Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.917
Reaction score
26.587
Djekic je delovao nekako uplaseno, nezainteresovano, stidljivo.
Od stranaca General je vise puta isticao da mu je bio najdrazi Blejk Step. Covek je sipao trojke sa osam metara...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sećam se da je Đekić došao kao veliki talenat, i da je na otvaranju evrolige protiv Unikahe zveknuo one dve trojke, kao od šale, verovatno je Dule video nešto u njemu.

Mislim da je voljni momenat bio problem s njim.


Kakav voljni momenat može da ima čovek koji izraz lica ne promeni ni kad zakuca, ni kad lupi rampu, ni kad pobedi, ni kad izgubi, ni kad svrši, ni kad greškom srkne vrelu supu.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
129
Reaction score
525
Utakmica protiv Efesa koju smo dobili 93-92, jedna lopta ide u aut , Djekic je samo ispratio pogledom , a mogao je da je spasi da se potrudio , jos tad sam znao da od njega nece biti nista...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Đekić? Bog lično!
Čovek igrao protiv NBA timova na onoj turneji. Najjaca slika na svetu, neko ma liniji bacanja a čekaju da skoče on i crnac 4 puta veći od njega. Čovek se namlatio para igrajući košarku a izgledao je kao rekreativac, s tim da su i rekreativci borbeniji od njega.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.498
Reaction score
23.244
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kakav voljni momenat može da ima čovek koji izraz lica ne promeni ni kad zakuca, ni kad lupi rampu, ni kad pobedi, ni kad izgubi, ni kad svrši, ni kad greškom srkne vrelu supu.

Pa nikakav, on nema volje za životom :D

@ Oplenac, i ja sam čuo ovo za Stepa, al' ne mogu da se setim gde je Dule ovo izjavio.
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
djekic-branislav-partizan-euroleague-american-tour-2009-vs-denver-nuggets-photo-peter-anderson.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.711
Локација
Храм фудбала
Bravo Dule uzmi im i zadnji cent, pa kad sutra dodju na posao da nemaju ni kafe za skuvati.
Jednog jedinog covjeka su trebali isplatiti jer je to svojim radom i vise nego zasluzio, ali govna i prethodna i ova to nisu uradili.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, kako da ga isplate kad su morali da angazuju tandem iz NBA, za juris na vicesampionsku titulu Kupa protivpozarnih aparata i vajld kard za Ligu buducih sampiona?
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Još jedan dokaz koliko su ovi novinari govna ciganska. U92 objavljuje na naslovoj strani vest u 21.56 sa naslovom: Duško Vujošević blokirao partizan i na tu vesti se nadovezuje brdo negativnih komentara ovih što ih je Dule zatvorio. Nakon toga Tegi reaguje i objavljuje za blic vest sa naslovom: "Vujošević za Blicsport: Ne mogu ja da blokiram Partizan " u kom je lepo napisano da Dule ne može da blokira Partizan nego da Fiba na osnovu njegove žalbe može samo da blokira dovođenje igrača ili da nas izbaci iz eur takmičenja.

Čovek bolestan i nije ih sramota da plasiraju neproverene informacije zarad pregleda i komantara na vest.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bravo Dule uzmi im i zadnji cent, pa kad sutra dodju na posao da nemaju ni kafe za skuvati.
Jednog jedinog covjeka su trebali isplatiti jer je to svojim radom i vise nego zasluzio, ali govna i prethodna i ova to nisu uradili.

Njih boli ona stvar sto nas je Dule blokirao,pa oni su to jedva cekali,zato ga uostalom i ne isplacuju do sada.Njima vrh,em njega ignorisu za isplatu,em ce njega da krive za katanac ,em ce na taj nacin da skinu pritisak sa sebe da su u stvari oni ti koji stavljaju katanac na Partizan.Dakle Dule im je sredstvo da Partizanu zabiju poslednji ekser u sanduk.
Epilog
Oni okrivljuju Duleta kako je on kriv jer je Partizan zakatancen (skidaju krivicu sa sebe)
Dule kod nekoga ispada car,kod nekoga olos jer je nazovi ugasio klub
Partizan kao Partizan trpi najvise...i mi koji ga volimo najvise na svetu...jbg mrtva usta ne govore.Bruka i sramota sta se radi,da su hteli skupili bi 113 k eura za mesec dana i vratili coveku.Ali njima prija da smo u blokadi,da nas unistavaju :prekrsti e Partizane moj sta si docekao...tuga
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Poruka za debilcine iz uprave, pogotovo za trenutnog precednika limara i prethodnika narko dilera, ali posebno podguzne napredne muve - Duleta volimo vise od familije, mozete i njemu i nama da se naduvate opozicione kurcine. Svi grobari znaju da ovo namerno radite, ali Duleta sve vise volimo, a vas sve vise mrzimo.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Samo spinuju i vrebaju i trka sa naslovima protiv bivseg trenera KK i presjednika jugoslovenskog sportskog drustva Partizan. Dule ce za njih sitne i ciganske prodane duse biti vjecna agonija i misle ovim postupcima da ce narusiti njegov ugled, varaju se.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.917
Reaction score
26.587
Zbog toga sto Dule javno govori to sto govori, on je na meti "medija". Potrebno je koristiti Gebelsovski recept: ponavljaj laz hiljadu puta, postace istina!
Svi znamo zbog cega, odnosno zbog koga nam je KK tu gde jeste, i bar mi, navijaci, nemamo dilemu. To je stvar zdravog razuma, i to ne zbog toga sto to kaze Dule. Istina je jedna.
Pokusava se stvoriti slika koja bi upravo navijace Partizana, trebala da ubedi kako je u stvari Dule napravio dug, ali mu ni to nije dovoljno, nego i laze kako nemamo pomoc, otuda onolika zahvaljivanja, i na kraju to sto ni sad nakon njegovog odlaska i svesrdne pomoci drzave i grada (po recima gaka), ne mozemo od njega da zivimo jer nam stalno blokira racun.
Sto se mene tice, dzaba vam sve te price, niko ovde nije sisao vesla. A ako nekog takvog i ima, valjda nije progutao i camac.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dosta ih je Dule jeb'o ministre,nek odmori malo,nek se izleci,daj nek ih neko drugi jebe sad,ono sto je ostalo od njih,a nije ostalo nista nema ih,jel ima neko MUDA sad da dovrsi sa ovima sto su ostali.Odmaraj Generale.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Kakav odmor za Srbiju i Partizan ce to biti kad ova bulumenta, zestoko isfrustrirana u svim segmentima zivljenja (lova, picke, sport, socijalni zivot... bez, pa pogledajte ih samo), padne sa vlasti.

Pazi, naslovi svugde da je "blokirao" Partizan. Mamu vam jebem da vam jebem, da vas cerebralna paraliza blokira sve do jednog.

Duleta cemo voleti samo malo vise, a vama su kola svakako krenula nizbrdo, sa ovim spinom ili bez.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.299
Reaction score
10.808
Локација
Beograd
Ustanem u 4, kafa, cigara, vesti... neverica... osetila sam da nije istina, a volela bih da jeste, valjda... od oktobra, ili kad već dođe limar, da nemate da isplatite ZARADJENO, gadovi smrdljivi!
 
Top