treba. Pa promenite bar to ako ne smete trenera. Ako ne znate nađite nekog da vam sredi a ako vas mrzi i to onda mogu to samo mi pošaljite mejlom šta treba dobijate za 15min sve gotovo.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
za "mrzim_sve"

Očigledno ne razumeš pročitano.

Niti ti se ko pravdao niti sam imao tu nameru .

Za grb Beograda i opštine Savski Venac ti je odgovoreno pa nema potrebe da taj besmisleni predlog ponavljaš.

U komentarima iznad ti je odgovoreno za srpsku himnu Bože pravde i gde joj je mesto .

"srbski" klub nismo nikako ali srpski jesmo.

Odmerena veličina zastave stavljena na mesta koja sam naveo nije nikakvo "karikanje".

Vidim da pišeš pod stresom pa moram da ti pojasnim, ne radi se niokakvom zahtevu, radi se o običnom mišljenju koje bi bilo lepo da se ispuni.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Na Partizanovom dresu višak je sve osim crnih i belih pruga, grba na grudima i broja na leđima.
Prezimena su suvišna u najvećem broju slučajeva; prezime na dresu trebalo bi da bude počast, a ne konvencija.
Sponzori i brendovi su nužno zlo modernog fudbala. Ako smo prihvatili da ga igramo, prihvatili smo da ih imamo.
Nikakve zastave, srećom, nismo morali da prihvatimo.
 
Top