• Registracije za nove članove su otvorene do daljnjeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Ovo će definitivno zahtevati mnogo više posla za nas, ali se nadamo da će isfiltirirati sve one koji ovde ne bi trebali da budu!!!

Dule Vujošević

Oplenac

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
2.240
Свиђа им се
982
Sve sto je rekao je istina. Jel bese 2014 Mali ponudi da Beograd bude domacin kvalifikacionog turnira za el, kad je mutant upao umesto cibone?
Ovo je bilo zamisljeno kao finale te kampanje, ali...prc...i tako...

Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
27
Свиђа им се
49
Локација
Zlatibor

Oplenac

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
2.240
Свиђа им се
982
A ona dva strasila ce da se odusevljavaju njegovim doskocicama i njegovoj genijalnosti, a i uvredama na racun Partizana, ali to im je u opisu posla, jerbo su i oni deo ekipe mladici borovi, devojke jele...

Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
27
Свиђа им се
49
Локација
Zlatibor
A ona dva strasila ce da se odusevljavaju njegovim doskocicama i njegovoj genijalnosti, a i uvredama na racun Partizana, ali to im je u opisu posla, jerbo su i oni deo ekipe mladici borovi, devojke jele...
Al neće im igrati bratski Olimpijakos pa da navijaju za njega ko onomad, pogotovo ona plava kurvica. Sad će naći neki Real, osim ako ih Pantić poltron ne preduhitri (ako on uopšte prati košarkaški Real i zna šta je igra pod obručima) :puke:

Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
857
Свиђа им се
42
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
http://instagr.am/p/Bi3yF4WgwLT/
Kratak sazetak Tegeltije o nasem ucescu na F4.

Razmisljao sam da li ovde ili u temi vezanoj za KK da postavim. Posto prica Dule ipak sam izabrao ovu pa ako gresim neka urednici promene.

Gledajuci ovo (sva tri dela) najezio sam se. Sreco gde si tada bila pitam se.
edit:

Izvinjavam se tek sad videh da je gore postavljeno jer sam pisao sa telefona i isao direktno na zadnji post..