Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Dule. Kako prelepo zvuči. Esencija Partizana, duh Grobarski.

Dule, garaganima se diže svaka dlaka na leđima. Žila na čelu im puca. Dule. Umiru. Ne vadi.

Dule, otac, trener, košarka, Partizan.

Oterali su njega, a mi Grobari tajac!!! Prokleti smo, pomoći nam nema...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Od Duletovog gostovanja kod Tegeltije najverovatnije nema nista, Tegi slagao... kaze gledaocu sto pitate mene za njegovo gostovanje, pitajte nadlezne. Pa ti si rekao jebote...

Dobro je da za Grbovica ne treba dobrenje. Nista, pisati sve i pamtiti, tacku po tacku, pa kad vreme dodje jebati do nervnih slomova.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Daj, Dule, ne seri.

Zasto "ne seri"? Pa, sta mu odgovaras, napusi ga kurcem, kao Velja Ilic onog skracenog ili onog drugog bez licne karte! Koji moj uopste ulazis u neku kulturnu polemiku sa tim vucicevskim smradom, izjebi mu zenu il` nevestu, napuni mu limove govnima, u Zeleznik neka ih odnese, caru svome da pred usne istovari.

"Ostojicu", mars, skotino!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ovo i nije intervju upucen limaru nego onim navijacima Partizana kojima je jos ostalo nesto mozga kojim sami misle. Sa ovim ne vrijedi pricati kad radi sve da bi obesmislio i Duleta otjerao u grob.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Vujošević: Neću o Daniloviću, kučka prečicom do vrha

http://sportklub.rs/Blog/Branimir-S...ecu-o-Danilovicu-Zvezda-precicom-do-vrha.html

"Toša nije neko ko je donosio odluke. On preplivava kako bi ostao i vrlo dobro oseća, ima taj instinkt samoodržanja. Dobro oseća kada neko pada i ako je on bio vezan za njega onda se sklanja, ali se sklanja na ružan način. Da bi se oprao on radi najprljavije stvari u sklanjanju osobe sa kojim je do tada bio blizak. Nije me razočarao jer je to radio svih godina prema svim ljudima sa kojima je sarađivao. Na taj način je opstao tolike godine. Nije me razočarao u tom smislu da je uradio nešto što nije moglo da se predvidi. Hamlet kaže: "Čovek treba da bude spreman i to je sve". Da znaš da će neko da se tako ponaša ili da znaš da ti neko drag umire ne čini te spremnim da to podneseš. Pogotovo što je posle toga vodio kampanju pokušavajući da svoju poziciju napravi moralno čistom. Pričao je kako sam ja, eto, uništio klub svađama, sa nekom nervozom izazvanom tim svađama... To je radio ne na nivou izjava u medijima, već po kafanama. Vodio je prizemnu kampanju. Normalno, to je dolazilo do mene i čoveka dok je još vreo zna da iziritira. On je bio dobar izvršilac prljavih stvari i nije on uradio bilo šta što je moglo da promeni neku situaciju. To je jednog momenta moralo da bude tako. Partizan nije Barselona da bude simbol otpora prema Franku i prema nekom lošem tretmanu.“

Znači toša širio priče o kafe kuvaricama, ma ne verujem :eek:

Najeli se neki sendviča...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Sat i 15, 16 minuta tuge, ponosa, uživanja... Što vreme više prolazi, meni je sve teže, često se nosim mišlju da prestanem sa odlascima u halu, ali zbog ovih naših boja, momaka, Novice pre svega, Čanka, ne mogu...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Mozemo samo da zamislimo dje bi bio Partizan danas, da je njemu dozvoljeno da zadrzi onu generaciju i ostane na klupi.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
reci kockara i kameleona su prenosene ovde kao cinjenice, a dule najtrsnije mazan govnima.
mnogo me boli sve to i ko zna kada cu ponovo krociti u pionir
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
"ko vas danas pozove..."
divac, zagorac, lucic, gagi, tepic, westerman, lovernj...
koliko je samo divac od navijaca partizana vredjan, skroz bezvezno i sizofreno...
zagorac... da mozda ovo nije razlog, pravi razlog, za "zaobilazenje" ugovora s njim?
ostali ocekivano, od njih, karakter se jednostavno vidi, isijava i na terenu i van njega...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Sat i 15, 16 minuta tuge, ponosa, uživanja... Što vreme više prolazi, meni je sve teže, često se nosim mišlju da prestanem sa odlascima u halu, ali zbog ovih naših boja, momaka, Novice pre svega, Čanka, ne mogu...

uvek je uzivanje slusati ga.. proletose ovi minuti u cas..

moglo se cuti po neka i nova stvar od onog sto do sada nismo culi, preporucujem svakom Partizanovcu da odgleda!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
"Vrijeme je majstorsko rešeto"
Dule je bio ,jeste i biće Legenda Partizana. Ostali iz ove priče u bunar, Tošin.
Grijeh je bio i to veliki.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
To sam i ja pomislio kada sam pogledao sliku. Ako je slikano sada raduje me da se popravio i da vraca svoju prepoznatljivu liniju.
Samo nam ti ozdravi Dulence a ovaj olos nece zauvek jahati.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pročitah prvu stranu ove teme i pokidah se od smeha. Jbt. Drugi univerzum pre 12 godina.
Moram češće da čitam ove stare postove. Istorija je kurva.
 
Top