Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Treba da uzme do zadnjeg dinara sta je njegovo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Muti Nikolicu isplacuju 100 hiljada evra za dva meseca upropastavanja
tima, a Duleta razvlace po novinama za 113 hiljada... naprednjastvo je jedna posebna kategorija humanoida.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nadam se da ce im navijaci Partizana na sledecoj utakmici pokazati sta misle o ovom jednom pjesmom Duletu, sto je moguce gromoglasnijom.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
S obzirom ko vodi Partizan, nije nikakvo čudo što se isplaćuju oni koji nisu doprineli nikakvom boljitka kluba.

Što se gore poneseš prema klubu, to si veći i bitniji.

Pa nama je, jebeni limar, monogoloid, potrčko- predsednik :banghead

Bas tako...u tekstu je navedeno kako su isplaceni Rasic Vilson Besovic itd i kako nisu vise na listi poverilaca a sto je vrlo zanimljivo oni se nisu obratili BAT-u (bar nigde nije pisalo ili sam ja mozda prevideo) a ima se para za njih, dok za Duleta se navodno nema..e sad ce morati da plate imalo ili nemalo..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pa Muta je podoban, Dule nije. Pametnom dosta.

Kad padne sns sa vlasti popicu flasu vinjaka.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Mislim se gledajuci Duleta ovih dana i pored svih gresaka kojih smatram da je napravio, da je Partizan potreban Duletu da bi se osecao bolje a bogami nama je itekako potreban trener preozbiljan jer realno Canak to jos uvek nije, da izvuce iz igraca maksimum jer bi Dule i sa ovom ekipom bio u 3 na Jadranu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
DWEnng7W4AAIddN.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Mozes li da postavis sve ili link ka toj vijesti? Hvala i na ovom u svakom slucaju.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Ne znam, ja sam i od Mice Berica cuo da niko nije uticao na njih da smene Duleta... Mora da opet zbog secera lupeta...
Ili ce ipak biti da je bukvalno jedino on ispao cist pred Bogom, a svi ostali su na ovaj ili onaj nacin ispali picke. Makar i zbog svog necinjenja.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Duško Vujošević košarkaški trener
Navijači su bili i ostali Vučićeva vojska

Danas imamo Vladara koji umesto da vodi politiku isteruje sopstvene hirove. Način na koji ih isteruje je isti bez obzira na to da li se radi o rušenju sportskog kluba, Savamale, medija ili bilo čega drugog. To je ono što me najviše brine. Mislim da je u pozadini onog jezivog dočeka Alena Omića pokušaj rušenja Čovića u okviru dvorskih igara koje vode Vučić i njegov brat. Nije lako Čoviću


Duška Vujoševića sam poslednji put videla u čuvenom duelu sa Nebojšom Čovićem u „Utisku nedelje“. Od tada je prošlo četiri godine, a samo poneki dan da me neko ne pita: „Recite mi, molim vas, kako su se Vujošević i Čović ponašali dok su trajale reklame?“ Niko mi ne veruje da se stvarno ne sećam ničega osim visokog napona. Pitam Duleta po čemu on pamti taj susret, odmah počinje da se smeje, prepričava mi detalje, zvuči kao da priča nešto što je bilo juče:

„Ja vozim ka studiju... utakmica je sutradan, ekipa je već u Kragujevcu, javljaju mi da je Bogdan Bogdanović izlazio u `Stefan Braun`, zovem ga, vičem na njega jer sam mu rekao da ne sme tamo da ide… onda počinje emisija, slušam Čovića, ne mogu da verujem šta priča, laže i sav cveta… Mene je sramota da lažem, ja i kad govorim nešto pogrešno, radim to samo kada mislim da je tačno, a on se ponosi što priča stvari za koje zna da nisu istina… Kritični momenat je bio kad sam mu rekao `pazi da ti ne priđem kao Džajić`, stvarno bi bila katastrofa da se nisam zaustavio... a, malo je falilo.“

Nismo se videli, vi i ja, još od tada. Kako ste, Duško?

Kao što sad izgleda da sam u boljem stanju nego što jesam, dešavalo se i da je izgledalo gore nego što je bilo. Pre nekoliko meseci je nesporazum stigao dotle da su mi sveštenici došli u bolnicu da me pričeste. Zamolio sam ih da obrnemo redosled, da me puste da ozdravim, pa da se o pričešću naknadno dogovorimo. Sad idem ka transplantaciji bubrega. Imam šećer i isto kao što mi je potrebna dnevna doza insulina, tako mi je potrebna i određena količina košarke da bih živeo. Doza koju sam dobijao kao selektor u Bosni drži me još uvek u aktivnom stanju. Taj odlazak u Sarajevo gde sam dobio priliku da budem u dodiru sa mladim talentovanim igračima mi je spasio život. Šekspir kaže u Hamletu – „čovek treba da bude spreman. I to je sve“. Ja nisam bio.

Nesto opsirniji isecak iz NIN-a, pronasao na FB. Ako neko ima primerak novina, bilo bi lepo da ga skenira.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Imate na temi o medijima iako bi ono moglo da se prebaci i ovdje. Treba sve da se procita.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Svojevremeno mi je Vanjina mama pričala da ga je Dule vodio na more, o svom trošku, i da je Vanja Duleta pitao do koliko sme da bude na proslavi svog punoletstva...
 
Top