Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.707
Lako je nama navijacima da pricamo hvalospeve o Duletu. Ali pomislite kako je bilo nasoj nejaci-tosi, sikiju i kafe kuvaricama. Koje oni traume vuku :D
@tobacco, stvarno sta ti bi da napises bilo sta lose za Tegija? Nije u redu. Osim ako ti je neko hakovao nalog...ostasmo svi u cudu, ne lici na tebe.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.501
Reaction score
23.270
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Interesanto da su imali podršku celokupne ciganske javnosti, koja je isto to tvrdila. Zamislite da delite mišljenje s glupim ciganima, bolest.

Zato je test normalnosti - da li Vam je mišljenje gotovo identično mišljenju:
a) ciganskog borga (pošto svi isto misle)
b) objektivnog grobara ("znaš, mi smo njih karali 15 godina, sad je prirodno da i oni malo nas karaju, hihihi")

Ako jeste, :pickaciganska
Ako nije, čestitam - ima nade :ziveli
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Odgledao sam i ja ovaj intervju, Dule mi je nekako kao malo rasejan. Sav taj stres je ostavio traga, bar mi se tako cini...
Mislim, kako i ne bi sta je sve prozivio i sta ga jos ceka, ali tacno taj covjek kaze vise protiv ovog diktatora nego kompletna opozicija...

Zbog licnih stvari svaki put kada spomene bosnu i Sarajevo meni zasmeta, ali opet sto se tice grobarstva i KKP ljubav prema njemu ne dolazi u pitanje.
Sto se tice KKP postoje 3 lika koja su trenutno stubovi kosarkaskog grobarstva.

DULE - UBICA - TEGI
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
jebi Dule ne vadi, ahahahahahahahha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Tek sad sam odgledao intervju. Zna li ko na sta je mislio kad je rekao da su minirali Dzikica? A veoma interesantno i upecatljivo je ovo sto govori o tome da si picka ako ne pijes i kako se s tim borio. Sveti Sava nije pio a nije picka!

Ko nije gledao nek pogleda. Ima ponavljanja ali je dosta detaljniji i konkretniji u svemu sto prica.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.796
Локација
Nedodjija
Duško Vujošević - Ne sviđa mi se što je umesto da se priča o dobrim igrama Partizana sad došlo do zamene teze i priča se o ovom skandalu. Ja sam se jako obradovao pobedi Partizana, jer ma koliko je Kup devalviran ipak je to drugo po jačini takmičenje.

I dalje branis svoj Partizan, kada nikog drugog nema... :respect
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Tegi je sinoć rekao, Dule posle izbora gost kod njega.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
130
Reaction score
529
Generale srecan rodjendan... Pre svega puno zdravlja ove godine a za ostalo ces se vec sam pobrinuti... :napred Partizan
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Srecan rodjendan Dule legendo !!!
Da si nam živ i zdrav i da nam se vratiš i da nam još ponešto vratiš..
Ma nisu bitne titule , toga imamo..
Da nam vratiš Partizanštinu, prkos ,borbu ,nadu..

Živeo Dule !!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.707
Srecan rodjendan generale!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Srecan rodjendan najvecoj legendi JSD Partizan. Ovo su najtezi dani u istoriji Partizana, a jedini koji bezuslovno stoji u prvom redu odbrane je General, izdan i od samog tog Partizana, kome je dao zivot i zdravlje. U dobru je lako dobar biti na muci se poznaju junaci, to bi trebalo poruciti ostalim “legendama” koje nijemo posmatraju ili ucestvuju direktno u unistenju Partizana.


Jedna od zelja mi je da ponovo vidim Duska Vujosevica na klupi Partizana.

Dule Vujosevicu, ne dajte se pasjim sinovima.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Nasem Dusku srecan rodjendan, srecan rodjendan, srecan rodjendan.
Pa posle transplatacije pravac u KK. Ne mora da bude trener samo da svojim prisusutvom bude garancija da smo na pravom putu.
 
Top